Play.MarmaraNetwork.Com #Yeniden 1.8.X > Orjinal Faction | Büyü Kredi | Kasa | BOSS | Huni Senkranizasyon | Ve Daha Fazlası!

Sunucuyu Nasıl Buldunuz?

• Eh işte

• Güzel

• Çok Güzel

• Harika

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

bahattindurmaz3

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biraz geç cevap verdim kusura bakmayın. Şu dur huni senkranizasyon bir huniyi başka bir huniyle bağlayıp ilk belirlediğiniz huniye gelen eşyaların 2. huniye aktarılmasıdır.
Bu bir ayrıyeyten özellik değilki neden yazdınız başlığa. Yanlış biliyorsam kusura bakma

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu bir ayrıyeyten özellik değilki neden yazdınız başlığa. Yanlış biliyorsam kusura bakma
Yanlış anladınız devam edeyim böylece 5 blok farklı bir yerdeki hunileri senkranizasyon edip örnek veriyorum arsanızın başındasınız ve bir farm yapdınız ama normal huni sistemi alt alta olan hunileri çekebiliyor bu sistem ile ayarladığınız huniler arsanızın başındaki farm sisteminizin hunisi ile arsanızın sonundaki huniyle birleştirebiliyorsunuz.

Teknomastr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oynadıgım en zevkli factıon server'lardan birisi sanırım bu şimdiye kadar yetkili'lerin bu kadar ilgilendigi başka bir server görmedim eger oynamayı düşünürseniz klanıma beklerim her türlü yardımı yaparız.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Güncel
Oynadıgım en zevkli factıon server'lardan birisi sanırım bu şimdiye kadar yetkili'lerin bu kadar ilgilendigi başka bir server görmedim eger oynamayı düşünürseniz klanıma beklerim her türlü yardımı yaparız.
Teşekkür ederim yorumunuz için.