Platin v1 Role Play

Gelir miydiniz?

• Kesinlikle Gelirim

Kullanılan: 59 54.6%
  • Belki Gelirim

Kullanılan: 27 25.0%
  • Gelmem

Kullanılan: 22 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    108

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bukkit türk meydan savaşı çok zevkliydi en güzel online oyun maceramdı diyebilirim... şimdi geri döndüm hayatım anlamsızlaşınca, bi de siz yaşatın keyfimiz yerine gelsin :)

Zpkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne zaman açılcak server ben de modlu minez yapmayı planlıyorum bayadır... bi denemek lazım ama server ipsini bulamıyorum...

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server'a katılmak istiyorum ama başvuru nereden yapacağım bilemedim. Forum da kapalı. Bi yardım etseniz. Nick'im Galadon .

AzmanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılışı iptal sanırım her gün girip bakıyorum bi açıklamada yok konu sahibinden 10 günü aşkın süredir Host değişimi diyor forumda bu kadar üzün süren host olamaz iptalse bilgilendirin.

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sw gg beyler 25 gündür host degisligi yazıyor zaten duyduma göre pluginlerin daha yarısı bile ayarlı değilmiş hadi geçmiş olsun

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açmayın Türkiye'ye böyle güzel sunucu. Adam gibi oturun ders çalışın, İngilizce öğrenin. Okullar öğretemiyor ise internet duruyor. Öğren İngilizce'yi, aç yabancı piyasaya böyle sunucu. Türkiye'de aldığın değerin kaç katını alırsın görürsün.

Çünkü emin ol, buraya mesaj yazanların çoğu boş, boş mesaj kasmak için yazmıştır. 34 sayfalık sunucu konun olsa bile 2 gün 50 oyuncu çekersin, bir kaç gün sonra yerlerde sürünür sunucun.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kim demiş kardeşim yarısı bile ayarlı değilmiş diye? Saçma sapan yalanlar uydurmaktan başka işiniz gücünüz yok.
Nisan'a ertelendi konu sahibi arkadaş güncellemiyor site de en geç 1 haftaya güncellenecek.
Yalan konuşarak milleti kaçırmaktan başka bir iş bulmalısın.
Şahsen ben dediklerine inandım çünkü hiçbir bilgi verilmedi. Kardeş bari konunun en üstüne yazaydınız ertelendi filan diye.

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şahsen ben dediklerine inandım çünkü hiçbir bilgi verilmedi. Kardeş bari konunun en üstüne yazaydınız ertelendi filan diye.
Dediğim gibi bu konuyu açan arkadaş artık sunucu için çalışmıyor.
Bu yüzden de konuyu düzenlemiyor.

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kim demiş kardeşim yarısı bile ayarlı değilmiş diye? Saçma sapan yalanlar uydurmaktan başka işiniz gücünüz yok.
Nisan'a ertelendi konu sahibi arkadaş güncellemiyor site de en geç 1 haftaya güncellenecek.
Yalan konuşarak milleti kaçırmaktan başka bir iş bulmalısın.
sakin ol evladım hayat böyle herzaman istediğin olmuyor sunucuyu açmıyacaksanız milleti oyalamayın birsürü dedikodu dolanıyor ortada sunucu hakkında onlara inanmamızı istemiyorsan senin bir şey demen gerekiyor fakat dediklerin nedense doğru çıkmıyor forum hala yok