Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

eagames5308

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende salak gibi hep altıma doğru direk kazıyodum sonra aniden lava düştüm ve öldüm :D:D

goktugo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben çalişma masasi yapmaga calistigimde farkli tahtadan saniodun ladin odunu mese odunu ayri ayri toplayinca oluyo saniodum

eksonator

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben o zamanlar hiçbir şey bilmiyorum işte ilk günümde bi okyanus gördüm dedim bi giriyim belki bir şey olur diye baktım gittikçe dibe çekiliyorum korktum yaratık vardır diye . Denedim denedim çıkamadım en sonunda korktum oyunu kapattım, bi soluklandım ve oyunu kapattım 1 yıl oynamadım. Sonra arkadaşım geldi işte öğretti oyunu bende hırslandım oynamaya başladım şimdi çok pro oynuyorum buda böyle bir anıdır :D

MERTTAROS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilk basladığımda ev yaptım ne güzel yaptım bilemesiniz sonra sömine yapim dedim evin icine tabii ki evde tahtadandı
uyuyim dedim uyudum kalkınca catır catır ses duydum bi baktım ev yanmıs :( bide karsında 3 adet creper geliyordu tabii ki etrafa bakarken geldi CIIISSS BOOOOOOOOOOOMMM işte böyle :D

fozz26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk başladığımda yaratıcı moddaydım.Sonra taştan ev yaptım.Sonra su kovası ne işe yarıyor bilmiyordum.Bende eve su döktüm.Sonra lav döktüm.Ev gitti.Sonra uzun bir ağacın üzerine lav döktüm.Ağaç yandı.Gece olduğunda bir dağa lav döktüm.Hayvanlar,yaratıklar,dağ kül oldu.:D

sorciee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
survival modla başlamıştım. sağ tıkın fonksiyonlarını bilmediğimden 7 tane dünya değiştirip ev yapmaya çalıştım. sonra 3 gün oyunu bıraktım. :D

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • bende su içecekken oyunda bottleda üstüme şimşek çaktı ve benim gravi mod yüklüydü gravity gunum vardi mavi oldu şaşırdım noldu diye uzağa sağ tıkladım ordu halinde dirt geldi 1 dirti tuttum diğerleri beni pişmiş et gibi yediler öldüm baktığımda respawn basılmıodu çıktım girdim doğduğumda eşyalar bende ve portal gun modda vardı portal gundan vardi benim iki tane olmuş 2 tanesi biri single turuncu iğeri single mavi idi birleştirdim anladiniz
  • ve odunu kirdiğimda hero dediki:o odunu geriiiiiiiiiiiiiiii koooooooooooooooooooooy!YOKSAAA ÖLECEKSİN!!!dedi nerdeyse ######## ??????? ve baktım koydum ve hero dediki:afeerin!ŞİMDİ KENDİĞİ SIKIŞTIR! dedi bende onu yaptım ve hero dediki:tm aferin artik dostunum!

Moderatör tarafından düzenlendi:

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyuna girdiğimde ev yapmaya başladım sonra akşam oldu birden enderman geldi ne olduğunu da bilmiyordum korkudan oyunu kapattım :=)

BloodRapperzz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ağaç Keserken Arkamda Creeper Patladı özür dilerim Bir Yaratık Ya :D :D :D :D

BolshoiBooze

Rocket Enthusiast
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ilk enderman eklendiğinde ben sandalyeden düşmüştüm birden önğme çıkınca:D

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yumurtayı savaş aracı sanıyodum
Zombiyle arkadaş olmaya çalışıyodum
Creeperların salal olduğumu sanıyodum

Batuhan112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilk başladığım zaman öyle böyle ev yaptım ve içine şömine yapim dedim ve yanlış olduğu için evin hepsi yok oldu :D