PLAY****ACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sizce server Nasıl?

• İnanılmaz

• Harika

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Gece girdim sunucuya güzele benziyor şu levelle edit yapabilme iyi olmuş :)

dedemspor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servera giremiyorum sadece kayıtlı oyuncular girebilir diyor

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Sadece Kayıtlı oyuncular girebilir diyor fakat websitesi gibi biryerden kayıt yok...

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun düzelmiştir bildirdiğiniz için teşekkürler ^^

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herşeyi bir yerlerden özenmişsiniz + yenilikçi kelimesi için yeni bir şey eklemeniz gerektigini unutmuşsunuz tek artı; chestcommands skript bunlar cok kolay zaten

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herşeyi bir yerlerden özenmişsiniz + yenilikçi kelimesi için yeni bir şey eklemeniz gerektigini unutmuşsunuz tek artı; chestcommands skript bunlar cok kolay zaten
Nerelerden neler özendiğimizide yazarsan çok memnun oluruz :D[DOUBLEPOST=1435886250,1435882536][/DOUBLEPOST]Sunucu çökme sorunlar sonundan ortadan kalkmıştır gönül rahatlığıyla servere devam edebilirsiniz!

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nerelerden neler özendiğimizide yazarsan çok memnun oluruz :D[DOUBLEPOST=1435886250,1435882536][/DOUBLEPOST]Sunucu çökme sorunlar sonundan ortadan kalkmıştır gönül rahatlığıyla servere devam edebilirsiniz!
nelerimi bi düşünimm :D her şey

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Tasarım sanırsam bizim Eren'e ait, güzel yapmış kerata. Yapıları falan beğendim Türkiye'de böyle sunucular görmek zor, belki girer oynarız bile ha :)

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen tasarımın Eren'e ait olduğunu söyledim zaten sunucuma bekliyorum :D[DOUBLEPOST=1435980906,1435944066][/DOUBLEPOST]
Arsalar sıfırlancaktır!
/warp arsa'daki eşyalarınızı /warp arsa2 'ye taşıyınız!
[DOUBLEPOST=1436017063][/DOUBLEPOST]Sunucu Aktiftir Herkesi bekliyoruz![DOUBLEPOST=1436030689][/DOUBLEPOST]Ramazan dolayısıyla 3. eventin saate değişmiştir normal de 21:00 da olan eventin saati 22:00'a aktarılmıştır![DOUBLEPOST=1436069445][/DOUBLEPOST]
1vs1 Eklendi!
1vs1 arenalarına ulaşmak için /warp oyunlar yazıp tabela ile giriş yapınız!

[DOUBLEPOST=1436131946][/DOUBLEPOST]1VS1 de kazanan kişiye 1 adet elmas verilmektedir

LikeAnEnderman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O an bir işim vardı belki, her saniye sizle ilgilenemiyorum kusra bakma fakat elimizden geldiğince ilgilenmeye çalışıyoruz beğenmediysen yapıcak bir şey yok görüşüne saygı duyuyorum iyi günler!

Senin işin yarım saat mi sürüyo? İlgilenmeyeceksen niye giriyosun? Sormak istediğim şey tarım malzemelerinin nerede olduğuydu. İşin olsa da insan bi mesaj kutusuna bakar. İyi günler size de!

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin işin yarım saat mi sürüyo? İlgilenmeyeceksen niye giriyosun? Sormak istediğim şey tarım malzemelerinin nerede olduğuydu. İşin olsa da insan bi mesaj kutusuna bakar. İyi günler size de!
Emin olunki sorunuzun cevabını vermişimdir ayrıca sormanıza gerek yoktu warp yazsaydınız görürdünüz :D

Sunucu tekrardan aktiftir 10.07.2015 tarihinde arsalar sıfırlancaktır /warp arsa'daki eşyalarınızı /warp arsa2'ye taşıyınız.

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar artık factions dan bıkmadınız mı ve faction serverler minecraftın survival mantığına aykırıdır ve viplere çok fazla özellik verir siz lapiste 3 saat kasılıp 1m para ve p4 set dizmek için kazınırken o vipler 1 saatte 1 vip kiti alacak ve büyük ihtimalle edit olacak(p200 falan) ve onlar acıktıklarında enchli elma yerken siz rotten flesh e muhtaç kalacaksınız gelin skyblock oynayalım gelin pvp oynayalım gelin SURVİVAL OYNAYALIM!!

Sent from my iPhone using Tapatalk