Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilebilir. Oyun içi deneyimi olarak başarılı bir sunucu tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilebilir. Oyun içi deneyimi olarak başarılı bir sunucu tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...
Teşekkür ediyoruz. Haftalık VIP çekilişinin kazananı GameMaster59 Olmuştur!

onmyouji

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MERHABA ABİ BEN CE SERVER ÇOK GUZEL YANİ BEN BİLİYORUM ÇOK GELİŞİCEK SERVER KONU HOŞ AMA BANANA YANİ ŞAKA ABİ ŞAKA OYUNDAKİ İSMİM:SOKUCU31 VİP VER PLS

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MERHABA ABİ BEN CE SERVER ÇOK GUZEL YANİ BEN BİLİYORUM ÇOK GELİŞİCEK SERVER KONU HOŞ AMA BANANA YANİ ŞAKA ABİ ŞAKA OYUNDAKİ İSMİM:SOKUCU31 VİP VER PLS
Haftalık VIP çekilişine katılabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler :)

Günceldir

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum

KickboksGriffin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok terbiyesiz bir moderatörünüz var ismi Rodon. Geliyor başka hesaptan **güya milleti denemek için** bize küfür ediyor. Bizimde sabrımız taştı uyardığımız halde, ss nasıl alınır bilmiyorum yeni öğrendim KaanNK sağolsun. Sonra bende buna küfrettim babaannesine (güya ölmüş ona etmiycekmişiz ama o bizim anamıza bacımıza sövebilir) Rodon azıcık delikanlıysa, karakterliyse gelir ilk önce küfürü ben ettim Griffin'i deli ettim der. En sonundada bana ban attı. Ayrıntı istiyosan yaz bana özelden.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok terbiyesiz bir moderatörünüz var ismi Rodon. Geliyor başka hesaptan **güya milleti denemek için** bize küfür ediyor. Bizimde sabrımız taştı uyardığımız halde, ss nasıl alınır bilmiyorum yeni öğrendim KaanNK sağolsun. Sonra bende buna küfrettim babaannesine (güya ölmüş ona etmiycekmişiz ama o bizim anamıza bacımıza sövebilir) Rodon azıcık delikanlıysa, karakterliyse gelir ilk önce küfürü ben ettim Griffin'i deli ettim der. En sonundada bana ban attı. Ayrıntı istiyosan yaz bana özelden.
Bu kadar yaygara yapacağınıza bize gelseydiniz direk sorunu çözerdik. Eğer şikayetiniz var ise sunucu şikayetleri bölümüne açabilirsiniz. Sunucu HUB olmuştur SkyBlock ve Factions olarak hizmet vermektedir yakında Creative ve EggWars hizmetinizdedir!

Güncel ++ Sunucu Hub

KickboksGriffin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu kadar yaygara yapacağınıza bize gelseydiniz direk sorunu çözerdik. Eğer şikayetiniz var ise sunucu şikayetleri bölümüne açabilirsiniz. Sunucu HUB olmuştur SkyBlock ve Factions olarak hizmet vermektedir yakında Creative ve EggWars hizmetinizdedir!

Güncel ++ Sunucu Hub
Yaygara derken ?

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Günceldir...

Yorumlarınızı bekliyorum

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>Konu düzeni ve tasarımı güzel :p
>Oyunların amacını güzel anlatmışsın ilgi çekiyor.
>Resimler iç açıcı,güzel :)
>Sadece birazcık daha fazla resim olabilirmiş

Tebrik eder,Başarılar dilerim :lol:
➜ Müsait olduğum bir zamanda sunucuyu ziyaret edeceğim. :şapka:

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>Konu düzeni ve tasarımı güzel :p
>Oyunların amacını güzel anlatmışsın ilgi çekiyor.
>Resimler iç açıcı,güzel :)
>Sadece birazcık daha fazla resim olabilirmiş

Tebrik eder,Başarılar dilerim :lol:
➜ Müsait olduğum bir zamanda sunucuyu ziyaret edeceğim. :şapka:
Teşekkürler. Sizleri aramızda görmekten onur duyarız!

Güncel +++++++++++++

Yorumlarınızı bekliyorum

Güncel

Superoyuncueray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuza Gelindi Ve Predatorr Adlı Bir Kullanıcı Sizin Adınıza Bir Reklam Verdi. Bir Daha yaşanmasın Böyle bir Olay Kalitenizi Düşürür.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Factiona dönme kararı aldık bir süre faction olarak kalacaktır

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
Önce sunucuma gelip reklam yapıyor sunucusuna gidip neden reklam yaptın diyorum Ts Gel diyor gidiyorum TS'ye Bass açıp sövmeye çalışıyor Çoluk çocuk sunucu açmasın. Elimde delillerimde var. xLike'a selam söyle çağırıp banlamak güzelmiş. İnsan gibi konuşacaktım fakat direk sövmek :D Acıyorum size :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önce sunucuma gelip reklam yapıyor sunucusuna gidip neden reklam yaptın diyorum Ts Gel diyor gidiyorum TS'ye Bass açıp sövmeye çalışıyor Çoluk çocuk sunucu açmasın. Elimde delillerimde var. xLike'a selam söyle çağırıp banlamak güzelmiş. İnsan gibi konuşacaktım fakat direk sövmek :D Acıyorum size :)
Gel gel TS'de özele gel seni xLike'ye bırakmazdım :)