Oyun yapımı

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ya kardesim iki saattir Yalan pompalıyorsun bari daha fazla kendini küçük düşürme.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pat diye oyun yapacağını zannedenler çıkmış görüyorum ki.şu an da Türkiye de sıfırdan oyun kodlayacak biri-bir grup yok.(kastım profesyonel vs. değildir.)Benim 9 yaşındaki kuzenim de Unity ile 3D oyun yapıyor.Bunlar marifet değil.Direk sıfırdan da başlanması forumdan adam arayacak seviyeye geldiyse imkansız.İstediğin kadar kodlama bil tek başına yürütemeyeceğin gibi yürütebilme imkanın olsa bile fazla uğraşmazsın bir süre sonra.İş ciddiye binecekse sanal ortamdan arkadaş aramanı önermem.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pat diye oyun yapacağını zannedenler çıkmış görüyorum ki.şu an da Türkiye de sıfırdan oyun kodlayacak biri-bir grup yok.(kastım profesyonel vs. değildir.)Benim 9 yaşındaki kuzenim de Unity ile 3D oyun yapıyor.Bunlar marifet değil.Direk sıfırdan da başlanması forumdan adam arayacak seviyeye geldiyse imkansız.İstediğin kadar kodlama bil tek başına yürütemeyeceğin gibi yürütebilme imkanın olsa bile fazla uğraşmazsın bir süre sonra.İş ciddiye binecekse sanal ortamdan arkadaş aramanı önermem.
Ben, benim hakkımdaki düşüncelerini merak ediyorum ehehe :D

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BAK KARDEŞİM YALAN SÖYLÜYORSUN DAHA NE GEÇİŞTİRİYORSUN KÜFÜR ETMEMEK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTUYORUM¡!!!!!!!!!