Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

ErenCan34TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hemen hallediyorum.

Domain sorunu düzeltildi! Oyna.WinterNW.Com Aktif!

Counter Strike Global Offensive Minigame Eklenmiştir! Hemen Denemenizi Tavsiye Ediyoruz. İyi Oyunlar!

Play.WinterNW.Com Farkıyla Counter-Strike Global Offensive!

Vay be, hemen deniyorum! Bu arada ConConCraft 'tan hiçbir şey anlamadım. Oyunculara soruyorum. Kimse takmıyor. Oyuna acilen aktif bir rehber almalısınız. Başarılar! :)

HubOwner

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu saçma, girdim hiçbir şey anlamadan çıktım.

Sunucuda lobide eğlence menüsünü türkçeleştirin bu kadar üşengeç olmayın. Vip alıp bizde kar edelim diye düşünüyorsunuz çok belli.

Yinede başarılar.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz güzel olmuş başarılar idare eder yani

Ne zamandır Avatar sunucusu yoktu iyiki açılmışda MC yi bıraktıktan sonraaaaaaa

Niklaus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Avatar Sunucusu Türkiyede Fazla Yok Hatda Hiç Yok Başarılar Güzel Sunucuya Benziyor.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Avatar Sunucusu Türkiyede Fazla Yok Hatda Hiç Yok Başarılar Güzel Sunucuya Benziyor.
Desteğiniz için teşekkürler! Hepinizi bekliyoruz!

Güncelleme:
Avatar'da ek element yetenekleri eklendi.
Yeteneklerin verdikleri hasarlar dengelendi.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece 1.11.2 yapsaniz tadından yenmez
Bugün en az 5 arkadaşımla geleceğim, umarım düşündüğüm gibi bir sunucudur

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Medet abi türkiyede heralde ilk avatar sunucusunu açmış bizede tebrik etmek düşer...
Başarılar Medet Abi

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece 1.11.2 yapsaniz tadından yenmez
Bugün en az 5 arkadaşımla geleceğim, umarım düşündüğüm gibi bir sunucudur
Pluginlerin tam uyumlu olmasını bekliyorum. Eğer kullandığım pluginlerin 1.11.2 sürümü çıkarsa hemen güncelleyeceğim. Ya da direk 1.12 yapmayı düşünüyorum! Yorumun için teşekkürler! Sen ve arkadaşlarının aramızda her zaman yeri vardır gelin çay kahve ısmarliyim size :)

Medet abi türkiyede heralde ilk avatar sunucusunu açmış bizede tebrik etmek düşer...
Başarılar Medet Abi
Çok teşekkürler! Avatar çok sevildiği için sunucumda şu anda 6 kişi Avatar almış bulunmaktadır. Sunucunun kapanma ihtimali sizlere bağlıdır.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok büyük umutlarla girmiştim sunucuya ama hayal kırıklığı yaşadım.
Başlangıç kitinde elitra veriyor. Tamam, survival, ama elitra nedir? Elitrayı da geçtim, taş tuğlalar, tohumlar, demir eşyalar falan da veriyor.

Orman mahvolmuş. Düz arazi yok. Görünüş berbat.
Bir 'survival'a göre çok fazla warp var. Arena1, arena2, arena3 ? neden?
Hatta o kadar ilgisizlik var ki arena1 başlangıç noktası bile taşla kapatılmış. Adminlerin haberi yok.
Arenalar sıfırlanmıyor.
Saçma saçma pluginler var. Yok kılıcını kaldırdın savaşa hazırsın falan filan. Orijinallik yok. Bir yerlerden almışsınız muhtemelen.
'Survival' olmasına rağmen, VIP'ler hava bükücü olmasa bile uçabiliyor. Evet viplerde uçma yetkisi var.
'arenada' kılıç yasak ama kazma kürek ne varsa girişebiliyorsunuz. Hatta bana yay çeken bile oldu. Zırh da serbest.
Hileler engelli değil.
Yumrukla vursanız bile 2 3 kalp götürüyor. Chi olmasanız bile.

Türkiyede yeterince avatar sunucusu olmaması, kalan tek avatar sunucusunu 'kaliteli' 'en iyi' yapmaz.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlangıç kitinde elitra veriyor. Tamam, survival, ama elitra nedir? Elitrayı da geçtim, taş tuğlalar, tohumlar, demir eşyalar falan da veriyor.

Hatta o kadar ilgisizlik var ki arena1 başlangıç noktası bile taşla kapatılmış. Adminlerin haberi yok.
Arenalar sıfırlanmıyor.
Saçma saçma pluginler var. Yok kılıcını kaldırdın savaşa hazırsın falan filan. Orijinallik yok. Bir yerlerden almışsınız muhtemelen.
'Survival' olmasına rağmen, VIP'ler hava bükücü olmasa bile uçabiliyor. Evet viplerde uçma yetkisi var.
'arenada' kılıç yasak ama kazma kürek ne varsa girişebiliyorsunuz. Hatta bana yay çeken bile oldu. Zırh da serbest.
Hileler engelli değil.

Türkiyede yeterince avatar sunucusu olmaması, kalan tek avatar sunucusunu 'kaliteli' 'en iyi' yapmaz.

Arenalar sıfırlanmıyor.
Hileler engelli değil.

Konuyu upladığın için sağol. Bir dahaki sefere konu baltalamadan önce girip adam gibi oyna :) Eleştirmek için oyuna girme.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
su bükme yeteneklerim umarım çürümemiştir
sunucuyu girdikten sonra inceleyeceğim.