Oyunhesabı.com Kazık Atıyor Almayın

Sizede aynısı oldumu ?

• Kullanılan toplam oy
    11

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle şu konuya açıklık getirmek istiyorum paranın peşinde değilim . benim gibi diğer arkadaşların başının yanmasını istemiyorum 20 TL gibi bir miktar bazılarına göre az olsada bazı kişiler için kazanması dahi zor. Uzatmadan konuya girmek gerekirse Oyunhesabı.com sitesinden 20 TL karşılığında kuzenime minecraft hesabı aldım aldım fakat kuzenimin charını aldığım zaman bana 1 adet hotmail ve şifresini verdi ve o şifreler mojang ve minecraft.net sitesine denedim fakat hiçbir şekilde ulaşamadım. buna karşılık 3 gün önce siteye Yardım talebi oluşturdum fakat cevap yok. benim amacım sadece sizleri uyarmak . eğer inanmıyorsanız aşağıdaki resimlere bakarak inanabilirsiniz ...

oyunhesabi.com güvenilir mi ? : HAYIR!

Teslimat sayfası:

Hotmail'e gelin mail:

Yardım talebi:

Minecraft.net Sitesi:

Mojang sitesi:

İletişim: TCPlanetTR
Not: Yorum Atınki diğer arkadaşlar gereksiz yere sıkıntı yaşamasın.
Dipnot: Ben minecraft'ı kendi sitesinden satın aldım ve aşağıdaki gibi sıkıntım olmadan oynamaktayım .

Son düzenleme:

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Dipnot: Ben minecraft'ı kendi sitesinden satın aldım ve aşağıdaki gibi sıkıntım olmadan oynamaktayım ."

Hatırlatmak istiyorum. Karakteri kuzenime aldım baştaki yazıyı okudu iseniz.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siteye suc atamazsin. Ben 20 tlye far cry 4 hesabi aldim icinden watch dogs da cikti. 20 tlye orijinal watch dogs ve far cry 4 e sahip oldum o site sayesinde. Sende bir sorun olmustur.

HeroPlayz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimse güvenmiyorsa niye youtuberlar reklam yapıyor?Kafamda deli sorular...

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya vallaha *** atiyorlar. Ben aldim fazladan oyun bile cikti.
"Benim amacım sadece sizleri uyarmak ."

Ön yargılı davranmanızı istemiyorum. LÜTFEN YAZILARIMI DÜZGÜN OKUYUN. Ben sadece bana olan bir sorunu dile getirdim yazdığım gibi "benim amacım sadece sizleri uyarmak ." Satın alma kararı sizin...

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece bir kişide sorun çıktı diye bir yer güvensiz olmaz. Ben aldım ve sorun çıkmadı.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Siteye suc atamazsin. Ben 20 tlye far cry 4 hesabi aldim icinden watch dogs da cikti. 20 tlye orijinal watch dogs ve far cry 4 e sahip oldum o site sayesinde. Sende bir sorun olmustur.
Çalıntı hesaplar tabi. Onlara giren çıkan yok.

Bu sitenin sahipleri minecra*ftity'nin sahipleriyle aynı. Youtuber'lar (özellikle Türkiyedekiler) işin parasına bakar dolandırıcymış değilmiş umurlarında değil. İlk başta sorunsuz hizmet veriyorlarmış gibi bir izlenim veriyorlar. Sonradan bozulmaya başlıyorlar. 2 sitede bu durumda.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 lira ne ya euro almış başını gidiyor şu an orjinal sitesinde şu an 60 lira minecraft normal yani bu yaşadığın.iki hesaba 120 lira para vermiştim zamanında hala hiç sıkıntı yaşamadan oynuyorum.

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 lira ne ya euro almış başını gidiyor şu an orjinal sitesinde şu an 60 lira minecraft normal yani bu yaşadığın.iki hesaba 120 lira para vermiştim zamanında hala hiç sıkıntı yaşamadan oynuyorum.
Kesinlikle kazanc saglamak icin guvenip hediye amaclı aldım ve simdi kuzenimde üzuldü. Kendim orjinal aldim 3 aydır sıkıntı yok.

Son düzenleme:

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim benim anlamadığım,maden çalışmıyor hesap niye sansürlüyorsun?