[ParkNW] | 1.8.x | Rütbe | Silah | Edit | Parkur | Kredi | Pet | Müzik | Birisi Kalite mi dedi ? |

haz0rpa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben girdim oynadım gerçekten mükemmel bir server.Gerek otomatik sistemleri olsun , gerek yetkilileri olsun.
gerçekten tek kelime ile MÜKEMMEL.İlk defa görenler kötü yorummlara aldırış etmeyin en ufak bir bug bile yok serverde.
Hile kullanan kişiler hemen yakalanıyor hem bot koruması hemde hile koruması en üst derecede.Ben çok beğendim şiddetle
tavsiye ediyorum.Tekrar Söylüyorum Mükemmel.Elinize Kolunuza Emeğinize Sağlık.Oynamaya devam edeceğim. :):):)

AnderBaBa94

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben girdim oynadım gerçekten mükemmel bir server.Gerek otomatik sistemleri olsun , gerek yetkilileri olsun.
gerçekten tek kelime ile MÜKEMMEL.İlk defa görenler kötü yorummlara aldırış etmeyin en ufak bir bug bile yok serverde.
Hile kullanan kişiler hemen yakalanıyor hem bot koruması hemde hile koruması en üst derecede.Ben çok beğendim şiddetle
tavsiye ediyorum.Tekrar Söylüyorum Mükemmel.Elinize Kolunuza Emeğinize Sağlık.Oynamaya devam edeceğim. :):):)
Teşekkürler kardeşim.

Kolay gelsin.

İyi Oyunlar :)

:)

:?

:/

:?

Shynauu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
-/warp orman kolaya kaçmış gibi ve çok sıradan biraz daha builde önem verebilirdiniz ?

Soulless_Man

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel, Serverin efsane olduğunu düşünüyorum. 10/10

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sunucuya girdiğimde edite baktım alıntıydı bu adamlarda dedimki siz emek vermemissiniz 2 gün sonra kapanır en fazla 1 hafta dayanır dedim bu adamlar kardeş panelde 3 aylık para var dediler evet arkadaşlar gördük

AnderBaBa94

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuya girdiğimde edite baktım alıntıydı bu adamlarda dedimki siz emek vermemissiniz 2 gün sonra kapanır en fazla 1 hafta dayanır dedim bu adamlar kardeş panelde 3 aylık para var dediler evet arkadaşlar gördük
Kardeşim EDİT alıntı falan filan değil.Kendimiz yaptık kafandan uydurup burada boş yorum yapma.İyi Oyunlar.

Darkbioss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen yapılırken bende vardım ParkNW nin kendi edit i.

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
yav az utanın edit alıntı obsidyen alıntı sünger alıntı ve sunucu 2 güne kapanır demiştim buyrun :) he bide şey alıntı deil diceksin boş yapma uzatma konuyu sunucu kapandımı kapandı

AnderBaBa94

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yav az utanın edit alıntı obsidyen alıntı sünger alıntı ve sunucu 2 güne kapanır demiştim buyrun :) he bide şey alıntı deil diceksin boş yapma uzatma konuyu sunucu kapandımı kapandı
1.s
sunucu kapanmadı 2.side buildlerin hiç birisi alıntı değil ip atta bi bakiyim kardeşim buraya gelip asıl sen boş yapma iyi günler.Bu arada konuyuda uzatma.