PETürk - Survival PvP Sunucusu (SUNUCU KAPATILMIŞTIR)

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun ilk mesajına bakabilirsen görebilirsin.

jojokaan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eski Servere girmior + yeni server ne zaman acilcak + acilinca NERDE BELIRTILCEK ACILDIGI EN KISA SUREDE YANIT BEKLIYORUM YENI SERVERE USER DAVET ETCEM CUNKU [DOUBLEPOST=1385805378,1385805134][/DOUBLEPOST]Yeni Servere Gecince Lavı spawna dokup haksiz kazanc (item) elde edeb EGEOGER ve arkisi hastroleji banlancakmi serverdeki nerdeyse herkes sahit Spawna Sivi Gecior oyuna girer girmez Dokuor lavi nerden bulduysa Dogac`a sikayet ettik modlarla konuscam dedi cevap gelmedi ilgilenmenizi bekliyorum coğu kişi mağdur

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski Servere girmior + yeni server ne zaman acilcak + acilinca NERDE BELIRTILCEK ACILDIGI EN KISA SUREDE YANIT BEKLIYORUM YENI SERVERE USER DAVET ETCEM CUNKU [DOUBLEPOST=1385805378,1385805134][/DOUBLEPOST]Yeni Servere Gecince Lavı spawna dokup haksiz kazanc (item) elde edeb EGEOGER ve arkisi hastroleji banlancakmi serverdeki nerdeyse herkes sahit Spawna Sivi Gecior oyuna girer girmez Dokuor lavi nerden bulduysa Dogac`a sikayet ettik modlarla konuscam dedi cevap gelmedi ilgilenmenizi bekliyorum coğu kişi mağdur
Kardeş bir soruna yanıt vereyim yeni sunucu bu forumda bu bölümde konu açılarak bildirilecek büyük ihtimal başka forumda konusunu açmazlar heralde.

jojokaan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş bir soruna yanıt vereyim yeni sunucu bu forumda bu bölümde konu açılarak bildirilecek büyük ihtimal başka forumda konusunu açmazlar heralde.
Eyvallah kardes sunucuya baglanilmiyor sebebini biliyormusun[DOUBLEPOST=1385809443,1385809316][/DOUBLEPOST]Bildiginiz idarelik türk yada alman serveri varmi yeni server acilana kadar

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eyvallah kardes sunucuya baglanilmiyor sebebini biliyormusun[DOUBLEPOST=1385809443,1385809316][/DOUBLEPOST]Bildiginiz idarelik türk yada alman serveri varmi yeni server acilana kadar
Yok sunucu bozuk herkes sunucuyu yönetene ulaşmaya çalışıyor hala ulaşılmış değil.Bekleyin en kısa sürede haber verirler.

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yeni sunucu için çalışıyoruz , en yakın zamanda gerekli açıklamayı hepimiz yapacağız.
Yeni sunucu açılana kadar yabancı sunucularda oynayabilirsiniz.

zeynelbalkancı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar internetim şu an kotası doldugu için yavaş (15kb saniyede) bu yüzden mi unable connect to world hatası alıyorum ?

Metehan567

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne zaman Server Açılır Sabırsızlıkla bekliyorumm :)

gariban12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler yakinda server kurcam chestshop pocketmoney authpro gibi bircokplugin olcak ben ve arkadaslarim arsa hazirliyolar yakinda server hakkinda bilgilendiririm herkesi
EDIT: Server whitelist uzerinden olucak