PLAY.TEKKANTR.COM // SEZON FİNALİ // DETAY İÇERDE!

TeKKaNTR ( Efsane ) Dönsün mü ?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ELBET BİRGÜN CANLAAAR :) #TEKKANEFSANEDIR

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ELBET BİRGÜN CANLAAAR :) #TEKKANEFSANEDIR
Dostum Sen Askere Gitmemişmiydin Ne Çabuk Bitti Askerin ? Önceden Sunucuyu Kapattıgındada Bot Saldırısı Demiştin Hosting Değiştirecektin Fakat Değiştirmedin Amacın Nedir Anlayamadım Efsanedir Diyorsunda Efsanelerin Efsane Olması İçin 1 Hafta Açık Kalıp Milletin Emeğini Yiyerek Kapatmak Değil Herkesin Bildiği Adaletli Dürüst Viplere Özel Tavır Göstermeyen En İyi Vipinde Sınırını Bilen Bir Sunucunun Olması Lazım Ben EFSANE yi Abarttığın Kadar Göremiyorum. Umarım Yazdıklarımı Ciddiye Alıp Sunucu Açmadan Bir Daha Düşünürsün Yoksa Öteki Tarafta Çok Başın Ağrıyacak (...)

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum Sen Askere Gitmemişmiydin Ne Çabuk Bitti Askerin ? Önceden Sunucuyu Kapattıgındada Bot Saldırısı Demiştin Hosting Değiştirecektin Fakat Değiştirmedin Amacın Nedir Anlayamadım Efsanedir Diyorsunda Efsanelerin Efsane Olması İçin 1 Hafta Açık Kalıp Milletin Emeğini Yiyerek Kapatmak Değil Herkesin Bildiği Adaletli Dürüst Viplere Özel Tavır Göstermeyen En İyi Vipinde Sınırını Bilen Bir Sunucunun Olması Lazım Ben EFSANE yi Abarttığın Kadar Göremiyorum. Umarım Yazdıklarımı Ciddiye Alıp Sunucu Açmadan Bir Daha Düşünürsün Yoksa Öteki Tarafta Çok Başın Ağrıyacak (...)
Ben sadece yorum attım , Ayrıca açıklamamı okuduysan Askerlik Veya Üniversite ile uğraşıcağım demiştim. Beni seven sayan kitlem var hala whatsapp'da Konuşuyoruz. Alınan viplerin parasına dokunulmadı hepsi Nitrado.Net'de Duruyor. İşlerim bitsin yakın zamanda ortak bir proje ile dönücez. :) İyi günler dilerim..

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben sadece yorum attım , Ayrıca açıklamamı okuduysan Askerlik Veya Üniversite ile uğraşıcağım demiştim. Beni seven sayan kitlem var hala whatsapp'da Konuşuyoruz. Alınan viplerin parasına dokunulmadı hepsi Nitrado.Net'de Duruyor. İşlerim bitsin yakın zamanda ortak bir proje ile dönücez. :) İyi günler dilerim..
Ben Viplerin Parasından Bahsetmedim Hem Sadece Viplerin Parasımı Oyuncuların Emeklerini Hiçmi Saymıyorsun İşte Bu Yazdığın Cevabın Bile Seni Batırıyor Kardeşim Siz Dönüceksinizde Eski Oyuncularınız Dönecekmi Merak Ettim VİP Demiyorum OYUNCU Diyorum.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Viplerin Parasından Bahsetmedim Hem Sadece Viplerin Parasımı Oyuncuların Emeklerini Hiçmi Saymıyorsun İşte Bu Yazdığın Cevabın Bile Seni Batırıyor Kardeşim Siz Dönüceksinizde Eski Oyuncularınız Dönecekmi Merak Ettim VİP Demiyorum OYUNCU Diyorum.
:D ALLAH Yardımcın olsun :D

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:D ALLAH Yardımcın olsun :D
Akşam Akşam Güldürdün Ya Üstüme Çay Döküldü Söylencek Söz Bulamayınca Saçma Sapan Şeylerle Geçiştiriyorsunuz Yazık Vallahi Size Gözünüz Sadece Para Görüyor Sizin Gibi İnsanların :(

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Akşam Akşam Güldürdün Ya Üstüme Çay Döküldü Söylencek Söz Bulamayınca Saçma Sapan Şeylerle Geçiştiriyorsunuz Yazık Vallahi Size Gözünüz Sadece Para Görüyor Sizin Gibi İnsanların :(
Hihihi aynen dediğin gibi asosyal kardeşim :D

AliYazlikNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Açılmasını İstiyorum Ben Herzaman Gelirim Serverinde Oynamaya Şuana Kadar 2 Serverinde Oynadım Açtığın 2 Sunucuda Süperdi ...

NewGamers

EVET

halilsonlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Play.TeKKaNTR.Com 22 ekim 12:00 bekliyoruz :pala:

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DUYURU MİLLET! : Sitemiz Sorunsuz Aktifdir! KAYITLARINIZI ALABİLİRSİNİZ!
WWW.TEKKANTR.COM

TEKKANTR 22 EKİME HAZIR!
YA GEL ORTALIĞI İNLET! YADA EFSANELERİ SEYRET!

ÖN KAYITLARINIZI ALIN!
WWW.TEKKANTR.COM

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birde Bu Yüzdeliğe Bakıp Hala Efsane Diyenler Var İnşallah Bu Sefer Uzun Bir Süre Açık Kalırsınız Ha Bu Arada Parasını Aldığınız İnsanların İnşallah Vipini Verirsiniz İyi Forumlar :)
Hayır diyenlerin 9 u Server sahipleri :) Ben oylamayla iş yapmıyorum dostum beni seven kitleyi pazar günü 12:00'Da görürsün. Biz her zaman efsaneyiz! #KINGISBACK!