Okadar Düşündüm Başlık Bulamadım Takılma Içeri Gir

Devam Edeyimi?

• Devam et

Kullanılan: 31 88.6%
  • Devam etme

Kullanılan: 4 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    35

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tahmin edeyim, beni iki kez onu 1 kez şaşırtacaksın çünkü hikaye bitecek ve ben de o da birer kez şaşırmış olacağız. Sonra hikaye bittiği için köyde hiçbir şey göremeyecekler bu yüzden ben bir kez daha şaşırmış olacağım. (Kira'dan taktikler :sırıtmak:)

Yanlış :D

655

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bak yazmassan senin dragonlugunu keserim :D

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bölüm 11 Herobrine ve Heromei

Steve Sora Ve misa Dışarıya çıktıklarında bir köy buldular ve gözlerine inanamadılar! Bütün köylüler çalışıyordu. Hatta aralarında eskiden veda bile edemeden taşınan ve aralarından ayrılan arkadaşları Teru bile vardı! Steve koşarak Teru'nun yanına gitti ve ne olduğunu sordu.
Steve: Teru burada neler oluyor?
Teru: Kral Herobrine yani HB ve Kraliçe Heromei yani HM burayı ele geçirdiler ve bizi köleleri yaptılar.
Sora: Şimdi anlıyorum neden her yerde heykel olduğunu, HB ve HM yazdığını.
Misa: Bu çok Zalimce bunları yapanların organlarını patlatmayı istiyorum! (başka bişe bulamadım :sırıtmak: )
Steve: bunların başındaki ev nerde?
Teru: gelin götüreyim.
Steve, Sora, Misa ve Teru Kral ve Kraliçe'nin odasına girdiler. O anda Steve kılıcını çekti ve o anda 2 muhafız köylü Steve'yi yakaladı. Sora dayanamadı ve yayını çıkarıp Herobrine'nin tacını vurdu. Misa hemen duman iksiri atıp ortalıktan kaçtılar ama tam kapıdan çıkmışlardıki dev bir İSKELET ordusu karşılarındaydı.

Anime Fiilleri gibi düşünün bunu kısa olsun :p

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün de bir tane bölüm bekliyoruz :) Ama olay çabuk ilerliyor, bence biraz betimleyerek uzun uzun yaz ki hem olay çabuk bitmesin hem de uzun uzun okuyalım vakit geçsin :)

aklıma hiç gelmiyor o yüzden kısa oluyor en kısa 7 satır bi uzunu 10 satır en uzunları +10 satır :D

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Organlarını patlatmak yerine kafalarını patlatabilirsin.

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
^^ canım artık yazmak istemiyor herobrine ve steve savaşıcaktı yazık oldu :D