oyna.neonsurvival.xyz | Türkiye'nin Survival Sunucusu | 1.16.5 Tabanlı Sürümüyle Sizlerle!

0Kucles0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
oyna.neonsurvival.xyz
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Survival
Hey sen selam! Galiba NeonSurvival nasıl bir yer ona bakmak için geldin.Hoşgeldin! seni aramızda görmek istiyoruz!Bizimle beraber klan savaşlarına , maden yapmaya ve beraber sunucunun şahane buildlerine sen de katkıda bulunmak istemez misin?Gelişmiş oto hile koruması ile senin moralini bozmadan güzel bir oyun deneyimi yaşamaya ne dersin?Hadi gel sana sunucumuzu,ekibimizi ve makinemizi göstereyim.​

İlk önce bi giriş yapalım ne dersin?

anasayfa.png

Artık bize nasıl katılacağını çok güzel biliyorsun!Ha ama ben sana kıyak geçiyim ve buraya güzelce yazayim :)

Sunucu Adresi : oyna.neonsurvival.xyz
Site Adresi :
https://neonsurvival.xyz

Bu torpilimi unutma :D Şimdi senle devam edelim.Madem merak ettin ekibimizi de sana tanıtayım!
ekibimiz.png

Madem artık bizi de tanıdın sana oynayacağın sunucunun güçlü makinesini tanıtiyim.

sunucu.png

Güçlü bir makine değil mi? Sunucudayken o gücün farkına varıcaksın inan bana.

Sunucumuzdan birkaç görsele ne dersin?

görseller.png

1653157293895.png

1653157357015.png

2022-04-26_15.14.55.png

Sunucu içi fotoğraflara ek olarak size aktifiliğimizden hiç bahsetmedik.Hadi son bir fotoğraf ile bitirelim.

1653157430374.png

Bu konuyu okuduğunuz için teşekkür eder ve sizi sunucumuza bekleriz.Haydi seninle beraber yaşayalım bu aksiyonu!
Ek: Bu daha 2. forumum.Eğer hatam olduysa özür dilerim kendimi geliştirmekteyim iyi forumlar!

Ekli dosyalar

• sunucu.png
    sunucu.png
    136.4 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Vlad2Boss

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben kendi çapımda twitch yayını açıyorum az oyunculu sunuculara bakıyorum sunucunuza girdiğimde ormanda geziniyordum ve birden sohbet kısmında pazarda satılan , alınan şeyler çıktı. Sohbeti kaplamaktan başka bir işe yaramadığına eminim benim tavsiyem item barının üstüne yarı saydam şeklinde koymanız. Beni ikinci rahatsız eden şey kendi texture paketiniz. Neredeyse tüm sunucular aynı paketi kullanıyor ve çok rahatsız edici bence. Kömür , elmas yazısı falan normal minecraft yazı stili ile daha iyi. Ve son olarak çoğu plugin paketi türkçe diline çevirilmemiş :D oyuna yeni başlayan biri gelse ve ingilizcesi yeterli düzeyde olmasa ne yapacak çok merak ediyorum. Sunucunuza puanım 4/10 daha iyi işler başarabilirsiniz iyi günler.

0Kucles0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben kendi çapımda twitch yayını açıyorum az oyunculu sunuculara bakıyorum sunucunuza girdiğimde ormanda geziniyordum ve birden sohbet kısmında pazarda satılan , alınan şeyler çıktı. Sohbeti kaplamaktan başka bir işe yaramadığına eminim benim tavsiyem item barının üstüne yarı saydam şeklinde koymanız. Beni ikinci rahatsız eden şey kendi texture paketiniz. Neredeyse tüm sunucular aynı paketi kullanıyor ve çok rahatsız edici bence. Kömür , elmas yazısı falan normal minecraft yazı stili ile daha iyi. Ve son olarak çoğu plugin paketi türkçe diline çevirilmemiş :D oyuna yeni başlayan biri gelse ve ingilizcesi yeterli düzeyde olmasa ne yapacak çok merak ediyorum. Sunucunuza puanım 4/10 daha iyi işler başarabilirsiniz iyi günler.
Pazar sorunu çözülmüştür.Texture paketi olaraksa çoğu oyuncu özellikle VIP oyuncular bu texture paketini beğeniyor.Türkçe dili konusunds haklısınıx hala çevirmeye devam ediyorum.Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz ❤️