| Play.JeagerTurk.com | Rütbe | Bosslar | Efsun | Ve Daha Fazlası İçin Konuya Gir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HAklsınız Server Alıntı.

Son düzenleme:

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar öncelikle Dün Bakıma aldık ve bu gün hafta içi hafta sonları +60 olduk Cok istiyorsanız kanıtı atabiliriz!

Sunucuyu bakıma almanız, elinizde bulunan kanıtlar ilgilendirmiyor beni. Ben gördüğümü söylüyorum. Madem hafta sonları +60 olduğunuzu iddia ediyorsunuz "60-70" görüyoruz derken "hafta sonları" olarak belirtmelisiniz.

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu bakıma almanız, elinizde bulunan kanıtlar ilgilendirmiyor beni. Ben gördüğümü söylüyorum. Madem hafta sonları +60 olduğunuzu iddia ediyorsunuz "60-70" görüyoruz derken "hafta sonları" olarak belirtmelisiniz.
Kötülemek için ceviz kabuğunu doldurcak sebebler sölüyorsunuz. 1-2 gün içinde online saymızı toparlayacağız. Sen Hiç Merak etme.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kötülemek için ceviz kabuğunu doldurcak sebebler sölüyorsunuz. 1-2 gün içinde online saymızı toparlayacağız. Sen Hiç Merak etme.

Ben sunucu kötülemem kanıtlarımı atarım eleştiririm. Emin olun kötülemek gibi bir amacım olsa yorumlarım daha farklı olurdu.Tekrar söylüyorum sunucuyu eleştiriyorum. Siz bunu kötülemek olarak algılıyorsanız yapacak bir şey yok...

Son düzenleme:

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben sunucu kötülemem kanıtlarımı atarım eleştiririm. Emin olum kötülemek gibi bir amacım olsa yorumlarım daha farklı olurdu.Tekrar söylüyorum sunucuyu eleştiriyorum. Siz bunu kötülemek olarak algılıyorsanız yapacak bir şey yok...
HAklısın sv Çalıntı ve KAlitesiz

Son düzenleme:

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim kurucu AtakanULKN vardı oyuncularla güzel ilgileniyor. Benimde adım atakan. Böyle güzel bir sunucuda yetkili olmak isterim açıkçası yetkili alımınız varmı ?
Biraz önce attığın SS de kendini ifşaladın. Teşekkürler. Kendi sunucusunu övüp, konuyu üstte tutmaya çalışmak...

OffensiveMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[SİLDİM her şey İCİN HAKLISINIZ]

Son düzenleme:

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çekemeyen İnsanlar, Yediremeyen İnsanlar ve Kıskanan İnsanlar Yok MineTÜRK Müş Yok Minetürkey miş KAPATILAN SUNUCUNUN DAVASI OLMAZ KARDEŞ YENİ SUNUCU AÇACAKSAN GİDECEKSİN MİLLETE LAF DEĞİL KENDİN DÜŞÜNECEKSİN BU ADAM NERDEN BULDU DİYE ADAMLARINI ONA GÖRE SEÇEECEKSİN BURADA ARTİSLİK YAPMAYA değmez. Atakan Küfür ediyormuş olamaz kötü birşeyyyy Buraya eski mineturk ün yetkilileri gelip laf atıyorlar yalandan konuyu baltalamaya çalışıyorlar 2,3 tane çekemeyen insan var diye bura mı kapanacak la siz çok büyük hayaller içerindesiniz dikkat edin. İyi Forumlar.

Şimdi ilk olarak bahsi geçen MineTürk adlı sunucu ile hiçbir alakam bulunmamakta. İkincisi sunucu sahibi küfür ediyorken oyunculara küfür etmeyin demesi ve bunu normal bir şeymiş gibi savunması sence de abes değil mi ?. Üçüncüsü burada gelip artistlik yapan yok. Dördüncüsü çekemeyen insan da yok ortada, eleştiri yapan insanlar var. Beşincisi eleştiriye açık değilsen, her gelen eleştiri yorumunu çekememezlik olarak anlıyorsan o senin sorunun ki eğer öyle olarak anlıyorsan ve eleştiriye kapalıysan sunucu açmayacaksın kardeşim.

OffensiveMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[SİLDİM her şey İCİN HAKLISINIZ]

Son düzenleme:

Supermert17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bak! yaptın eleştirini gelip laf dalışı yapmayınız. bilip bilmeden konuşmayın. SEVMEDİYSENİZ SV Yİ ZATEN 20 yorum kötülediniz.
O ZAMAN gelme FORUMUMUZA ve SV MİZE OYNAMA YETER uzatmayın lütfen!

Sunucu benim değil ben kendi düşüncemi söyliyorum kendin dedin herkes özgür diye. Ayrıca Eleştirisel amaclı yapmıyorlar bu minetürk yetkilileri direk konuyu baltalamaya geliyorlar örnek: aha bizim sunucunun aynı şeyleri var baltalamamız lazım hemen gidelip kıralım dökelim hesabı var
Kardeşim Haklısın eleştiri yapın Kötü zaten

Son düzenleme:

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bak! yaptın eleştirini gelip laf dalışı yapmayınız. bilip bilmeden konuşmayın. SEVMEDİYSENİZ SV Yİ ZATEN 20 yorum kötülediniz.
O ZAMAN gelme FORUMUMUZA ve SV MİZE OYNAMA YETER uzatmayın lütfen!

Kardeşim Haklısın eleştiri yapıyoruz diyorsunuz ama bildiniz her şeyiyle kötülüyorsunuz!

Eleştiri bu, yine söylüyorum eleştiriye açık değilseniz sunucu açmayacaksınız. Sunucu açmak açtım gitti değildir eleştirilere bakacaksın onlara göre şekil vereceksin sunucuya. Eleştiriye göre önce yaptığın hataları yapmayacaksın.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar Arkadaşım Yetkili kadrosu 9 yaşında demişsin.Büyük ayıp etin 16 yaşındayım.Çalıntı harita diyorsunuz biz not da yazdın en eski mt den aldık sv şu an kapalı bu yüzden kullanıyoruz.Kendine özgü bir şey yok diyemezsin emeğimiz var. Efsun %95 sv de var ama tek bizim sv de kötü diyorsun bu anlayış nedir? Biri seni mi tutu acaba ? +200 olamasak bile 60-70 görüyoruz. Yalan Bilgiler Atınca ağla dedi için biz suçlu olmuyoruz. Onları yazanlarıda biliyoruz! bu Yorumları okayanlar sv gelsin görsün farkı anlarlar!

Kardeş sv yaş ortalamsı 15 dir. 2 rehberimiz 17 ben 16 atakan ise 16 dır! lütfen Yalan 9 falan değil Cok öğrenmek istiyorsan ts3 ümüze bekleriz ts3.jeagerturk.com
İroniden anlamayacak kadar sıkıcısınız.

Çekemeyen İnsanlar, Yediremeyen İnsanlar ve Kıskanan İnsanlar Yok MineTÜRK Müş Yok Minetürkey miş KAPATILAN SUNUCUNUN DAVASI OLMAZ KARDEŞ YENİ SUNUCU AÇACAKSAN GİDECEKSİN MİLLETE LAF DEĞİL KENDİN DÜŞÜNECEKSİN BU ADAM NERDEN BULDU DİYE ADAMLARINI ONA GÖRE SEÇEECEKSİN BURADA ARTİSLİK YAPMAYA değmez. Atakan Küfür ediyormuş olamaz kötü birşeyyyy Buraya eski mineturk ün yetkilileri gelip laf atıyorlar yalandan konuyu baltalamaya çalışıyorlar 2,3 tane çekemeyen insan var diye bura mı kapanacak la siz çok büyük hayaller içerindesiniz dikkat edin. İyi Forumlar.
Fazla "offensive" sakatlık çıkartır kardeş. Mineturk sunucusunda kalite yoktu burada adı bile geçmiyor. Atakan kendi sunucusunu yan hesaplarla doldurmak yerine oyuncu çekmeyi öğrensin belki bir işe yarar. Kendini Atakan savunsun, onun tertipleri değil.

Hymenalous

play.jeagerturk.com
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel..!

VIP CEKILISLERI Tüm hızıyla devam ediyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...