| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Server'i Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    66

LeRedex

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başarılı Muhteşem Türkiyenin En İyi Serveri Play.MaxCraft.At

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimler çok yetersiz. Sunucu da basit türk sunucularından biri, sıradan.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumun İçin Teşekkürler <3 Ama Keşke Bu Yorumu Yapıp Bırakmasaydın
Değiştirmek İçin Neler Gerek Söleseydin Çünkü Gelen Geçen Bunu Diyor Ve
Gerisini Sölemiyor Nasıl Düzeltelimki ?
Öncelikle bu şekilde düşünmen güzel.
Açıkçası dostum, neredeyse bütün türk minecraft sunucuları bu şekilde "düzensiz, özensiz ve emeksiz". Illa emek vardır ama bir sunucuyu iyi yapan ne kadar emek verildiği değil, nasıl emek verildiğidir. Siz siz olun, dış görüşe önem verin, iyi yönetin "bedavalardan" kaçının, altyapıyı sağlam oturtturun illa güzel bir iş ortaya çıkacaktır. Yaratıcı olun mesela, bu sizi diğer sunuculardan farklı kılar.

Bir örnek istersen, sana yazın açtığım sunucuyu atıyorum:
https://forum.gamer.com.tr/konu/poteyto-essiz-bir-faction-macerasi-online-60-online.279489/

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu şekilde düşünmen güzel.
Açıkçası dostum, neredeyse bütün türk minecraft sunucuları bu şekilde "düzensiz, özensiz ve emeksiz". Illa emek vardır ama bir sunucuyu iyi yapan ne kadar emek verildiği değil, nasıl emek verildiğidir. Siz siz olun, dış görüşe önem verin, iyi yönetin "bedavalardan" kaçının, altyapıyı sağlam oturtturun illa güzel bir iş ortaya çıkacaktır. Yaratıcı olun mesela, bu sizi diğer sunuculardan farklı kılar.

Bir örnek istersen, sana yazın açtığım sunucuyu atıyorum:
https://forum.gamer.com.tr/konu/poteyto-essiz-bir-faction-macerasi-online-60-online.279489/
Peki Neden Sizin Açtığınız Sunucunun HiçBir Eksiği Olmadığını Düşünüyorsunuz ? Bize Göre Bizimkide Güzel Sadece Bir Forum Konusuna Bakmayın Kadromuz Bize Göre Muazzam Pluginlerimiz Güzel Buildlerimiz Eh İşte Bizim Beceriksizliğimize Bağlı.
Farklılık Dersen Sade Faction Olduğumuz İçin Kolaylaştırılmış Türdeniz Cidden Kolay Bir Sunucu /otlapis ac Yaz Ve Kırmaya Başla Para Tıkır Tıkır Geliyo 10 k Lapis Kırdınmıda Ödül Olarak Geliyo Para Fazladan Ne Ekleyebiliriz Bizde Düşünüyoruz. Para Sıkıntı Değil Altyapı Derken Onu Anlamadım Azıcık Açarmısınız ?

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben sunucuya kayıt oldum ama factions sunucuda engelendin diyor ? Yeni bir hesapla kayıt olmaya çalıştığımda 1 den fazla kayıt olamasınız diyor? lütfen yardım edermisin skype: ItsCrasher!

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben sunucuya kayıt oldum ama factions sunucuda engelendin diyor ? Yeni bir hesapla kayıt olmaya çalıştığımda 1 den fazla kayıt olamasınız diyor? lütfen yardım edermisin skype: ItsCrasher!
Oh Authme Yapılan Saldırılar Yüzünden Sıfırlanmıştı Galiba Banlı Bir Çarla Kayıt Oldun Skyp Ekle Yardım Ederim Skype: mert.bulut291

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki Neden Sizin Açtığınız Sunucunun HiçBir Eksiği Olmadığını Düşünüyorsunuz ? Bize Göre Bizimkide Güzel Sadece Bir Forum Konusuna Bakmayın Kadromuz Bize Göre Muazzam Pluginlerimiz Güzel Buildlerimiz Eh İşte Bizim Beceriksizliğimize Bağlı.
Farklılık Dersen Sade Faction Olduğumuz İçin Kolaylaştırılmış Türdeniz Cidden Kolay Bir Sunucu /otlapis ac Yaz Ve Kırmaya Başla Para Tıkır Tıkır Geliyo 10 k Lapis Kırdınmıda Ödül Olarak Geliyo Para Fazladan Ne Ekleyebiliriz Bizde Düşünüyoruz. Para Sıkıntı Değil Altyapı Derken Onu Anlamadım Azıcık Açarmısınız ?
Dostum ben sana eksiğimiz yok demiyorum. Sadece şu iki sunucuyu yanyana koyunca fark apaçık belli oluyor.