| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Server'i Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    66

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server bana göre ama AntiHack sistemi yok desek daha iyi olur 30 kişinin arasında 22 si hacker aga oynanmaz Chilller6 Moderator e diyorum izledi hatta adam speed-Killauro ile arenayı çoşturuyor izliyor banlamıyor ben bu serverde durmam Kolay gelsin....

ShogunCraftSunucusu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sw Güzel Ama Yetkilileri Kötü İlgilenmiyoalr Şuçsuz Halde Rehberliği Alıyorlar

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Swnin Rehberleri Kafasına Göre Takılıyorlar ! Rehberlerin Hepsini Degiştirmelisiniz .

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Swnin Rehberleri Kafasına Göre Takılıyorlar ! Rehberlerin Hepsini Degiştirmelisiniz .
Rehberlerin Bir Hatasını Gördüyseniz ScreenShot Alarak Bize Bildiriniz Gereğini Yaparız.

Yeni Güncelleme; 21.01.2016

/OtoVip Komutu Geldi!
Artık Vip'lerde VipHammaddeden Kazıklarını
Otomatik Satabilicekler.

Tarik12

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server oldukça güzel en hoşuma giden de /OtoLapis ve Siteden kayıt olma oldu. Onun dışında online sayısı da iyi. Birkaç küçük eksik var ama düzeltilebilir.

ShogunCraftSunucusu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DeadlyWolf_ Onun Şuçu Yok Ben Şahitim Çarını Çaldılar Onu Ve Küfür Ettiler Sİzde Rehberliği Aldınız .Rehberliği Geri Verilirse İyi Olur Oyuncularla İlgileniyor Hep

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
DeadlyWolf_ Onun Şuçu Yok Ben Şahitim Çarını Çaldılar Onu Ve Küfür Ettiler Sİzde Rehberliği Aldınız .Rehberliği Geri Verilirse İyi Olur Oyuncularla İlgileniyor Hep
1. Server Sahibi İstediğinin Yetkisini Suçsuz Olsada Alabilir Diye Düşünüyorum Boşunamı Kuruculuk Yapıyorum Yoksa ?
2. Kendiside İlk Grişinde Çarı Kullananda İtiraf Etmişti Çarı Verdiğini Ve Kurallarımızda Kesinlikle Yetkili Veya Vip Çar Değişim Olmadığı Sölenmektedir.

Krlasdasd55

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu bannerlerınızı kım yaptı ? cok guzel olmus parayla yaptırabılırım aynı konu duzenını bana ulasın

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Pluginerinize Ne Oldu ?
Yetkili Çok Var Diye Yetkisi Alındı .s.s
Bu bannerlerınızı kım yaptı ? cok guzel olmus parayla yaptırabılırım aynı konu duzenını bana ulasın
Konu Veya Sunucmuzla İlgili Bilgiler Verilmemektedir.

Sunucu Kişi Sayısı Düşmesi Sebebiyle Yenilenme Sürecine Alınmıştır Herhangi Bir Whitelist Durumu Olmasada Oyun İçin Yenilikler Hazırlanıyor Yakın Zamanda Göze Batar Bir Şekilde Sunucuya Eklenicektir!

Pazar Sistemi Eklendi!
Ufak Bugları Olsada Yakında Düzeltilcek

Konu Güncel++

Boss'la İlgili Ufak Sorunlar Giderildi.

AssassinPRO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde rehber sayısı çok az

Son düzenleme:

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT