play.liennetworktr.com | 28 EYLÜL 18:00'DA AKTİF! | OPSKYBLOCK * Seviyeli Sistemler * Görülmemiş Sistemler * Olgun Kadro * Düşük Ping | 1.8-1.16

Beawen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.liennetworktr.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Orta zorlukta OPSKYBLOCK
.....jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

RESİM YÜKLEYİNCE HATA ALIYORUM, O YÜZDEN LİNK OLARAK EKLEDİM.

İzniniz ile buraya birkaç not bırakmak istiyorum... Lütfen notlarımı okuyarak yorum yapın!
- Öncelikle bazı haritalarımız alıntı, bunu kabul ediyorum ve zorunluluktan dolayı böyle olduğunu bilmenizi istiyorum. Elimizden geldiğince oynama yapmaya çalıştık fakat bazı alıntı haritaların dezavantajını güzel ve eşsiz sistemlerimiz ile kapatacağımızdan emin olabilirsiniz.
- Sunucu sahipleride konuma yorum yapacaktır. Saygı çerçevesi içerisinde olduğu ve kötüleme olmadığı sürece eleştiriye sonuna kadar açığım. Sonuçta hatalarımızı ve eksiklerimizi kapatarak gelişebiliriz. Fakat kendisinin eksiklerini ve hatalarını bile bile benim hatalarımı yüzüme vurana bende sert tepki veririm. Rica ediyorum kendinizde eksik görmediğiniz fakat bizde eksik olan konular hakkında yorum yapın.
- Konu tasarımında 30 Ağustos yazıyor fakat aksaklıklardan dolayı ertelemek zorunda kaldık, o tarihi görmezden gelin.
- Spawndan görüntülerin yeteceğini düşündüm, merak ediyorsanız sunucumuz açıldığında diğer haritalara göz atmak için gelebilirsiniz.
- Yenilikçi ve gelişmiş bir sunucu olarak ilerlemeyi düşünüyoruz, piyasaya yeni giriş yapıyoruz ve çok iyi bir şekilde devam edeceğimizi düşünüyorum. Başlangıç olarak eksiklerimiz olabilir ve olacaktır. Bunları bizlere saygı çerçevesi içerisinde bildirirseniz seviniriz.
- Kaliteli ve eşsiz sistemlerimizi sunucu içerisinden inceleyebilirsiniz, sizi buradan sıkmak istemedik hepinizi bekliyoruz!

7 EYLÜL 17:00'DA AKTİF!

play.liennetworktr.com
oyna.liennetworktr.com
mc.liennetworktr.com

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bot be hile korumanız aşırı kötü hile kullanmıyorum ve bot da değilim doğal olarak ama girişteki sayıyı okuyamıyorum bu yüzden bir kaç kere server a giremedim ve ip adresiniz sıkıntılı diyor bu küçük hatadan dolayı sanırım sunucunuzda kimse yok

TheBasics

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bot be hile korumanız aşırı kötü hile kullanmıyorum ve bot da değilim doğal olarak ama girişteki sayıyı okuyamıyorum bu yüzden bir kaç kere server a giremedim ve ip adresiniz sıkıntılı diyor bu küçük hatadan dolayı sanırım sunucunuzda kimse yok
Sunucu hala açılmadığından giriş yapamıyorsun. LienNetwork discord sunucusuna gelirsen kaç kişinin beklediğini görebilirsin. iyi günler

Beawen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Cidden sunucuyu kötülemek için açılmayan sunucunun hile korumasına kötü diyorsun... Cidden yazık baltalamayı bile düzgün yapamıyorsun diyebilirim. Sana bir büyük tavsiyesi vereyim, ön yargılarını kırmayı öğren. Yazıktır yani...

Beawen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AÇILIŞ ZORUNLU OLARAK 10 EYLÜL 16:00'A ERTELENDİ!

Beawen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar teknik ve sağlıksal problemler yüzünden sunucumuz 11 Ağustos 16:00 tarihine ertelenmiştir. Herkese sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ediyorum. Bu ertelenme için herkesten özür dilerim.

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucu açılamıyor bile neyini baltalıyım.. sunucu açık olması gerekirken kapalıydı bende girmeye çalıştım giremedim sayı falan soruyordu yalan mı ? nie baltalıyım sizin sorununuz dan bahsettim size.. keza zaten sunucu ertelene ertelene gidiyor

Beawen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu açılamıyor bile neyini baltalıyım.. sunucu açık olması gerekirken kapalıydı bende girmeye çalıştım giremedim sayı falan soruyordu yalan mı ? nie baltalıyım sizin sorununuz dan bahsettim size.. keza zaten sunucu ertelene ertelene gidiyor
Burada ertelemeye takılmıyoruz dostum. Sunucuyu baltalamak için hile ve bot korumasına kötü diyorsun onu anlamıyorum. İnternet sitemiz, discord adresimiz mevcut yorum yapmadan önce araştırsan ve göz atsan ertelediğimizi görürsün. Keyiften ertelemiyoruz. Profil Fotoğrafından zekan belli oluyor zaten yargılamıyorum. Dediğim gibi sana bir abi tavsiyesi kır şu ön yargılarını.

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Burada ertelemeye takılmıyoruz dostum. Sunucuyu baltalamak için hile ve bot korumasına kötü diyorsun onu anlamıyorum. İnternet sitemiz, discord adresimiz mevcut yorum yapmadan önce araştırsan ve göz atsan ertelediğimizi görürsün. Keyiften ertelemiyoruz. Profil Fotoğrafından zekan belli oluyor zaten yargılamıyorum. Dediğim gibi sana bir abi tavsiyesi kır şu ön yargılarını.
İşte profil fotoğrafından zekamı çözen bir dahi. Sunucu hakkında yorum yapıyorum. Sen hakaret ediyorsun neden ? Ben söyliyim nedenini :D söylediklerim hepsi doğru ve zoruna gidiyor. Eleştiriyi anlayabilecek bi durumun yok ayrıca. O kadar gelişmemişsin. Sunucunun bot koruması kötü evet. Sıradan bir sunucu bile diyemiyoruz. Sıradan sunucularla tek aynı yönü ilk gün bakımlara girmesi. İleride çok güzel bir şekilde açılacağı vadedilmesi. Profil foto ma gelirsek sizin gibi dün katılmadım ben bu foruma uzun zamandır bu hesabımla girmiyordum.

Beawen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SUNUCU BAKIMDAN ÇIKTI, TEKRAR AKTİF!