play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.4 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

Konu, 15 Tem 2024 tarihine kadar sabit.

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum konuları sadece bir tanıtımdan ibarettir. Çok yazı ile insanları boğarsan okumaz, az yazı yazar isen insanlar sunucunun dandik olduğunu düşünüp böyle yorumlar yapar. Bunun ortası yok :) Maalesef forum konusundan yola çıkarak bu tür yorumlar yapmanız mantıklı değil. Her hafta mutlaka yoğunluk durumuma göre bazen onlarca bazen ise bir kaç tane büyük güncelleme yapıyorum. Eğerki gerçek bir eleştiri yapmak istiyorsanız sadece forumu değil, aynı zamanda sunucuyu bizzat gezerekte eleştiri yapmalısınız.

Ayrıca şunuda belirtmek istiyorumki yaptığımız her güncellemeyi forumdan paylaşmıyoruz. Discord platformumuza gelerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İyi forumlar.
Benim demek istediğim sunucunuzda büyük özellikler var ise bunun reklamını iyi yapmalısın çünkü eğer çekici özellikler göremezsem sunucuna gelsim gelmez. İnsanların düşüncesi bu yönde olur.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum konuları sadece bir tanıtımdan ibarettir. Çok yazı ile insanları boğarsan okumaz, az yazı yazar isen insanlar sunucunun dandik olduğunu düşünüp böyle yorumlar yapar. Bunun ortası yok :) Maalesef forum konusundan yola çıkarak bu tür yorumlar yapmanız mantıklı değil. Her hafta mutlaka yoğunluk durumuma göre bazen onlarca bazen ise bir kaç tane büyük güncelleme yapıyorum. Eğerki gerçek bir eleştiri yapmak istiyorsanız sadece forumu değil, aynı zamanda sunucuyu bizzat gezerekte eleştiri yapmalısınız.

Ayrıca şunuda belirtmek istiyorumki yaptığımız her güncellemeyi forumdan paylaşmıyoruz. Discord platformumuza gelerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İyi forumlar.
Günümüz piyasasında artık pazarlama teknikleri, pazarlananan ürünün güzel olmasından çok daha önemli. Bunun için pazarlamayı iyi yapasınız ki kazanasınız. İyi günler.

Tayfacı

play.andrcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet Başarılı Bir Sunucu Başarılar.

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi login şifre ne oluyo

Merhaba,

Hesabınızın şifresini /login <şifre> komutu ile girmelisiniz.

Eğer kayıtlı değilseniz oyun üzerinden /register <şifre> <tekrarşifre> komutuyla kayıt olabilirsiniz.

Destek almak için discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Discord adresim ErenAslan#2020

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle size teşekkürlerimi iletiyorum. Böyle güzel bir sunucu yetenek ister fakat; sunucuda o kadar fazla sistem var ki , beni girer girmez boğdu. Bir oyuncuya bu kadar imkan vermek açıkçası sıkabilir. Sunucuda ki sistemler çoğu faction kategorisine girmiş gibi açıkçası op .Sade olması gayet doğru bir mantık olabilir tabi bu sizin düşünceniz. /yardım ve /menü komutlarını inceledim cidden bir oyuncunun anlayabileceği bir şekilde hazırlanmış , detaylı bir şekilde. Bu da oyuncuya verdiğiniz önemi gösterir. Son olarak söyleyeceğim şey vip paketlerinizde edit set olması. Bu da p2w demek oluyor. Olmasa daha iyi. BAŞARILAR!

Creeperiloji

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
4
Her açıdan çok güzel bir sunucu olmuş akşam sizdeyim efendim ha bu arada haritalar mükemmel.

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Tasarımlara aşık oldum (:

Rawlex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucunuza geldim asistanınınz beni birisiyle karıştırdı ve dalga geçmeye başladı hadi onu geçtim sistemler hakkında soru soruyorum o ne bu ne diyor daha adamın bilgisi olmadan yetkili olmuş :/

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucunuza geldim asistanınınz beni birisiyle karıştırdı ve dalga geçmeye başladı hadi onu geçtim sistemler hakkında soru soruyorum o ne bu ne diyor daha adamın bilgisi olmadan yetkili olmuş :/
Selam,

Öncelikle bana discord üzerinden ulaşır mısınız? Ulaşmama gibi bir durum varsa bile yetkilinin adını ve oyundaki adınızı verir misiniz?

emreumut4432

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı baya iyiymiş aynen devam :tamam:

Panislamizm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı gayet güzel, hoş renk uyumları birbirinin üzerinde güzel durmuş. Aynı şekilde oyun içi mapları. Konu tasarımında eksik bölümler var onlarda ileride eklenirse gayet güzel bir konu tasarımı olacağına inanıyorum. Oyun içindeki bilgi mesajları birazdaha detaylandırılırsa oyuncuların anlama kabiliyetine bir tık daha katkıda bulunmuş olursunuz. Neticede gayet başarılı bulduğum bir sunucu. Başarılar.

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı gayet güzel, hoş renk uyumları birbirinin üzerinde güzel durmuş. Aynı şekilde oyun içi mapları. Konu tasarımında eksik bölümler var onlarda ileride eklenirse gayet güzel bir konu tasarımı olacağına inanıyorum. Oyun içindeki bilgi mesajları birazdaha detaylandırılırsa oyuncuların anlama kabiliyetine bir tık daha katkıda bulunmuş olursunuz. Neticede gayet başarılı bulduğum bir sunucu. Başarılar.

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.