Okuldaki kızların benden hoşlanmasını nasıl sağlarım

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
WHAT!?!
Yok halisünasyon bu. Bu gece hiç uyumamak oruç tutmak ve sürekli gülmek iyi gelmiyor bana. Yatağıma gidip uyuyacağım
Kendine hakim olamadı ve forumda kaldı*[DOUBLEPOST=1434869989,1434869856][/DOUBLEPOST]
Teşekkür ederiz annemdelirmiş olmalı kişiye yardım ederken hepimizede yardım ettin en çokta bana
@LeafFire senide bekleriz
Ben kendimi göz önüne alarak yazdım bunu ama biri bana "Benimle çıkar mısın?" diye sorsa vereceğim tek cevap "Bu yaşta sevgili mi arıyorsun?" deyip yüzüne çakmak. Dediğim gibi 20'li yaşlarıma kadar bu işlere bulaşmamaya çalışıyorum.

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kendimi göz önüne alarak yazdım bunu ama biri bana "Benimle çıkar mısın?" diye sorsa vereceğim tek cevap "Bu yaşta sevgili mi arıyorsun?" deyip yüzüne çakmak. Dediğim gibi 20'li yaşlarıma kadar bu işlere bulaşmamaya çalışıyorum.
Kızlar hakkında bilmediğim gerçekleri öğrenmiş oldum. Çok iyi bir insansın.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şuraya cevap atıp durmayın yaşı küçük işte sevmediği halde biriyle çıkmak istiyo sırf cinsel ilişiki için. (Ki yapamaz)

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında yaşamda sevgiliye ihtiyaç yok. Zihnini geliştirirsen sevgililer sana fazlalık gibi görünecektir diye düşünüyorum. Bu anlamda nasıl yakışıklı olurum diye kafana takma. Çünkü büyük işleri başaran popüler ergenler değil, bizim konuşmadığımız, her gün kitap okuyup bir şey yazan veya düşünen çocuklardır.
Bir de o kız sana: "Senden iğreniyorum!" dediyse hemen suçu yüzünde arama. Belki kötü bir hareket yapmışsındır, o yüzden hak etmişsindir. Fakat yüzünün çirkinliğine söylüyorsa bu sözü o kız, hayatta hiçbir şeyi başaramayacak, beyin organı gelişmeyen birisi olacaktır. Bu yüzden o sözü de takma.

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şuraya cevap atıp durmayın yaşı küçük işte sevmediği halde biriyle çıkmak istiyo sırf cinsel ilişiki için. (Ki yapamaz)
Yuha halüsünasyon sanıyordum gerçekmiş
Halüsünasyon mu görüyorum hala?

Aslında yaşamda sevgiliye ihtiyaç yok. Zihnini geliştirirsen sevgililer sana fazlalık gibi görünecektir diye düşünüyorum. Bu anlamda nasıl yakışıklı olurum diye kafana takma. Çünkü büyük işleri başaran popüler ergenler değil, bizim konuşmadığımız, her gün kitap okuyup bir şey yazan veya düşünen çocuklardır.
Bir de o kız sana: "Senden iğreniyorum!" dediyse hemen suçu yüzünde arama. Belki kötü bir hareket yapmışsındır, o yüzden hak etmişsindir. Fakat yüzünün çirkinliğine söylüyorsa bu sözü o kız, hayatta hiçbir şeyi başaramayacak, beyin organı gelişmeyen birisi olacaktır. Bu yüzden o sözü de takma.
Ve mello gerçekleri bir bir öter...

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence sevgiliyi falan boşver. Sevmek sadece yük benim için [aile ve din hariç]
:olgun: (son cümleyi uzatsaydım şiir çıkacaktı)

(Farkettiniz mi bilmiyorum ama konuda birsürü bot var. İzlemeBot4, İzlemeBot5, İzlemeReboot ?)

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farkettiniz mi bilmiyorum ama konuda birsürü bot var. İzlemeBot4, İzlemeBot5, İzlemeReboot ?
Ben kodladım onları :D (cidden)
Emirleri biraz geç uygulasalarda işlerini iyi yapıyorlar üstelik sadece panelden söz dinliyorlar :D
Reebota profil mesajı olarak emir verdim dinlemedi hınzır :D

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tavsiyem, kıza açılacaksan, eğer birbirinizi tam tanımadan sadece seni seviyorum tarzı bir şey dersen tamam, iyi tarzı cevaplar alırsın. Tecrübe ile sabittir, ben peki cevabı almıştım :D

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tavsiyem, kıza açılacaksan, eğer birbirinizi tam tanımadan sadece seni seviyorum tarzı bir şey dersen tamam, iyi tarzı cevaplar alırsın. Tecrübe ile sabittir, ben peki cevabı almıştım :D

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kardeş cinsel ilişki için sevgili istiyor kanıtım var
Dalga amaçlımı söyledin?

Ha bu arada

Bunu okuduktan sonra tepkim
WHAT!?!
Yok halisünasyon bu. Bu gece hiç uyumamak oruç tutmak ve sürekli gülmek iyi gelmiyor bana. Yatağıma gidip uyuyacağım
Kendine hakim olamadı ve forumda kaldı*[DOUBLEPOST=1434869989,1434869856][/DOUBLEPOST]
Teşekkür ederiz annemdelirmiş olmalı kişiye yardım ederken hepimizede yardım ettin en çokta bana
@LeafFire senide bekleriz

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Kusura bakma, ama herkes bu konuda haklı. Ben sadece inadına bu iş içine gireceksen diye yardım etmeye çalıştım. Ama şimdi düşünüyorum da hiç de gerekli değilmiş. Ayrıca, cinsel ilişkini başka yerde yaşa, daha demin @LeafFire adlı arkadaşın profilini kirletirken gördüm seni :sinirli:
-----/-o-\-----
Hayat dediğin o yalanı, ben her gün yaşıyorum... Ama senin gibi hayatın ucundan tutmuyorum, BOĞAZINA YAPIŞIYORUM!