Okuldaki kızların benden hoşlanmasını nasıl sağlarım

En iyi cevaplar
0
Not açtığım bölümde üye ilişkileri diyodu buda ilişkiye girdiği için buraya açtım
Beyler 12 yaşındayım okuldaki hiçbir kız benden hoşlanmıyor hatta bitanesi "ıyy tiksiniyorum sensen" dedi beyler tipimde çirkin değil ne yapmalıyım

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aslında bu konunun konu yeri yanlış.Üye ilişkileri kendini tanıtmak veya birileriyle konuşmak manasıyla kurulmuş bir konu.Konunun yerini konu dışı diye değiştirirler.
NEYSE.
Kendi hareketlerine önem göster,görünüşten daha çok kişisel özelliklerini düzeltmeye bak.

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında bu konunun konu yeri yanlış.Üye ilişkileri kendini tanıtmak veya birileriyle konuşmak manasıyla kurulmuş bir konu.Konunun yerini konu dışı diye değiştirirler.
NEYSE.
Kendi hareketlerine önem göster,görünüşten daha çok kişisel özelliklerini düzeltmeye bak.
Bana göre ilk önce dış görünüş sonra kişisel . Çünkü dış iyi oldumu dikkat çekersin ve haraketlerin incelenir

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Kızlar kendilerini güldüren erkeklerin yakışıklı olmasından hoşlanırlar"

Bu sana yol gösterir.

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm o zaman espiri üreteyim bilinmeyen espiriler bulayım
12 yaşındaysan büyük ihtimalle 6 ya da 7. sınıfa gidiyorsun.
O dönemdeki kızlar pek fazla olgunlaşmış olmadığı için kolayca tavlayabilirsin

Tabi okul dönemindesin hiç ama hiç uğraşma derim kızların sana ne söylediklerini takmamalısın benim gibi

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tipin yok ise ağzınla kuş tutsan bile tavlayamazsın, insanların karşı cinste aradığı ilk şey güzel surattır. Kız senden tiksindiğini söylediğine göre çirkinsin.

En iyi cevaplar
0
Tipin yok ise ağzınla kuş tutsan bile tavlayamazsın, insanların karşı cinste aradığı ilk şey güzel surattır. Kız senden tiksindiğini söylediğine göre çirkinsin.
Tipim var yazdım ya
Ve benim davranışlarım kötüydü yeni sınıfa gidiom ben yeni sınıfımda kötü olmucam
Ve aynı zamanda çaktırmadan sırlarımı yayan arkadaşımın kim olduğunu biliyorum beeen. Sırlarrımı söylediği için tiksinmiştir

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Aşama Bir
Okulda Başarılı Ol Ve Herkes Seni Konuşsun
Aşama İki
Kilolu Olma (Yani Hergün BK'den Yemek Yeme (bknkz:Cezmi Ne Yer) )
Aşama Üç
Kıza Onu Sevdiğini Söyle Ve Ağla (Duygu Sömürüsü Yap) Sonrada Ordan Uzaklaş
A)
-Nasılsın (İsmi)
-İyiyim (İsmin)
-Senle bir şey Konuşmak İstiyorum (İsmi)
-Tamam/Sonra Der
A.2)(İsmi) Seni Gördüğüm İlk Andan Beri Sana Aşığım (İsmi) Ama Senin Bana Karşı Aynı (Ağla) Duyguları Hissetmedğini Biliyorum (Koşarak Uzaklaş)
Not: İlk Aşama Dışında Denenmemiştir

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bir bayan olarak bu konuyu aydınlatma gereği duydum -_- Açıkçası @Neria nın dediği gibi bu yaşta sevgiliden daha önemli şeyler var. 20'li yaşlarıma kadar bu işlere hiç bulaşmama niyetindeyim mesela. Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır ama "Ben illa sevgili bulacağım kendime zamansız olması önemli değil." diyorsan:
1- Görünüşünü düzelt. Nasıl daha iyi yapabilirim diye düşün.
2- Her zaman edepli olmaya çalış. (Gerçi bu yaşta cinsel ilişkiye girmek isteyen biri ne kadar edepli olur bilemem) Bayanlara verilen öncelikleri unutma.
3- Biraz sportif ol. Hayatını bilgisayar başında geçiren birini hangi kız kabul eder bilemiyorum.
4- Espriler yap. Sınıfı güldür. Ama her zaman kızları aşağılayıcı olup olmamasına dikkat et. En ufak yanlış büyük bir kargaşayı tetikler.
5- Erkeklerle daha fazla vakit geçirmeye çalış. Çünkü kızlar çoğu zaman yanlarında olan erkeklerden hoşlanmaz. Ama yine de erkekler ve kızlar arasında bazı organizasyonlar düzenlemeye çalış. (Mesela bizim okulda ara sıra erkeklerle voleybol bazen de futbol maçı yapıyoruz :p)
6- Bir kızın yanlışlarını çok vurma. Nazik bir şekilde açıklarsan daha iyi olur ama göreceğin tepki kızdan kıza değişir. Şahsen ben yanlışlarının vurulmasından sonra trip atıp sevgilisinden ayrılan bir kızdan çok şey beklemiyorum.
Diğer eleştirileri de göz önüne alarak denemelerini yap. İnşallah seni aydınlatabilmişimdir.

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama ben romantizm yaşayıp cinsel ilişkiye girmek istiyorum
WHAT!?!
Yok halisünasyon bu. Bu gece hiç uyumamak oruç tutmak ve sürekli gülmek iyi gelmiyor bana. Yatağıma gidip uyuyacağım
Kendine hakim olamadı ve forumda kaldı*[DOUBLEPOST=1434869989,1434869856][/DOUBLEPOST]
Bir bayan olarak bu konuyu aydınlatma gereği duydum -_- Açıkçası @Neria nın dediği gibi bu yaşta sevgiliden daha önemli şeyler var. 20'li yaşlarıma kadar bu işlere hiç bulaşmama niyetindeyim mesela. Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır ama "Ben illa sevgili bulacağım kendime zamansız olması önemli değil." diyorsan:
1- Görünüşünü düzelt. Nasıl daha iyi yapabilirim diye düşün.
2- Her zaman edepli olmaya çalış. (Gerçi bu yaşta cinsel ilişkiye girmek isteyen biri ne kadar edepli olur bilemem) Bayanlara verilen öncelikleri unutma.
3- Biraz sportif ol. Hayatını bilgisayar başında geçiren birini hangi kız kabul eder bilemiyorum.
4- Espriler yap. Sınıfı güldür. Ama her zaman kızları aşağılayıcı olup olmamasına dikkat et. En ufak yanlış büyük bir kargaşayı tetikler.
5- Erkeklerle daha fazla vakit geçirmeye çalış. Çünkü kızlar çoğu zaman yanlarında olan erkeklerden hoşlanmaz. Ama yine de erkekler ve kızlar arasında bazı organizasyonlar düzenlemeye çalış. (Mesela bizim okulda ara sıra erkeklerle voleybol bazen de futbol maçı yapıyoruz :p)
6- Bir kızın yanlışlarını çok vurma. Nazik bir şekilde açıklarsan daha iyi olur ama göreceğin tepki kızdan kıza değişir. Şahsen ben yanlışlarının vurulmasından sonra trip atıp sevgilisinden ayrılan bir kızdan çok şey beklemiyorum.
İnşallah seni aydınlatabilmişimdir.
Teşekkür ederiz annemdelirmiş olmalı kişiye yardım ederken hepimizede yardım ettin en çokta bana
@LeafFire senide bekleriz