➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
reiz baya işşizsin heralde ya ta benim profilimden meşaşlarıma bakıcak kadar başkalarına toxic demek yerine sen önce kendi sunucuna bak xd hazır paked oldugunu safir edit kılıcından obsi editten anladım xd tek deiştirdiginiz şey warp lar ve kitler paked tamamen hazır adını bilmiyorum ama bir cok sunucuda gördüm bu pakedi xd /warp yazınca cıkan yerde aynı xd

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
reiz baya işşizsin heralde ya ta benim profilimden meşaşlarıma bakıcak kadar sen önce kendi sunucuna bak xd hazır paked oldugunu safir edit kılıcından obsi editten anladım xd tek deiştirdiginiz şey warp lar ve kitler paked tamamen hazır adını bilmiyorum ama bir cok sunucuda gördüm bu pakedi xd /warp yazınca cıkan yerde aynı xd
senin profildinden mesajlarına bakmadım bu 1 2.cisi her gün tüm forumları dolaşan bir insanım bu arada işe gidiyorum işsiz değişim LOL ASDDASASD

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bro paketin hepsi baştan yapıldı SafirEdit kılıç adını gördün diye hazır paket mi oluyor biyerden görüp beyenmiş olup onu kendi sunucuma almış olamazmıyım bu senil ilgilendirirmi sence sana zorla oyna diyen var mı daha sunucu açılmadı boş yapıyosun millet hiç birşeyini değiştirmeden paket açıyor 40 50 online alıyor biz pakete 2 aydır uğraşıyoruz

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
reiz baya işşizsin heralde ya ta benim profilimden meşaşlarıma bakıcak kadar sen önce kendi sunucuna bak xd hazır paked oldugunu safir edit kılıcından obsi editten anladım xd tek deiştirdiginiz şey warp lar ve kitler paked tamamen hazır adını bilmiyorum ama bir cok sunucuda gördüm bu pakedi xd /warp yazınca cıkan yerde aynı xd
warp yazınca çok sw de gördüm aynısını demişsin at kanıt görelim at kardeim warp menüsünü bizzat kendim hazırladım tek tek at kanıtlar konuşsun eller değil

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
OnurBeyTR'nin Borsa Skripti Eklendi

- /borsa
- kripto paraların kağıdını al ve kar etmeye başla
- @OnurBeyTR paylaşımı için teşekkür ederim

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Boss Market Eklendi

- /warp bossmarket
- Godzillayı kestiğiniz zaman 3 adet boss parası kazanırsınız
- Paraları BossMarket de Eşyalar ile Takas Edebilirsiniz
- Yakında /bossmarket Menülü Tarzda Güncellenecek

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
/büyü eklenmiştir kolayca büyü menüsüne ulaşabilirsiniz.

fari

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yazdığınız sistemlerin çoğu her faction sunucusunda var, sistemleri daha ayrıntılı belirtmeliydiniz .Haritalar güzel, konu tasarımı hoş, başarılar!