Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

deniz_alp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben oyunu bilmiyordum troll lere bakarken buldum 10 walls falandı ben hep minecraft videolarını zerettim öneğin eğeyle minecraft oynuyorum
sonra aradan 1 yıl falan geçdi abim geldi ve minecraft'ı yükledi bende oyunun bazıcraftları biliyordum oyunu oynadığımdan beri bilgisayarda parmağam kadı tuşlarda :)

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biliyonmu bende camdan ev yaptım hatta bulutların olduğu yerde buzdan ev yaptım sonra meşale koydum redstone lamp koydum ev su oldu aşağı atlamadım sonra orda villa yaptım havada villada yaşıyorum artık su felan var canavarlar hep ölsün diye ne kadar yüksekten lav şelalesi yaptım creativede :D

NOHUT40

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bende ilk başladığımda arkadaşım bana resim vermişti craftlarda (tutorial izlemiştim) hoe azrailin orağı gibi olduğu için ona çok önem veriyordum dia bulunca ilk pickaxe yapmıştım (tutorialdan öğrenmiştim) sonrada hemen hoe yapmıştım çok havaalıydım hoe'm le :D sonra tutorial izlemeyi devam ederken 8. bölümde farm yapmayı anlatıyordu ve o bana çok koydu :cry:

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok fazla söyledim ama bu son :( Koooskocaman bir dağ vardı çıkacam! dedim çıkana kadar gece oldu anlarsınız Çoook kocamandı :D Çıkana kadar gece olmuştu çıktım iyi hoş sevindm tam ev yapcam koyun sürüsü yerine enderman sürüsü yanında çoban olarak enderman kurt olarak örümcek böyle üstüme geldiler korkudan atladım sonra geri çıktım ev yaptım :(

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok fazla söyledim ama bu son :( Koooskocaman bir dağ vardı çıkacam! dedim çıkana kadar gece oldu anlarsınız Çoook kocamandı :D Çıkana kadar gece olmuştu çıktım iyi hoş sevindm tam ev yapcam koyun sürüsü yerine enderman sürüsü yanında çoban olarak enderman kurt olarak örümcek böyle üstüme geldiler korkudan atladım sonra geri çıktım ev yaptım :(
Ve bir ara arkadaşım sw kurucusutydu o creative ben ise survivaldım havadan creeper atıyordu Korktum Havadan creeper yağıyor diyerek üzülmüştüm ve Minecraftın sonu geldi dedim baktım bu havada iken büyü masasından kılıçlara özellik vererek kafama doğru atardı kıyafetleri felan alıp endermanları öldürdüm :D bende öldüm sonra bi yer gördüm hep ve upuzun bir çimen vardı merdivenle çıkarak arkadaşımıbuldum ittirerek aşağı attım ama oda uzun çimeni yaktı :D

Deran

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cakmagin nasıl calıştıgını orenmek için yanlışlıkla evi yaktım

Deran

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ve bir ara arkadaşım sw kurucusutydu o creative ben ise survivaldım havadan creeper atıyordu Korktum Havadan creeper yağıyor diyerek üzülmüştüm ve Minecraftın sonu geldi dedim baktım bu havada iken büyü masasından kılıçlara özellik vererek kafama doğru atardı kıyafetleri felan alıp endermanları öldürdüm :D bende öldüm sonra bi yer gördüm hep ve upuzun bir çimen vardı merdivenle çıkarak arkadaşımıbuldum ittirerek aşağı attım ama oda uzun çimeni yaktı :D
Arkadaşımla mağdende enderman sandıgı bulduk lanete yakalandık colde evımız vardı tapınagın ıcınde nedır portalı vardı portaldan girdim ve karşimda dolu cestler içinde elmas takımlar aldık 2 mızde 3 er takım aldık vede yanlarında enderman sandıkları vardı enderman sandıklarınna doldurduk enderman sandıklarında bızım dunyadakı sandıkları nıcındekıler vardı takımları oraya koyduk vede o sırada saldırıya uradık saldırıda 80 kadar enderman vardı baska yaratık ve hayvan yoktu her hayvan enderman her zombı endermen olmustu sankı arkadaşlar eger saglam ıtemınız yoksa ender sandıgı almamanızı onerir vede uyarım

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşımla mağdende enderman sandıgı bulduk lanete yakalandık colde evımız vardı tapınagın ıcınde nedır portalı vardı portaldan girdim ve karşimda dolu cestler içinde elmas takımlar aldık 2 mızde 3 er takım aldık vede yanlarında enderman sandıkları vardı enderman sandıklarınna doldurduk enderman sandıklarında bızım dunyadakı sandıkları nıcındekıler vardı takımları oraya koyduk vede o sırada saldırıya uradık saldırıda 80 kadar enderman vardı baska yaratık ve hayvan yoktu her hayvan enderman her zombı endermen olmustu sankı arkadaşlar eger saglam ıtemınız yoksa ender sandıgı almamanızı onerir vede uyarım
:D :D :D :D Ender laneti ha :D Bende yakalandım ama arkadaşla o creativede onbinlerce köpek koyup onbinlerce tnt kurdu şartel haızrdı endermanlar geldi köpekler saldırdı tnt patladı :D

Deran

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abı cok kotu ya Netere gıttınmı Sen neter elmas takımlarla dolu

Deran

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:D :D :D :D Ender laneti ha :D Bende yakalandım ama arkadaşla o creativede onbinlerce köpek koyup onbinlerce tnt kurdu şartel haızrdı endermanlar geldi köpekler saldırdı tnt patladı :D
abi sen netere gittinmi peki gitsen zenginsin 8 altın elma buyulu 6 adet takım elmas

guvenaga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk başladığımda gece olmuştu ve zombieleri görünce kaçmaya başlayıp bir yer kazdım.Geceyi orda geçirmiştim.

N0C0mment

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilk basladimda gördüm tek sey zombi iskeleti tabi bunlari görünce oynu kavradim kirmir onuamra gittim evimi 3 agacin üstüne yapmaya basladim sonunda kale yaptim tek sorun topraktan olmasiydi ve creeperlar toprakta dogdunu bilmiyodum :D