Phoenix Anti-Cheat 2.1 Sürümü ! (İnanılmaz Bir Hile Engelleyici Plugin) Neden Bekliyorsun !

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
şimdi de bu şekılde hatalar vermeye başladı güncelleme yapmadık diye sanırım

Satır 988: [08:31:44] [Netty IO #2/ERROR]: Parameters:
Satır 951: [08:31:44] [Netty IO #2/ERROR]: [PhoenixAntiCheat] Unhandled exception occured in onPacketReceiving(PacketEvent) for PhoenixAntiCheat

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Muhammed sen eğer bu pluginin gerçekten daha iyi olmasını istiyorsan Killaura ve NoKnockback vb. korumalarının savaşa girince aktif olmasını sağlamalısın.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin üzerinde sürekli testler yaptım. Bulduğum hatalar vede sonuçlarım :

1- KillAura için kullanılan sistem aşırı sorunlu. Birisine kritik vurmak için sıçradığınızda npc ye vuruyorsunuz. Geliştirilmeli !
2- NoKnockback çoğu zaman hatalı sonuç veriyor. Bir iki vuruşa göre karar veriyor. Biraz daha geliştirilmeli !
3- Reach sürekli hatalı uyarı veriyor fakat asıl reach kullanana etkilemiyor. Geliştirilmeli !
4- Tracers için yapılan koruma aşırı lag yapıyor. tracerı falan engellediğini iddia edebilirsiniz ama bunu açtığınızda sunucu oynanabilicek durumda olmuyor. Çok fazla npcyi olmucak yerlere yerleştiriyor. Geliştirilmeli !
5- Regen konusunda daha bir sorunla karşılaşmadım hadi hayırlısı umarım bişi yoktur.
6- FastLadder konusundada daha bir sorun yok.
7- Anti ASCII çalışmıyor. Hala crash verdirilebiliyor. Geliştirilmeli !
8- Auto Disconnect tede bir hata yok gibi. Yada ben rastgelmedim.
9- Flight engelleniyor. Daha bişi görebildim diyemem.
10- Speed ciddi anlamda geliştirilmeli. Normal sprint attığında geri atıyor. koşmaya çalışıyorsun gene geri atıyor. bu halledilmeli.
11- Waterwalk tespit ediliyor . Ancak bence yapılan müdahale etkisiz gibi. Bence birkaç kez tespit edildiğinde kick atmalı. Böyle bir anlamı yok.
12- Blink te de bir sorun yok gibi.
13- NoSlowDown dada bir sorun görmedim.
14- Özelleştirme çok az. Sadece bazı özellikleri açıp kapayabiliyor yada bir iki değer değiştirebiliyoruz. Bu konuda antiaura gibi biraz daha özelleştirilebilir bir config dosyası çok daha iyi olur. Yani illa kick atmıcak yada ban. Bunu biz ayarlıcaz.
--- SONUÇ : Sonuçta pluginin bazı özellikleri iyi çalışmıyor. Sorun hacki algılamak değil çoğunda. Bunu yapıor ama önemli olan hacki algılarken hack kullanmayana bişi yapmamak. Fakat böyle hack olsun olmasın herkes aynı muamaleyi görüyor nerdeyse.
Basitçe pluginin geliştirilmesi gerekiyor !

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok haklısın valla adama normal vuruyorum killaura diyor saçma değilmi

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
noslowdown-protect: false olmasına rağmen hala NoSlowDown'dan atılan varmış.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Foruma sürekli girdiği halde bu konuya perşembeden beri cevap vermiyor ümidinizi kesin bence :)

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Muhammed şu killaura ve noknockback korumalarını savaşa girince etkin olmasını ayarlayacakmısın.
Gerçekten çok işe yarar ve işlevli olur.