oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sunucunun sahibi neden discorda insanlara küfür edip yazılarını siliyor acaba ?
Discord Zediaph#6362 dışında hesabımız yoktur bizim adımıza açılan sahte hesaplara itibar etmeyin.

Sunucu ip degısmıs konuda
Sunucu IP değişmedi play.royalcrafttr.com alan adı bir süre kapalı kaldı o süreçte diğer alt ıplerimizden mc.royaloyun.com'u kullandırdık biraz oyuncu düşüşü yaşandı ama yakın bir zamanda toplayacaktır.​

espentosberk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten bravo sizin gibi büyük bir firmaya hiç yakışmadı.
Sunucunuz da bir sistem yaptım(%100 otomatik bile değil kendim bir harekette bulunmadığım sürece çalışmayan bir sistem) ve moderatörleriniz yasak diyip durdular bende madem yasak niye kızıltaş satıyorsunuz dedim. Sonrasın da hakkımı helal etmiyorum param haram olsun dedim oyunculara golem spawner vericektim Direk BAN attılar ne bir argo,hakaret,saygısızlık,küfür vs etmediğim halde sebepleri de huzuru bozmak. Bana kurallarınız arasın da sunucu bozmak ile ilgili bir madde var mı söyler misiniz. ve mute vs de atılmadı direk 9Yıl ban attılar ben forumgamer'da aynı süreçte moderatörlük yapmaktayım sizin sunucuyu kötülemek için elimden geleni yapıcam SS'lerde mevcut durum da şuanda Hepsini kanıt olarak sunucuam.
150306

150307

150308

150309

150310

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten bravo sizin gibi büyük bir firmaya hiç yakışmadı.
Sunucunuz da bir sistem yaptım(%100 otomatik bile değil kendim bir harekette bulunmadığım sürece çalışmayan bir sistem) ve moderatörleriniz yasak diyip durdular bende madem yasak niye kızıltaş satıyorsunuz dedim. Sonrasın da hakkımı helal etmiyorum param haram olsun dedim oyunculara golem spawner vericektim Direk BAN attılar ne bir argo,hakaret,saygısızlık,küfür vs etmediğim halde sebepleri de huzuru bozmak. Bana kurallarınız arasın da sunucu bozmak ile ilgili bir madde var mı söyler misiniz. ve mute vs de atılmadı direk 9Yıl ban attılar ben forumgamer'da aynı süreçte moderatörlük yapmaktayım sizin sunucuyu kötülemek için elimden geleni yapıcam SS'lerde mevcut durum da şuanda Hepsini kanıt olarak sunucuam.
Ekli dosyayı görüntüle 150306
Ekli dosyayı görüntüle 150307
Ekli dosyayı görüntüle 150308
Ekli dosyayı görüntüle 150309
Ekli dosyayı görüntüle 150310
VIP almanız kurallardan muaf olacağınız anlamına gelmiyor, kurallar herkes için geçerlidir. Ban sebebi gözüküyor zaten. Kullanıcı sözleşmemizde mecvuttur. Ayrıca destek sisteminde gerekli cevap verilmiştir. Bunun yanı sıra bizi tehdit ettiğinizi ve başka bir sunucunun reklamını yaptığınızı da unutmayın. Yasaklama doğrudur. Yasaklamayı kaldırmak istiyorsanız sitemizden Ban Kaldırma ürününü alabilirsiniz. Sunucu içerisinde huzuru sağlamak için kurallarımız mevcuttur ve bu kurallara uyulmadığında sunucudan yasaklanabilirsiniz.

NightMareTR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun chati resmen pavyon gibi. Çok karışık kimin ne yazdığı belli olmuyor bile. Ayrıca chate ada levellerini ekleseniz daha iyi olabilirdi zaten skyblockun amacı ada levelini yükseltmek. Diğer oyuncuların levelini görememek kötü olmuş. Onunda dışında iyi sunucu.

RoyalCraftTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunun chati resmen pavyon gibi. Çok karışık kimin ne yazdığı belli olmuyor bile. Ayrıca chate ada levellerini ekleseniz daha iyi olabilirdi zaten skyblockun amacı ada levelini yükseltmek. Diğer oyuncuların levelini görememek kötü olmuş. Onunda dışında iyi sunucu.
Ada levelinin sohbet kısmında olması sohbeti daha da karışık hale getirmektedir.
Ada levelini görmek için /is level <player> komutunu kullanabilirsiniz.
Sohbet kısmı çok aktif kullanıldığı için karışıklığa neden olabiliyor.

NightMareTR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ada levelinin sohbet kısmında olması sohbeti daha da karışık hale getirmektedir.
Ada levelini görmek için /is level <player> komutunu kullanabilirsiniz.
Sohbet kısmı çok aktif kullanıldığı için karışıklığa neden olabiliyor.
Renklerini karmaşık yapmışsınız dostum tabii ki daha karışık olur. Chat renklerinde sade renkleri kullansaydınız daha güzel olurdu ve karmaşıklık olmazdı.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Renklerini karmaşık yapmışsınız dostum tabii ki daha karışık olur. Chat renklerinde sade renkleri kullansaydınız daha güzel olurdu ve karmaşıklık olmazdı.
Görüşünü bizimle paylaştığın için teşekkürler, Sohbet kısmı çok fazla rahatsız ediyorsa ayarlardan kapatabilirsin.

CoolGamer00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Burdan yetkililere sesleniyorum, lütfen yardım edin. Oyun içi nick im CoolGamer00 . Server a yaklaşık 1 ay girmedim, daha sonra girmeye çalıştığımda da şifremi unuttum. Lütfen hesabımı ve adamı sıfırlayın sunucuya sıfırdan girmek istiyorum.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
kolay gelsin kankam
Teşekkürler.

Burdan yetkililere sesleniyorum, lütfen yardım edin. Oyun içi nick im CoolGamer00 . Server a yaklaşık 1 ay girmedim, daha sonra girmeye çalıştığımda da şifremi unuttum. Lütfen hesabımı ve adamı sıfırlayın sunucuya sıfırdan girmek istiyorum.
Bu tarz destek konuları için discord sunucumuzdan veya sitemizden bize ulaşırsanız daha hızlı çözüm alırsınız.

16:19'da bize bildirdin ve 16:20'de çözüldü. İyi eğlenceler

kesh4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu oynamanızı ÖNERMEM çünkü sunucu hakkında görüşlerinizi bildirdiğinizde direk ban yiyebilirsiniz.
Sunucuda moblar siliniyor SEBEP LAG OLMASIN
Sunucuda zararsız moblar siliniyor SEBEP LAG OLMASIN
Sunucuda otomatik sistem yok SEBEP LAG OLMASIN
Tek çareleri oyunun kendi mekaniklerini engellemek ve siteden spawner satışı yapmak başka hiçbir amacı olmayan bir sunucu.
Anlıyacağınız ucuza satın alınmış kalitesiz ve Bunlara rağmen lag ile dolu bir sunucu
Ayrıca Yönetici gelip adanızı her an griefleyebiliyor ve anında direk banlıyor çünkü yediremiyor.