| Play.JeagerTurk.com | Rütbe | Bosslar | Efsun | Ve Daha Fazlası İçin Konuya Gir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlpMimarist

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gençler 30TL ye vip aldım ve beni banladılar yaptıkları iş değil dolandırmak bende düzgün bi server zannedip eğlenicektim parayı yolladım ve ban attılar size kolay gelsin helal olsun paramda.

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gençler 30TL ye vip aldım ve beni banladılar yaptıkları iş değil dolandırmak bende düzgün bi server zannedip eğlenicektim parayı yolladım ve ban attılar size kolay gelsin helal olsun paramda.
Eğer gerçekten dolandırıldıysan yasal işlemlere başvurmanı tavsiye ederim.

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Ben Serverin Eski Admini MertJT. AtakanULUKAN Adlı Kurucu Admin'leri Parayla satıp Parayı aldıktan sonra Banlıyorlar. Vip alındında ise 1 kavga da direk ban. Serverin Hepsi alıntıdır minetürk'ten Hiçbir farklılık yoktur.Kurucu Bir DOLANDIRICIDIR!!! dikkat ediniz.
Ts3 de ise Çekip BAS basıp ırkcı,cinsel,Aileye Küfür. Cok Sapıtı 0/10

H
Sunucu kopyalama ve konu düzeninde kopyalama görüyorum.
Haklısın her şey ÇALINTI!

Eğer gerçekten dolandırıldıysan yasal işlemlere başvurmanı tavsiye ederim.
KArdeş Adam haklı ts3 de Yapma dedim Aldı an banladı ama kanıt alamadım. Dolandırıcıdır ATAKANULUKAN vip almayınız

ATAKANULUKAN Dolandırıcıdır. Bunu Birkaç kişiyede Yapmıştır

Güncel ama Dolandırıcısın ve Özentisin

Uyarmakla bitmez,banlayacaksın ki olayın ciddiyetini anlasın.
Merhabalar Bütün reklamarı Yapan Atakanulukandır. Suçlarını oyunculara atıyor.Boşuna ona sölemeyin REKLamı o yapıyor!

Sabahlı akşamlı, sürekli tüm sunuculara neredeyse reklam atarak gelişeceğini sanan, neredeyse hiç emek olmayan sunucu reklam atarak kalıcı oyuncu toplayacağını felanmı düşünüyorsun cidden?
Hakısın. Atakanulukan adlı kurucu kendisi reklam yapıyor.Ve arkadaşlarını alıp Size vip diyor reklam yaptırıyor.

Bir kaç tane karakter yoksunu insan topluluğunun oluşturduğu rezil mi rezil, iğrenç mi iğrenç bir yer. Sunucu dememize bile gerek yok. Sunucusu olan insanlara düzenli olarak her gün reklam yapmaya giderler. Dahasını TeamSpeak3 adreslerine giderek şahit olabilirsiniz!
Haklısın. Tam bir acemi Server Çalıntı ts3 leri bile

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu neden bu kadar çok kötülendi anlamıyorum kurucuyla aranızdaki olay nedir bilemem ama bu kadarda olmazki be ?

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu neden bu kadar çok kötülendi anlamıyorum kurucuyla aranızdaki olay nedir bilemem ama bu kadarda olmazki be ?
Kardeş Dolandırıcı biri + Herşeyi dolandırıcı. Parasına yazık yani Kötüleme sebebi budur. Dolandırıcı ve Çalıntı her şey.

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eski adminmişsin fakat yetkin alındı diye böyle şeyler yapmana gerek yok diye düşünüyorum. İyi Forumlar..
Yetkim Alındı diye bütün sırları söylemem suc değil bence. Herkesin Ne oldunu bilmeli Ve Lütfen Atakan yan charlardan sv ni yükseltme.

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu rezalet sunucuyu koruman için 2 sebep olabilir ya sunucunun yaptıklarını bilmiyorsun yada bu sunucuda yetkilisin.
Merhaba Ts3 de konuşurken. Kadirin hesabını aldım Ordan iyi yorumlar yazıyorum demişti.O Bir Yetkili O Bir Atakan Asıl Char Sahibi KADİR ama Hesabı Kullanan Atakandır.

"Atakan yan charlardan sv ni yükseltme." derken kardeşim ben kadir kötülemen gerekmiyor dediğim gibi uzatma.
İstedim kadar uzatabilirim Kısıtlama yoktur! Dolandırıcı bir sv

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ts3 de konuşurken. Kadirin hesabını aldım Ordan iyi yorumlar yazıyorum demişti.O Bir Yetkili O Bir Atakan Asıl Char Sahibi KADİR ama Hesabı Kullanan Atakandır.

İstedim kadar uzatabilirim Kısıtlama yoktur! Dolandırıcı bir sv
Şifremi çoktan değiştirdim sadece bildirim geliyor atakan benim eski sunucumda yetkiliydi korurum tabikide hala arkadaşız bana yaptıklarına rağmen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...