OYNA.SUFMEN.NET - 1.12 Altyapılı Survival - 1.8/1.15!

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
survival.png

survival2.png

survival3.png

genelfooter.png

survgif.gif

PLAY.SUFMEN.NET

Son düzenleme:

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Form Gayet Başarılı İyi Formlar

Agnew

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 157945
İlkokulda öğretilen basit bir toplama işlemini bile yapamıyorsunuz sanırım?
Ekli dosyayı görüntüle 157946

bu survival sunucusundaki aktif sayısı.

Ekli dosyayı görüntüle 157947

buda skyblockdaki aktif sayısı.

Ek olarak suda doğma olayına gelince sunucuya ilk girdiğinde farklılık olması adına çakma lobi de okyanusun içinde doğuyorsun.
FakePlayers nerde gösterebilir misin acaba :sırıt:

Girdiğim saat ile ssleri paylaştığın saat arasındaki zaman dilimini düşünürsek oyuncuların girmesi tabii ki mümkün. Girdiğim saatte bütün lobileri tek tek kontrol ettim yine de teşekkür ederim :)

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zerre tavsiye etmiyorum sunucuyu, adam oyuncularına küfür ediyor. (Diğer yetkililer hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, onların bu tip davranışlarını görmediğim için.)
Rehberler yeteri kadar bilgilendirilmiyor. Henüz acemi olabilirler anlaşılabilir ama kararsızlar, mute süreleri saçma sapan atılıyor.
Server kolay modda, hemde aşırı. Mob spawn rate minimumda. Server chunk yükleme mesafesi minimumda.
Hile yapanlar çok. Yeni yeni engellemeye çalışıyorlar. Tabi şu an için gördüğüm hile yapan uyarı alıyor. Direk ban yemiyor.
1-2 gündür sunucu bakıyorum, yönetim ve oyuncu kitlesi en kötü yer maalesef burası diyebilirim. Chat küfür kıyamet.
Az bir şey umudum vardı, ta ki Attığım SS'de görüldüğü üzere yönetim kadrosunda oyuncu sayısına güvenip oyunculara söven bir yetkili görene kadar.

Yukarıda yazdıklarım yalnızca survival sunucusu için geçerlidir.
Attığım SS'de "O son yazdığını tekrar atsana bakim sen." demem üzerine tekrar lafının arkasında durarak aynı şeyi attı. Şahsım adına değil sunucuya yazılmış bir yazıdır. Ve sürekli chat silindiği için tekrar atmasını istedim.
Ekli dosyayı görüntüle 158291
158298

DiaKMert1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben sunucudan durduk yere ban yedim event vardı 4 hesap açtım direk banladı nickler DiaKMert1 DiaKMert2 DiaKMert3 DiaKMert4 ve daha bugun başladım bot sandı blackkist ekledi

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben sunucudan durduk yere ban yedim event vardı 4 hesap açtım direk banladı nickler DiaKMert1 DiaKMert2 DiaKMert3 DiaKMert4 ve daha bugun başladım bot sandı blackkist ekledi
Problem için özür dileriz şu an sorunsuz giriş sağlayabilirsiniz

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her onune gelenin sunucusuna bu tavrımı uyguluyorsun he uyguluyorsan yakında keserler fişini
Adsız.png

dhizek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server hoş güzel fakat adalet saygı yok ve oyuncular önemsenmiyor.

Saygı konusunda; Geliştiricileri çok saygısız, kendisi söylemişti oyuncuların umrunda olmadığını. Ki adalet ve saygının olmadığı yerde düzen olmuyor. Onun dışında kendisi ile tartıştığım için beni banlıyacaktı. Neden bilmiyorum mute atıp geri kaldırdı sonra. Genel olarak bu geliştirici oyunculara küfür ediyor ve tersliyor. Saygı ve oyuncu memnuniyeti bakımından ortalamanın çok aşağısında kalıyor ki zaten çoğu insan sevmiyor bahsettiğim kişiyi. Ban ile tehdit ettiği için kimse de sesini çıkaramıyor.

Adalet konusuna gelir isek survival açıldığından beri günde 7-9+ saat aktifim. Emeğim ile koordinatımı 1 milyon yapmaya çalışıyordum. Bunun için 2 gün uğraştım. Sonunda 400k'ya gidebildim fakat o sırada ne oldu bilin bakalım. Oyun mod'u kendi yakın arkadaşlarının claiminin çevresi trollendiği için 500x500 lük alanı balta ile copy'ladı ve benim 2 gündür gitmeye çalıştığım kordinatın 2 katına yani 2 milyonda tek bi komut ile gidip kopyaladığı araziyi tekrardan yapıştırdı. Op yardımı deniyor buna ve herkes farkında bunun. Kurucuya söylediğimde gülüyor geçiyor. Aynı durumda arkadaşımın claimi yetmediği için claim atmadı. Oyunun rehberi orayı claimledi. Bunu kurucuya söylediğimizde elimden gelen bir şey yok diyor fakat o olaydan 3 4 saat sonra az önce bahsettiğim olay gerçekleşiyor. Savunmaları ise online sıralamasında ilk olması. Geçerli bir sebepleri yok. Diyeceklerim bu kadar sanırsam.

Dediğim gibi adalet ve saygının olmadığı yerde huzur olmaz. Aynı durum bu sunucu içni geçerli. Oynamadan önce bir kez daha düşünün derim. İyi forumlar.

Ek olarak adaletsizliğe karşı sorumsuz olan kurucunun ekran görüntüsünü de ek dosya olarak ekledim.

Ekli dosyalar

• 11.PNG
    11.PNG
    204.8 KB · Görüntüleme: 116
  • xx.PNG
    xx.PNG
    32 KB · Görüntüleme: 126

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
1.12 yapıp 1.8 girişlerini açmak nereden aklınıza geldi?

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba. skyblock inceledim ama çok fazla eksiklik ve hata gördüm. ama kupon sp si çok hoşuma. ellerinize emeğinize sağlık..