PhysicSwords v2.0 | Minecraft 1.16.5

keremyurekli

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar, bugün sizlere Minecraft 1.16.5 sürümü için yaptığım PhysicSwords eklentisinin 2.0 sürümünü tanıtacağım.
ps.png

PhysicSwords nedir?

PhysicSwords kılıçları ve diğer eşyaları gerçekçi bir fizikle fırlatmanızı sağlayan bir Minecraft eklentisidir. Bu eklentinin asıl amacı oyuna kılıç için yeni mekanikler eklemektir ama isterseniz config dosyasını değiştirerek herhangi bir eşyada bu özellikleri kullanabilirsiniz.

(Videoları GIF olarak kayıt ettikten sonra birkaç işlemden geçirdiğim için kaliteleri düştü, 360p)

Config Dosyası:
config.gif

Komutlar:
/sword | Önceden belirlenmiş olan fırlatılabilir eşyanızı envanterinize verir(Varsayılan olarak netherite kılıç).
/config | Config dosyasını yeniler.

Bir hata mı buldunuz? Eklenmesini istediğiniz bir özellik mi var?
Bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Yetkiler:
sword.give | sword komutunu kullanmak için gereklidir.
sword.config | config komutunu kullanmak için gereklidir.

Efektler Ve Animasyonlar:

İndirme Linkleri:

https://www.spigotmc.org/resources/physicswords.94140/

Releases · keremyurekli/Physic

Son Olarak:
Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim, herhangi bir anlatım hatasında ya da başka biryerde hatada bulunduysam anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum. İyi günler dilerim

ps.png

RARFIXED2022

http://rarfixed.com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Usta small armor stand spawnlayıp kılıcı tutan armor standı salise başı küçük armor standa teleportlamak daha fiziksel gözükür. SetVelocity kullanmışsın, farklı yolları da mevcut olabilir. Hızlı yapılabilecek bir şey değil. 1 yıldır göz gezdiriyorum fakat bu iş zor.

keremyurekli

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben de bir süredir fırlatma konusunda farklı yollar aramaktayım, başka bir armor stande ışınlamayı denemiştim fakat her ne kadar salise başı ışınlasamda bu olay cliente o kadar hızlı yüklenemediği için fırlattığımda gecikmeli gidiyor gibi duruyordu. Bir de boundbox(hitbox da olabilir tam olarak hatırlamıyorum) sorunu var. Kılıcı fırlattığımda armor standin boundbox'ını kullandığı için 1 blokluk alandan geçemiyor. Buna bir çözüm bulamadım, başka eklentiler olmadan yapılabileceğini sanmıyorum. Ama gecikme sorununu çözebilirsem çok büyük bir ihtimalle 1 blokluk yerden geçebilir.

KayeraFR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ByNovem Devrim abinin kodladığı Mjölnir'in fiziklerine benziyor. Aynı Class'ı mı kullandın bilemem ama bunu geliştirebilirsin. Küçük Novem'ler doğmaya başlıyor desenize.

Kolay gelsin, kodlamada başarılar dostum.