Play.MineRazeNW.Net Lag & TPS Sorunu Yok !, El Yapımı Klasik Skyblock Sunucusu. 1.8 - 1.16 Arası Tüm Sürümler !

xWenzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.MineRazeNW.Net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Zor
Klasik Skyblock'un Dibine Vurmaya Hazır Mısın ?

BETA | Play.MineRazeNW.net | BETA

Discord
BİZ KİMİZ ?
1 Yıldır Gelişimini Sürdüren, Önceden Farklı İsimlerle ve Farklı Oyun Modlarıyla Sizlerin Karşısına Çıktık. Şimdi İse Kalıcı Olarak Açıldık ! Hiç Bitmeyen Bir Eğlencenin Kapılarını Arala.
resim_2021-05-27_202814.png

YETKİLİ EKİBİ NASIL ?
Aktif & İlgili Yetkili Ekibiyle Sizlerin Sorunlarınızı Hızlıca Çözüyoruz. Kısaca Size Yetkilileri Tanıtacak Olursam.
YÖNETİCİ Calla Bey
YÖNETİCİ Bay Owl
MODERATÖR xWenzy
(:3)

Mimar Ramos
YARDIMCI xLyna
YARDIMCI xRquenn

Sunucunuzda Kaç Tane Event Bulunmakta ?
Sunucumuzda Aktif Olarak 2 Tane Eventimiz Bulunmakta. Eğer İstediğiniz Event Varsa Discord Sunucumuzdan Bize Söyleyebilirsiniz.

Oy Partisi Eventi (Her 50 Oyda Bir)
resim_2021-05-27_202523.png

Ejderha Eventi
resim_2021-05-27_202612.png

LAG veya TPS Sorunu Varmı ?
Sunucumuzun şu an 16gb RAM ve Amd'nin Güçlü İşlemcilerinden. Siz Oynarken Hiçbir Sıkıntı Çıkmayacaktır. Sunucumuza Herhangi Bir Saldırı Durumuna Kolaylıkla Dayanabilir. O Yüzden İçiniz Rahat Olsun.

SUNUCUMUZDAN GÖRÜNTÜLER
2021-05-27_10.58.09.png

2021-05-27_10.56.24.png

2021-05-27_10.51.09.png
2021-05-27_10.48.43.png

2021-05-27_19.22.07.png

Not: Sunucumuzda Henüz Sistem Olmayabilir. Çünkü Sunucumuz Daha BETA Sürümündedir. Eksikleri veya Fazlalıkları Discord Adresimizden Belirtebilirsiniz. (discorda gelmek için, minecraft sunucumuzda /dc & /discord komutunu kullanmanız yeterli olur.)

Son düzenleme:

wttM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fena gözükmüyor. Reklam biraz daha iyi yapılabilirdi, hangi özellikler var, ne eventleri var vs. gibi. Ama gelip bakacağım.

Düzenleme: Sunucu temelinde iyi, özelliklerini test etmek için yeterince vakit ayıramadım. Sunucuya 5dk girdim, ./is top yazdım 1. kişinin 3330 kadar seviyesi vardı. Sunucudaki yetkilerden öğrendiğim kadarıyla sunucu sabah 10'da açılmış yani yaklaşık 11 saat geçmiş açılmasının üzerinden. 1. kişinin vip'si vardı, hoş olabilir fakat emek skyblock sunucuda 11 saatte 3300 seviye kasmak fazladır. Normal oyuncular için bu durum dengeyi bozar, gelen birçok oyuncunun gitmesine sebep olur diye düşünüyorum. Sunucuya girmek isteyen oyuncular bu konuda dikkatl olsunlar derim.

Son düzenleme:

xWenzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fena gözükmüyor. Reklam biraz daha iyi yapılabilirdi, hangi özellikler var, ne eventleri var vs. gibi. Ama gelip bakacağım.

Düzenleme: Sunucu temelinde iyi, özelliklerini test etmek için yeterince vakit ayıramadım. Sunucuya 5dk girdim, ./is top yazdım 1. kişinin 3330 kadar seviyesi vardı. Sunucudaki yetkilerden öğrendiğim kadarıyla sunucu sabah 10'da açılmış yani yaklaşık 11 saat geçmiş açılmasının üzerinden. 1. kişinin vip'si vardı, hoş olabilir fakat emek skyblock sunucuda 11 saatte 3300 seviye kasmak fazladır. Normal oyuncular için bu durum dengeyi bozar, gelen birçok oyuncunun gitmesine sebep olur diye düşünüyorum. Sunucuya girmek isteyen oyuncular bu konuda dikkatl olsunlar derim.
Çok Üzgünüm, Ben Konuya Gidip "Emek Skyblock" Yazmışım Kusura Bakmayın.