| Play.JeagerTurk.com | Rütbe | Bosslar | Efsun | Ve Daha Fazlası İçin Konuya Gir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Bu Yorumu Okuyan Forum Takipçileri.İlk Önce Bu Konu İlgimi Pek Çekmemişti Ama Zamanla Konunun 1. Sıradan İnmediğini Gördüm.Sonra Konuyu Açıp Bakıyım Dedim.Konu Biraz İlgimi Çekmişti Taa ki Serverdeki Çalıntı Buildleri Görene Kadar.Sonra Bir Servere Gireyim Dedim Dün Bu Saatlerde Servere Girdim.Servere Girdiğimde Serveri Keşvetmek için Warplara Gidip Komut Denedim Ne dense Pluginler ve Server İlgimi Çekmeye Başladı Hatta Bu Gün VİP Alıcaktım Ki Serverin Rezalet Rehberini Görene Kadar.Olay Şu Ben Bugün Bi yarım Saat Önce Servere Girdim 10 15 dk sonra Bi Olay yüzünden Bi Adam Bana Küfür etti ve Rehber Mute Attı Diyiceksinizki Bunda Anormal Olan şey ne?Sonradan Farkettim ama rehberin 5 dk yerine 5 sn mute attığını Gördüm ve o An Serverin Kalitesi Benim Gözümde - lere Düştü İnanamayabilirsiniz Bu Yüzden SS Aldım Buyrun Bakın + Skypede Bana Laf Yapıyor:

Bu Resimdede ss Aldım Kurucuya Atıcağım Dediğimde Söylediği:

Burdada Skypede Bana Dedikleri:

Bu Server Kalitesiz Bir Server.Başka Serverlerder Map Çalıp Serverine Koymuşlar.Bu Kul Hakkıdır Öbür Dünyada Bunları Ödiyeceksiniz.(Allah Herşeyi Affeder Bir Tek Kul Hakkını Affetmez)

Hymenalous

play.jeagerturk.com
En iyi cevaplar
0
Merhaba Bu Yorumu Okuyan Forum Takipçileri.İlk Önce Bu Konu İlgimi Pek Çekmemişti Ama Zamanla Konunun 1. Sıradan İnmediğini Gördüm.Sonra Konuyu Açıp Bakıyım Dedim.Konu Biraz İlgimi Çekmişti Taa ki Serverdeki Çalıntı Buildleri Görene Kadar.Sonra Bir Servere Gireyim Dedim Dün Bu Saatlerde Servere Girdim.Servere Girdiğimde Serveri Keşvetmek için Warplara Gidip Komut Denedim Ne dense Pluginler ve Server İlgimi Çekmeye Başladı Hatta Bu Gün VİP Alıcaktım Ki Serverin Rezalet Rehberini Görene Kadar.Olay Şu Ben Bugün Bi yarım Saat Önce Servere Girdim 10 15 dk sonra Bi Olay yüzünden Bi Adam Bana Küfür etti ve Rehber Mute Attı Diyiceksinizki Bunda Anormal Olan şey ne?Sonradan Farkettim ama rehberin 5 dk yerine 5 sn mute attığını Gördüm ve o An Serverin Kalitesi Benim Gözümde - lere Düştü İnanamayabilirsiniz Bu Yüzden SS Aldım Buyrun Bakın + Skypede Bana Laf Yapıyor:

Bu Resimdede ss Aldım Kurucuya Atıcağım Dediğimde Söylediği:

Burdada Skypede Bana Dedikleri:

Bu Server Kalitesiz Bir Server.Başka Serverlerder Map Çalıp Serverine Koymuşlar.Bu Kul Hakkıdır Öbür Dünyada Bunları Ödiyeceksiniz.(Allah Herşeyi Affeder Bir Tek Kul Hakkını Affetmez)
Skype' dan veya Ts3 den bunu bize bildirebilirdiniz. İyi Forumlar.

Sunucumuza Skyblock Eklenmiştir !!

Sunucumuz Aktif !

Sunucumuz Aktiftir. Konu Güncel.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haritalar, konu düzeni kısacası her şey forumda gördüğüm başka bir sunucudan çalıntı.
Teamspeak sunucunuza gittiğimde 3 arkadaş hile kurulumu yapıyordu ve neden hile kullanıyorsunuz sorusunu sorduğum da ise bana "Sunucuda ilk 2-3 gün hile kullanmak serbestmiş" gibi garip bir cevap verdiler.
Yorumları okuduğumda ise sizin yani sunucu sahibinin yapmaması gereken bir şey gördüm. "Küfür" etmişsiniz. Birde haklıymışsınız gibi "Sen küfür etmezmiydin?" demişsiniz. Siz sunucu sahibi iken küfür ediyorsanız oyuncular ne yapsın ? Siz küfür ederken oyunculara küfür etmeyin mi diyeceksiniz ?
Ayriyeten insanlar oynadıkça, sunucuyu sevdikçe yatırım yapmak isteyeceklerdir fakat siz gelip ilk günden "VIP alacak var mı ? Edit kazma alacak var mı?" gibi sorular sorarsanız insanlar ilk günden yatırım yapmaz. Zaten ilk günden yatırım yapmalarını bekleyemezsiniz.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Atakan, oyuncularına reklam yapın 25 de event olacak diyebilecek bir kurucu birisi gelip neden reklam yaptınız dese biz söylemiyoruz oyuncuların yaptığı bizi ilgilendirmez diyecek. MineTürk ve bu sunucu nasılsa tutabiliyor. Vasat sunuculara dur deme vakti geldiğini düşünüyorum.

Hymenalous

play.jeagerturk.com
En iyi cevaplar
0
Atakan, oyuncularına reklam yapın 25 de event olacak diyebilecek bir kurucu birisi gelip neden reklam yaptınız dese biz söylemiyoruz oyuncuların yaptığı bizi ilgilendirmez diyecek. MineTürk ve bu sunucu nasılsa tutabiliyor. Vasat sunuculara dur deme vakti geldiğini düşünüyorum.
Sunucunun ilk günleri kıskanma canım bebeğim :D

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun ilk günleri kıskanma canım bebeğim :D
Beni tanıyanlar başka kişileri kıskanmayacağımı bilir... Biz ilk günlerde 40-50 kişi çekiyorduk bilen biliyor. Ortaklar arasında sorunlar çıkmasa 200 kişi çeken bir HUB olurduk zaten.

Buda burada dursun:

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar:
Server Kötüdür size şöyle Göstereyim:
Yetkili ilgisi 0/10
Pl Kalite: Hepsi Çalıntı
Map:Hepsi Çalıntı
Yani

Son düzenleme:

Hymenalous

play.jeagerturk.com
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, yorumunuzu beğendim.

Konu günceldir. Sunucu aktif..

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası gerek pluginleriyle gerek güler yüzlü oyun içi yetkilileriyle sağlam bir oyun kalitesi sunuyor bence kötülemeye hiç gerek yok
Başarılar JeagerTurk !

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eleştiri yapmak, kötü bulduğumuz, sevmediğimiz yerlerini söylemek ne zamandan beri kötüleme oldu ?

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendi yetkilisini konuya çekip savunmaya çalışan "çocuk" insandan ne beklersin? Çalıntı harita, +9 yaş olan yetkili kadrosu ve kalite fakiri sistemler. Efsun dediğin şey Metin 2'den kalan bir uygulama. Ama siz ne hikmetse hep Minecraft sunucularında kullanıyorsunuz. Kendinize özgü bir sistem bulamayacak kadar hayal gücünden yoksun musunuz? Her gün +200 çeken sunucu sahibi gibi herkese ağla yazmışsın ne kadar komiksin.
Yakında +200 de olacak sen merak etme canım Youtuber yokmu sanıyorsun sen? bir büyük youtubere reklam verdirse 200 kişi çekemeyecekmi sanıyorsun sen yanılıyorsun :D

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Kötü VE DOLANDIRICI BİR ATAKAN

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...