Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Weskan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya başladığımda lag vardı, restart atıldı, bu normal. Sunucuda kaç rehber var bilmiyorum ama sadece 1 tanesini aktif gördüm ve o da cevap vermiyordu, oyuncular daha çok iş yapıyor. Ayrıca görevler çalışmıyor, neden diye sorduğumda yetkili bozuk ne zaman düzelir bilmiyorum, hep oluyor dedi. Kurucu beni görmedi bile bilmiyorum çok suçlayamam. Yazdıklarımı saymazsanız ortalama veya ortalamadan biraz yüksek faction sunucusu, büyük bir inovasyon beklemeyin.

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Sunucunuzda geçenlerde oynadım, ortalama sistemlere sahip olmanıza rağmen oldukça keyif aldım diyebilirim. Birtakım yenilikler getirmeyi düşünebilirsiniz, onun dışında başarı dilemeye gerek yok zaten sahipsiniz.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda geçenlerde oynadım, ortalama sistemlere sahip olmanıza rağmen oldukça keyif aldım diyebilirim. Birtakım yenilikler getirmeyi düşünebilirsiniz, onun dışında başarı dilemeye gerek yok zaten sahipsiniz.
Çok teşekkür ederim birçok yenilik yolda :)

GolDWayZ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
biraz önce sunucunuza saldırı yaptım ddos 5 gbt :D DÜŞMESİ 2 SANİYE SÜRMEDİ NEYSE SALDIRI ÇEKTİM SONUÇTA SİZİNDE EKMEK PARANIZ 120 KİŞİ VARKEN BİDE ARKAMDAN KÜFÜR EDEBİLİRSİNİZ SORUN YOK AMA BURADAN LAFINIZ İLE KAPALI TUTARIM :)

Ekli dosyalar

• dx.png
    dx.png
    325.4 KB · Görüntüleme: 278

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
biraz önce sunucunuza saldırı yaptım ddos 5 gbt :D DÜŞMESİ 2 SANİYE SÜRMEDİ NEYSE SALDIRI ÇEKTİM SONUÇTA SİZİNDE EKMEK PARANIZ 120 KİŞİ VARKEN BİDE ARKAMDAN KÜFÜR EDEBİLİRSİNİZ SORUN YOK AMA BURADAN LAFINIZ İLE KAPALI TUTARIM :)
1588762573639.png

:)

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
100.000 görüntülenmeyi yaklaşık 4 aydır bekliyordum. Bu yorumu atabilmek için çok uğraştım açıkçası. :D

Tebrikler! Sunucu mis gibi.

Ahmetakaya

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseye rakibim diye hakaret etmedim, sunucusunu kötülemedim bana shardofu sorduklarında emeğiyle iş yapan sunucu derdim ama malesef kendi kendinizi yine Cape ve Castle gibi bitirdiniz. hiçbir sunucuda reklam yapmadık, durduk yere sunucusuna hakaret etmedik, kötülemedik ama sırf rakip sunucu diye defalarca saldırmışsınız sunucuma ve bundan benim haberim yok. Allah akıl fikir versin ne diyeyim Factions kitlesi sizin gibiler yüzünden yok oluyor. "SALDIRMAK BİR ÇÖZÜM DEĞİL, SALDIRDIKÇA 2 TARAF DA KAYBEDER." bunu anladığınızı düşünüyorum, dersinizi de BlondeCow vermiş hadi kolay gelsin

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hala kullanıyor musunuz bilmiyorum ama spawnınız alıntı böyle büyük bir sunucuya yakışmamış.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
4 sene önceki batihostun sağlamış olduğu haritanın görüntüleri tekrardan bakmanızda fayda var :)
5 sene önce de benim yaptırdıgım bir harita :) verdiğimi hatırlamıyorum batihosta

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
5 sene önce de benim yaptırdıgım bir harita :) verdiğimi hatırlamıyorum batihosta
Bilmiyorum dostum ben batihosttan almıştım. Zaten şu an bu haritaları kullanmadığımız için konu kilit iyi forumlar

Ahmet_KaradumaNn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendime ait premiumla ismimin uzun olmasından dolayı girememem kötü olmuş ama crackliden girmek istedim sunucuda aktif yetkili yok küfreden çok şahsine olsun ailevi olsun tavsiye etmem sadece siniriniz bozulur bu sunucuya girerseniz.

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
5 dk önce mesaj atılınca yeni sandım keşke hala açık olaymış