| Play.JeagerTurk.com | Rütbe | Bosslar | Efsun | Ve Daha Fazlası İçin Konuya Gir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
SS'lere bakılırsa küfür eden 11 yaşında kendini aşmış bir kurucu. TP tuzağı yasaksa skript veya plugin ile bunu engelleyebilirsiniz. Sağdaki tablo yine bağımsızlığını ilan edip kendini şımartmış. DenemeRehber prefixinin rengi 50 kuruşa satılan dondurmalara benzemiş. Şu sunuculara kalite filtresi getirilse arşive bile alınacağınızı düşünmüyorum.

0/10

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam Kardeşim Mapleriniz Sizemi Ayit Çünkü Süper'siniz Builderinizin skype'ı nedir üstatı görmek istiyorum. Ve sunucu lagsız herkesi beklerim <3

Hymenalous

play.jeagerturk.com
En iyi cevaplar
0
Selam Kardeşim Mapleriniz Sizemi Ayit Çünkü Süper'siniz Builderinizin skype'ı nedir üstatı görmek istiyorum. Ve sunucu lagsız herkesi beklerim <3
Teşekkür ederiz..

Sunucumuz Aktiftir.

/warp lapis ve /warp lapis2 'ye %1 elmas cevheri eklenmiştir..

Viplere ./skin <skinismi> komutu eklenmiştir. İstedikleri skine geçebilirler..

Sunucumuza yenilikler gelmiştir.. Sunucumuz açık.

Konu günceldir..

Sunucuya girişler aktiftir girebilirsiniz.

Lag sorunu giderilmiştir..

Konu günceldir.

Shuzudoo

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle rezalet bir sunucu....

Oyuncular küfür kullanıyor, map çalıntı , pluginler çalıntı

Hile koruması desen bir işe yaramaz. Plotme arsada arkadaşıma vuruyordum bi anda hile koruması beni serverden attı.

VIPlar desen egosu tavan yapmış insanlar. serverin yaş ortalaması çok düşük girip vs atayım dedim çocuk auto armor açmış, killaura tavan zaten.

Oyuncu desen yok, yetkili zaten arada bir bakıyor.

Oynamayın...

Hymenalous

play.jeagerturk.com
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle rezalet bir sunucu....

Oyuncular küfür kullanıyor, map çalıntı , pluginler çalıntı

Hile koruması desen bir işe yaramaz. Plotme arsada arkadaşıma vuruyordum bi anda hile koruması beni serverden attı.

VIPlar desen egosu tavan yapmış insanlar. serverin yaş ortalaması çok düşük girip vs atayım dedim çocuk auto armor açmış, killaura tavan zaten.

Oyuncu desen yok, yetkili zaten arada bir bakıyor.

Oynamayın...
"Yetkili arada bir bakıyor" konuyu kötülemekte üstünüze yok cidden. sabah 9 da giriyorum. akşam 10 a 11 e kadar serverle uğarşıyorum ne yenilik getirsem diye düşünüyorum. ayıp yaptığınız şey cidden map çalıntı değil pluginlerde. Eski MineTurk sunucusuna ait kimse kullanmıyor bende o yüzden kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...