Okul Temsilciliği Konuşması Yardım!

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar
Biliyorum zamanı değildir ama benim için tam zamanı, arkadaşlar türkçem zayıf onca kitap okusamda bir şey olmuyor.
Okul meclisi başkanı olmam için güzel bir konuşma gerekir arkadaşlar ben konuşma yazmayı denedim ama olmadı sizden yardım istiyorum
Arkadaşlar bu konu 19.09.2016 tarihine kadar güncelleşecektir
Not: Lütfen ''okul temsilcisi olunca ne oluyor'' gibi cümleler kullanmazssanız çok memnun olacağım.

scc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bunu yapmak çok zor değildi, ama bizim adaylar bunları kullanıyor olacaklar.
Bunların aynılarını kullanmak zorunda değilsin al bir kaç tanesi hoşuna giden cümleleri seç kendi cümlelerinin arasına serpiştir.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Doğaçlama yap eline kağıdı alıp okumadığını görünce emin ol daha ciddi bir ortam oluşur, öyle heyecanlanırım vs gibi durumlar olursa alıştırma yapman lazım bana sorarsan değermi diye hiç uğraşma dersine bak derim okul temsilcisi olup ne yapacaksın 4.5 ayda bir il özel idaresine çağrırlar o kadar başka bir atraksyonu yok.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Sana Şunu Sormak İsterim Okulundan Biraz Bahset Yani Önceki Temsilciler Neler Yaptı ya da Neleri Vaad Etti. Hatırladığın Kadarıyla. Ayrıca Sen Neler Yapabilirsin...

Doğaçlama yap eline kağıdı alıp okumadığını görünce emin ol daha ciddi bir ortam oluşur, öyle heyecanlanırım vs gibi durumlar olursa alıştırma yapman lazım bana sorarsan değermi diye hiç uğraşma dersine bak derim okul temsilcisi olup ne yapacaksın 4.5 ayda bir il özel idaresine çağrırlar o kadar başka bir atraksyonu yok.
Arada Derslerden Yırtılıyor. Özellikle ben Bedenden Müzikten vs Yırtıyorum :D

Ben Sana Örnek Olarak Yazayım Bir Tane. Ama Kaçıncı Sınıfa Gidiyon Liseye mi Geçtin Yani Önemli Bunlar. Biraz Ayrıntı Ver..

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen öyle zaten insanlarla ilişkiler ve konuşmaların iyi değilse zaten sana göre bir şey değil bu bence ha okadar çok istiyorsan diksiyon dersleri olması gerekiyor onlara bir göz at nekadar yardımı olur diksiyonun bilmiyorum ama artık bakarsın.

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Sana Şunu Sormak İsterim Okulundan Biraz Bahset Yani Önceki Temsilciler Neler Yaptı ya da Neleri Vaad Etti. Hatırladığın Kadarıyla. Ayrıca Sen Neler Yapabilirsin...

Arada Derslerden Yırtılıyor. Özellikle ben Bedenden Müzikten vs Yırtıyorum :D

Ben Sana Örnek Olarak Yazayım Bir Tane. Ama Kaçıncı Sınıfa Gidiyon Liseye mi Geçtin Yani Önemli Bunlar. Biraz Ayrıntı Ver..
8e geçtim okul tanıyor beni valilik belediye erzurum spor kulübü falan hepsi arkamda tanıyorlar beni

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Örnek Konuşmanı Hazırlıyım Ama Şunu Söyliyim Eğer Beğenmezsen Yazdığımı farklı bir şey yapıcaksan. Kısa Tut. Kimse Takmaz Seni Bilgine. Bu Arada Eğer Bu Metni Okursan haber ver bana da merak ederim :D Özelden Mesaj At
KONUŞMA:
Sevgili Okul Arkadaşlarım ve Saygı Değer Öğretmenlerim. Bugüne Kadar ki Gözlemlerime Göre Çoğu Okul Temsilcisi Görevini Layıkıyla Yerine Getirmediği Vaatlerinin Sadece Sözde Kaldığı Gözle Görülür Bir Şekilde Ortadadır. Bu Sebepten Ötürü Bu Yıl ki Okul Temsilciliğine Adaylığımı Sunmuş Bulunuyorum. Sizlere Onu Yaparım Bunu Yaparım Demek Yerine Zaten Hazır Olan İmkanlarımızı Sizin Lehinize Çevirmeyi Düşünüyorum. Yani Okulumuzun Hem Disiplin Açısından Hem de Öğrencilere Destek Açısından Öğretmenlerimize ve İdaremize Yardım da Bulunmak İsterim. Şimdiden Yeni Öğretim Yılımız Hayırlı Olsun...

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örnek Konuşmanı Hazırlıyım Ama Şunu Söyliyim Eğer Beğenmezsen Yazdığımı farklı bir şey yapıcaksan. Kısa Tut. Kimse Takmaz Seni Bilgine. Bu Arada Eğer Bu Metni Okursan haber ver bana da merak ederim :D Özelden Mesaj At
KONUŞMA:
Sevgili Okul Arkadaşlarım ve Saygı Değer Öğretmenlerim. Bugüne Kadar ki Gözlemlerime Göre Çoğu Okul Temsilcisi Görevini Layıkıyla Yerine Getirmediği Vaatlerinin Sadece Sözde Kaldığı Gözle Görülür Bir Şekilde Ortadadır. Bu Sebepten Ötürü Bu Yıl ki Okul Temsilciliğine Adaylığımı Sunmuş Bulunuyorum. Sizlere Onu Yaparım Bunu Yaparım Demek Yerine Zaten Hazır Olan İmkanlarımızı Sizin Lehinize Çevirmeyi Düşünüyorum. Yani Okulumuzun Hem Disiplin Açısından Hem de Öğrencilere Destek Açısından Öğretmenlerimize ve İdaremize Yardım da Bulunmak İsterim. Şimdiden Yeni Öğretim Yılımız Hayırlı Olsun...
Tamam tamamda birazdaha uzun yapsaydın :D Bir şey lerde ekleseydik daha iyi olurdu öğrenciler coşkuyla alkışlayacak kadar :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
KONUŞMA:
Evet eskileri gömerek ben daha iyiyim süperim demek kesin başarı sağlar.

Yapacaksan kendi başına yap ki zaten başbakanlık için mitinge falan çıkmıyorsun o pozisyonda olduğunda neler yapmayı düşünüyorsan onları anlat. Anlatacak bir şey bulamıyorsan temsilciliğe uygun değilsindir.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kardeş küçüklere şeker falan ver direk oyları sana