Platin v1 Role Play

Gelir miydiniz?

• Kesinlikle Gelirim

Kullanılan: 59 54.6%
  • Belki Gelirim

Kullanılan: 27 25.0%
  • Gelmem

Kullanılan: 22 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    108

Doruk110

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lutfen Bana Facebook Doruk Özden adresinden guncellemeleri bildirin Profil Resmi Oburisk Yazan bir eşya

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, hala bekliyorum ve hala açılmadı. Türkiyede yeni bir çağ yapabilirsiniz diye düşünüyorum. İçerik gayet iyi, buildler güzel gözüküyor. Kesinlikle katılacağım. Ben faction sunucuyu rp sunucu yapmış insanım yaw açın bende oynayayım :D

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik roleplay komutları derken SAMP da ki gibi mı? Komutları kullanmak zorunlu mı olacak?

En son Frrp de oynamıştım ve gördüğüm şey 2013 kitlesinin artık ilgi duymamasıydı sunucu bir kaç gün sonra dayanamayıp kapandı... yeni nesillerde oyunlardaki güce odaklanıyor... hayatta kalmak için değil güçlü olup adam öldürmek için oynuyorlar yemek yerken rolde ahhğ karnım kazınmış şu dünden kalan bisküviyi gömeyim demek yerine acıktım koşamıyom değip skypedaki eşinden yemek isteyenler... ama genede denemek lazım ben gelirim

En son Frrp de oynamıştım ve gördüğüm şey 2013 kitlesinin artık ilgi duymamasıydı sunucu bir kaç gün sonra dayanamayıp kapandı... yeni nesillerde oyunlardaki güce odaklanıyor... hayatta kalmak için değil güçlü olup adam öldürmek için oynuyorlar yemek yerken rolde ahhğ karnım kazınmış şu dünden kalan bisküviyi gömeyim demek yerine acıktım koşamıyom değip skypedaki eşinden yemek isteyenler... ama genede denemek lazım ben gelirim
Eğer sunucuda rol yapmak zorunlu olsa böyle olmaz.MG ye ve duruma göre Retarted RP ye girer

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Nerelerdesin Jordy ? :C

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Zaten Minecraft kitlesini biliyoruz. 2012 den beri bu işi yapıyoruz. Çok fazla rol sunucus açıldı ve bazıları efsane oldu. Kitlesi düşük olanın , bazı şeyleri anlayamayıp sunucuyu bozmaya çalışan insanların zaten sunucuda yeri olamaz.Gelir 2 gün durur 3 gün durur sonra banlanır. Aynı zamanda eski 2013 civarından kalan insanlar hep olgunlaştılar. Aynı zamanda zaten bildiğiniz üzere herkesin girebileceği bir sunucu değil yani başvuru ile alım yapılıyor. Gelsin oynasın amenna. Ama trollerse zaten 1 hafta duramaz sunucuda
2013luler mesala ben deniz oyunu biraktik ama sunucu dusuncesi guzel bilgisayarim calissa gelebilirdim tebrikler

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ölmedik, yaşıyoruz. Gerçek hayattaki bazı sıkıntılar nedeniyle sunucu gecikti. Ama şimdi daha başarılı bir şekilde çıkaracağımızı düşünüyoruz.
Oh! Açılmanıza gerçekten sevindim. Açıkçası şu ki;Size başarılar diliyorum. Umarım hedefinizdeki sunucuya ulaşırsınız.

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali