Oyna.MineTurk.Biz | HİLESİZ EMEK Sunucu | Görevler | Rütbeler | Kasalar | Klan Turnuvaları |

Anacondas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel fanboylukmuş kardeşim batihost yetkilisi falan değilsin bu arada 8.500 tl maaş falan da almıyor güzel atmışsın nerenden salladıysan az at balıklar yer
Batihost yetkilisiyim, ilk şunu söyliyeyim beynim yetmediği için değil derslerim iyi devamsızlıktan kaldım ve birdaha gitmedim kalınca, ssler hakkında açıklama yaptım zaten onlar cmd' den netstat yapmışsınız oraya ss diye yediriyosunuz millete. Arkadaşına user sayısı düşüyor diye blöf yapmıştım bakın 90 kişiyiz düşmüş mü yediremiyorsunuz bu kadar çevrimiçi oyuncuyu.

xdadevp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batihost yetkilisiyim, ilk şunu söyliyeyim beynim yetmediği için değil derslerim iyi devamsızlıktan kaldım ve birdaha gitmedim kalınca, ssler hakkında açıklama yaptım zaten onlar cmd' den netstat yapmışsınız oraya ss diye yediriyosunuz millete. Arkadaşına user sayısı düşüyor diye blöf yapmıştım bakın 90 kişiyiz düşmüş mü yediremiyorsunuz bu kadar çevrimiçi oyuncuyu.

Bak bakalim senin bilgisayarinda netstat da syn sent cikiyor mu? DC de istemediğin gibi davrananları vururum diye tehdit ediyorsun hem de vpn kullanarak gizli saniyorsun kendini

Anacondas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak bakalim senin bilgisayarinda netstat da syn sent cikiyor mu? DC de istemediğin gibi davrananları vururum diye tehdit ediyorsun hem de vpn kullanarak gizli saniyorsun kendini
Tehdit etmiyorum kimseyi artık iftarı atmayınız.

ve artık konuma yazmayınız.

Hyphelix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu muhteşem tabi Atakan yaparda olmazmı?