[Ön Tanıtım] JZMweb - Yeni bir sunucu websiteniz olsun!

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
J.Z.Mweb

Herkese merhabalar

Diyeceksiniz belki nerden çıktılar bunlar vs vs. Bilmiyoruz bizde çıktık bi yerden nabalım...
Web site tasarımı ve scripti üzerine yeni bir ekibiz ve çoğu yapılan forumdaki tasarımlar ve scriptlerden farklı yapmak için ekibimizi kurduk ve sizler kısa bir ön tanıtım yapmak istiyoruz. şu an tasarımını tasarlanıyor,kodlanıyor ve php kodlaması hemen bittikten sonra başlanıcak .Hızlı bir ilerleyiş göstereiyoruz. Kısa sürede tam tanıtımı sizinle olucaktır.

Biz kimiz? Biz aslında forumda önceden farklı işlerden tanınmış kişileriz.
Ekibimizde kendi alanlarında başarılı (uzman demiyoruz çünkü kime göre uzmansınız bunu diyenler) kişileriz diye biz sizlere böyle bir şey söylüyoruz.

Ekibimizi kısaca bi tanıtalım

JusticeWhip - Ekipde şu an tasarımcı ama ilerde kodlayıcı görevi alıcak birisi.

Mehrali- Ekipde html dilinde bilgi sahibi olan kodlayıcı birisi.

Website tasarımımızı şöyle bi sizlere gösterelim çok yakında satışa çıkıcaktır.
(UYGUN BİR FİYATA)

NOT:Resimler tarayıcıdan değil tasarladığımız programdan çekilmiştir ara ara konu güncellenicektir.

Resimlere geçelim!
Anasayfa

Üye Paneline Giriş Yapıldıktan Sonra Anasayfa

ÜYE PANELİ

KREDİ YÜKLEME SAYFASI

Şimdilik bu kadar arkadaşlar ilerde daha fazla bilgi ile karşınıza çıkıcağız.Eğer biraz daha indirimden yararlanmak isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz.Kesin alıcıysanız bittiğinde size daha uygun fiyata verebiliriz.
(SATIŞ KONUSU DEĞİLDİR SADECE TANITIMDIR) şu an kodlanıyor zaten yetkili abiler.

BU BİZİM İLK WEB TASARIM ŞABLONUMUZDUR LÜTFEN ONA GÖRE YORUM ATARSANIZ BİZE NELER YAPILSIN NELER YAPILMASIN BELİRTİRSENİZ SEVİNİRİZ. ÖZELDEN YAZARSANIZ DAHA İYİ GEÇER.BİLGİLERİNİZ BİZDE SAKLI KALSIN.

Son düzenleme:

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tasarımı hiç beğenmedim karelerle oluşturulmuş hissi dorukta..( Araştır flat website) bu tarz tasarımlar 90larda kullaniyordu heralde sitelerde biraz daha modern yapın siteyi. .Jpeg formatindaki resimlerin birleştirilmesi hissiyatini uyandırıyor. Basarılar Dilerim.

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tasarımı hiç beğenmedim karelerle oluşturulmuş hissi dorukta..( Araştır flat website) bu tarz tasarımlar 90larda kullaniyordu heralde sitelerde biraz daha modern yapın siteyi. .Jpeg formatindaki resimlerin birleştirilmesi hissiyatini uyandırıyor. Basarılar Dilerim.
Yorum için teşekkür ederim.Dediğimiz gibi ilk tasarımımız bu bizim ve git gide gelişiceğiz tabii ki. Bunla başlıyoruz ve ilerdik baya şuanlık tasarım konusunda değişiklik yapmak yerine php hakkında bilgiler verirseniz çok daha iyi olur :)

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorum için teşekkür ederim.Dediğimiz gibi ilk tasarımımız bu bizim ve git gide gelişiceğiz tabii ki. Bunla başlıyoruz ve ilerdik baya şuanlık tasarım konusunda değişiklik yapmak yerine php hakkında bilgiler verirseniz çok daha iyi olur :)
Bildiğim alanda yorum yaptım.PHP hakkında bilgim yok maalesef.Biraz örnek tasarimlara ve Buton tutorial izlerseniz yapilir çok zor değil.:para:

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçmalamayın. Site on numara. Diğer dandik klasik sitelerin yerine bu on numara bir kaynak. Tabi bunu görsellere dayanarak söylüyorum. DEMO olsaymış daha iyi olabilirmiş. On numara!

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen bayağı güzel bir tasarım ama o karemsi görüntü biraz boğmuş gibi bir his uyandırdı :)

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
site gerçekten 10 numara :D tasarımımı almamış olsaydım alırdım :D

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar site bu arada tam sayfa olucak yani öyle bı dikdörtgen içine sığdırılıp arkasına bi minecraft shadereli reesim koyulmucaktır.

Bildiğim alanda yorum yaptım.PHP hakkında bilgim yok maalesef.Biraz örnek tasarimlara ve Buton tutorial izlerseniz yapilir çok zor değil.:para:
Yorumun için teşekkür ederim yinede :)
site gerçekten 10 numara :D tasarımımı almamış olsaydım alırdım :D
Çok teşekkür ederim :) Sağlık olsun dostum :) Site zaten uygun bi fiyata verilcek öyle 150-200 lira gibi bi fiyat düşünmüyoruz zaten. Hem şöyle bi şansınız olabilicek isteyenler sadece tasarımı veya tasarım + php kodlamalı alabilicek :)
Aynen bayağı güzel bir tasarım ama o karemsi görüntü biraz boğmuş gibi bir his uyandırdı :)
Teşekkür ederim :) İlk tasarımımız olduğu için biraz olmuş olabilir haksızsınız demiyorum öyle bir şey deme hakkımda yok zaten :) Ama tam sayfaya sığacağı için güzel bir his uyandırabilir. :) Tekrardan teşekkürler :)
Saçmalamayın. Site on numara. Diğer dandik klasik sitelerin yerine bu on numara bir kaynak. Tabi bunu görsellere dayanarak söylüyorum. DEMO olsaymış daha iyi olabilirmiş. On numara!
Çok teşekkür ederim tasarım bittiğinde demoyu yükleriz tabii ki. Phpli halinide bittiği zaman demoyu güncelleriz diye düşüncemiz var çok teşekkürler yorum için :)

Arkadaşlar tasarımın en altında olan sıralama kısmı felan oyundan oyuna değişecek yani efektli olucaktir.Tek bi oyun için değildir o genel +100 sıralaması ayrı bi sayfada onlarda ilk 3 olarak anasayfada durucaktır :) Güncellemede gelicektir elbet :)

Ve o haber kısmında olan yazılara tıklayınca ayrı bi sayfa olmucak.Aşagı dogru kayıcak haber orada okunucak. Haber resmi / tarihi saati oraya yazıcak görüntüde fazla yer kaplamasın diy

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Hoş bir tasarım gibi gözüküyor, Resimleri tarayıcıdan atarsanız daha net görebiliriz. Umarım iyi yerlere gelirsiniz :)

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pilli jojuk yaptın gene yapıcağını güzel olmuş , :sinsi1:.

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Soyle bir öneri vereyim, admin panelinden ticket cevaplaninca aynı zamanda oyuncu sunucuya girdiginde destek talebiniz cevaplandı (cevap vs) gibi bildirim yahut mesaj gösterilirse gayet hoş olabilir.

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Tasarım biraz karışık mı yoksa bende mi karışık gözüküyor?
Ya da program yüzünden karışık ama güzel.Başarılar...