[YENİ SEZON!] oyna.asterianw.com |1.8-1.15|Klan Sponsorluğu|DUNGEON Eventi|Yeni Hitler|Hile Koruması-TARET-EFSUN-1V1 DUEL-Görev-Metin Taşı !

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı güzel fakat host bilgileri vs. girilmemiş. Daha da güzelleştirilebilir diye düşünüyorum. Bir de nedense çok uzun sürede yüklendi halbuki o kadar UHD bir şey yok.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hoş duruyor. Leş sistemi dediğiniz şey aslında bounty sistemi. Sistemin ismi ve işleyişi uyuşmadığı için beni aşırı derecede rahatsız ediyor. Sunucuda oynayan yaş kitlesinin küçük olduğunu düşünüyorum ki genel minecraft kitlesi de küçük zaten. Bir de işin içine "OP" bir sunucu girdiği zaman daha da düşebiliyor bu kitle. Bu nedenden ötürü "Alkol" sistemini beğenmedim açıkçası özür dilerim. Bunlar dışında hoş gözüküyor.

Jaxie

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aktif oyuncu sayısı çok düşük.

KogoNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoş duruyor. Leş sistemi dediğiniz şey aslında bounty sistemi. Sistemin ismi ve işleyişi uyuşmadığı için beni aşırı derecede rahatsız ediyor. Sunucuda oynayan yaş kitlesinin küçük olduğunu düşünüyorum ki genel minecraft kitlesi de küçük zaten. Bir de işin içine "OP" bir sunucu girdiği zaman daha da düşebiliyor bu kitle. Bu nedenden ötürü "Alkol" sistemini beğenmedim açıkçası özür dilerim. Bunlar dışında hoş gözüküyor.
Teşekkürler yorumunuz için. Alkol sistemini kaldırdık. :tamam:

KogoNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı güzel fakat host bilgileri vs. girilmemiş. Daha da güzelleştirilebilir diye düşünüyorum. Bir de nedense çok uzun sürede yüklendi halbuki o kadar UHD bir şey yok.
Evet haklısınız. En kısa sürede konu tasarımını değiştirmeyi planlıyorum iyi forumlar.

yunusreizzz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucu. Başarılarınızın devamını dilerim. Aktiflik olarak da hergün yükselen bir sunucu :cay: