[ONLİNE] TartarusCraft Astaria MMORPG 1.12.2 Zindanlar-Görevler-Takılar-Açık Dünya-102+ 3D Model Ve Fazası

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam. Isinizde basarilar ama bu sunucu premiumlu mu?
Sunucu Premium'lu Değildir herkes Giriş Yapabilir.

Teşekkürler :)

Yeniden MMORPG dalına dönmenize sevindim.Önceki tüm sunucularınızda oynamışlığım var.Umarım öncekilerde ki gibi güzel ve keyifli bir sunucudur.Başarılar!!
Teşekkürler :)

sunucuya giremiyorum texture pack yükleniyor giriş yapıyorum oyundan atıyor
Doku Paketini Manuel Olarak Kurmayı Deneyebilirsin.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskisinden iyi noktaları da var kötü noktaları da var. Eskiden birinin yanına yanaşıp eşya isteyip alabiliyordunuz bunda uğraşmanız gerekiyor 100 seviye bir adamdan ortalama bir eşya istediginiz zaman 50 seviye sayarsak sizde 10 lvl olursanız o eşyayı kullanmak için 50 seviye olmanız gerekiyor bu eşit bir durum. başlangıçta hiçkimseden yardım almadan 50 seviye olanda aynı başkasından yardım alarak 50 seviye olanda aynı. sonrasını bilemem. bu iyi yanıydı kötü yanı ise şu: gümüş para toplamak. seviye atlamak biraz amelelik gerektiriyor zamanınız fazla varsa tam olarak oynayabilirsiniz günde 1 saatle olmaz. kötü yanıyda buydu genel olarak tavsiye ederim.

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskisinden iyi noktaları da var kötü noktaları da var. Eskiden birinin yanına yanaşıp eşya isteyip alabiliyordunuz bunda uğraşmanız gerekiyor 100 seviye bir adamdan ortalama bir eşya istediginiz zaman 50 seviye sayarsak sizde 10 lvl olursanız o eşyayı kullanmak için 50 seviye olmanız gerekiyor bu eşit bir durum. başlangıçta hiçkimseden yardım almadan 50 seviye olanda aynı başkasından yardım alarak 50 seviye olanda aynı. sonrasını bilemem. bu iyi yanıydı kötü yanı ise şu: gümüş para toplamak. seviye atlamak biraz amelelik gerektiriyor zamanınız fazla varsa tam olarak oynayabilirsiniz günde 1 saatle olmaz. kötü yanıyda buydu genel olarak tavsiye ederim.
Yorum İçin Teşekkürler.

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu güncel

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu güncel+

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu güncel

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu güncel +

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eşi benzeri olmayan bir sunucu başarılar.

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel fakat öğretici kısmı biraz daha uzun ve detaylı olsaydı daha iyi olurdu onun dışında çok güzel yani sevdim beğendim

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel fakat öğretici kısmı biraz daha uzun ve detaylı olsaydı daha iyi olurdu onun dışında çok güzel yani sevdim beğendim
Yorum İçin Teşekkürler Sitemizde Detaylı Yardım Sayfası Mevcut Zaten :)