Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

GökdenizKurman

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bot için hala çözüm arayışındayım. Yakında onu da yapamayacaklar içiniz rahat olsun.

Güncelleme:

- Avatar sunucusu açık betadadır. Hepinizi bekliyoruz!

DUYURU!:
Konu güncellenmiş, Avatar bilgisi de konuya eklenmiştir. Lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz. Sunucuya gelip iyi veya kötü eleştiri yapmak sizin hakkınızdır. Yorumlarınızı bekliyorum!
Tamam. iyi forumlar

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DUYURU!:
Konu güncellenmiş, Avatar bilgisi de konuya eklenmiştir. Lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz. Sunucuya gelip iyi veya kötü eleştiri yapmak sizin hakkınızdır. Yorumlarınızı bekliyorum!

DİKKAT!
Sunucu konusu Çekirdek "HUB" sunucular forumuna taşınmıştır. İyi Oyunlar!
Yapılan VIP Çekilişinde Avatar ve Faction'daki Oyuncularımıza VIP'leri Verilmiştir. İyi oyunlar dilerim!

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
özrün'de baya iyiymiş. ha sunucunda benim reklamı mı görürsen şikayetler kısmına açarsın.
Özür dileyecek bir şey yok. Reklam yapılmışsa benim tarafımdan yapılmadığı sürece umrumda olmaz. Reklamcım da yok ayrıca sunucuda. Şimdi git sunucu şikayetleri forumunda konu aç.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Özür dileyecek bir şey yok. Reklam yapılmışsa benim tarafımdan yapılmadığı sürece umrumda olmaz. Reklamcım da yok ayrıca sunucuda. Şimdi git sunucu şikayetleri forumunda konu aç.
dediğimin arkasındayım birini yollarım ben yapmadım der başımdan savarım hadi iyi günler

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala konuşabilmenize çok şaşıyorum.
Problemin varsa buyur konuşalım. Konuşmak en doğal hakkıdır insanın.

dediğimin arkasındayım birini yollarım ben yapmadım der başımdan savarım hadi iyi günler
Yolla o zaman bekliyorum.

GÜNCELLEME!
ConConCraft Sunucusu Açılmıştır! İyi oyunlar

GÜNCELLEME!
- ConConCraft sunucusunda yapılan balık tutma yarışmasını kazanan oyuncumuzu tebrik ediyoruz.
- ConConCraft'a balıkçı kasası eklenmiştir. İdris Ustanın Efsanevi Oltasını kazanabilirsiniz!

PLAY.WinterNW.COM 1.8.8

GÜNCELLEME!
- ConConCraft sunucusunda muhtar alımı olacaktır seçimle.

PLAY.WinterNW.COM 1.8.8

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DUYURU!:
ConConCraft'ta Polis Karakolu ve polis alımı yapılmıştır.
Polisimiz:
Muhtarımız: common

Hepinize iyi oyunlar!
Play.WinterNW.Com 1.8.8