İstek Oyuncu Sayisi skripti

bnsubhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba oncelikle istedigim skript mesela serverde 3 oyuncu var 3/4 gostersin 4 oyuncu var 4/5 gostersin gibi skript varsa elinizde atarmsiiniz

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @bnsubhan,
Sanırsam motd kısmındaki yerden bahsediyorsunuz bunun için skripte gerek yok JustOneMorePlus eklentisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

JustOneMorePlus plugini indirmek için => Buraya Tıkla.

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali

bnsubhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır derken neye hayır dediniz, eğer isteğiniz bu değilse daha açık bir şekilde isteğinizi belirte bilirseniz size ona göre bir destek sunalım efendim.
benim istedigim skript mesela serverde 4 oyuncu var maax 5 gele bolir desin diyen bi skript

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
efendim size attığım plugin bu görevi görmektedir skript ile yapılır ise sıkıntı çıkma olasılığı olabilir.

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ama bende aternos :(
bunu kimse skriptle yapmıyor ama aslında yapılabilir şöle ben skriptte fake max player ayarlanıyor birisi girince fake max player arttırma flan fake max player değişken olarak ayarlanıp on join ile fake max player için kullanılan değişkeni 1 kere arttırabilirsin oyuncu çıkarsada değişkeni düşürebilirsin normalde, fakat buga girer falan filan değişik şeyler olur o yüzden JustOneMorePlus adlı plugin dışında farklı bir şey kullanan yok

bnsubhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunu kimse skriptle yapmıyor ama aslında yapılabilir şöle ben skriptte fake max player ayarlanıyor birisi girince fake max player arttırma flan fake max player değişken olarak ayarlanıp on join ile fake max player için kullanılan değişkeni 1 kere arttırabilirsin oyuncu çıkarsada değişkeni düşürebilirsin normalde, fakat buga girer falan filan değişik şeyler olur o yüzden JustOneMorePlus adlı plugin dışında farklı bir şey kullanan yok
4 satır bi skriptmi varmış arklar aternosda kurmuşlar