PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minigames Eklencekmi ?[DOUBLEPOST=1440661616,1440661574][/DOUBLEPOST]

Evet Arkadaşlar. Bu Server TAM BIR YARDIMLAŞMA SUNUCUSUDUR . Ben SkyBlock Serverinden '' HCCK '' Ben ve arkadaşlaarıma asla rahat vermemişlerdir.
Arkadaşım '' Mehmet '' .. '' p0wer789 '' adli Oyuncu Kendi emeği ve çabası ile 1.000.000 Level ada yaptıgı için ban yedi.
Ban yeme sebebi Admin. : SonDerece : . - Arkadası Wolfchanze Adli OROOOOSBU cocuguna yardım gamemode verip Arkadasi '' Zatek2 '' Nin adasına
Gamemode ile level kasıp sonra Benım arkadasım Kendi Emegi ile onu geçince BUG DIYIP BANLADILAR. !
Bu Sunucu Bu Hafta Icerisinde Hukuki İşlem Uygulanacaktır.
Arkadaşlar Asla bu serveri tavsiye etmiyorum. Yardım desen hertürlü var. Bu server Oynanmaz. Ben bu serverde 1 senedir oynuyorum yeni anladım.
ne *** oldugunu lütfen bu serveri oynamayın.
sen girme biz seviyoruz

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0

Evet Arkadaşlar. Bu Server TAM BIR YARDIMLAŞMA SUNUCUSUDUR . Ben SkyBlock Serverinden '' HCCK '' Ben ve arkadaşlaarıma asla rahat vermemişlerdir.
Arkadaşım '' Mehmet '' .. '' p0wer789 '' adli Oyuncu Kendi emeği ve çabası ile 1.000.000 Level ada yaptıgı için ban yedi.
Ban yeme sebebi Admin. : SonDerece : . - Arkadası Wolfchanze Adli OROOOOSBU cocuguna yardım gamemode verip Arkadasi '' Zatek2 '' Nin adasına
Gamemode ile level kasıp sonra Benım arkadasım Kendi Emegi ile onu geçince BUG DIYIP BANLADILAR. !
Bu Sunucu Bu Hafta Icerisinde Hukuki İşlem Uygulanacaktır.
Arkadaşlar Asla bu serveri tavsiye etmiyorum. Yardım desen hertürlü var. Bu server Oynanmaz. Ben bu serverde 1 senedir oynuyorum yeni anladım.
ne *** oldugunu lütfen bu serveri oynamayın.
http://uniocraft.com/iletisim.php adresinden sorununu bana iletebilirsin. Adminlerle ve moderatörlerle yaşadığın bir problem varsa detaylıca anlatırsan sorunu çözebiliriz. Fakat buraya gelip küfürlü yorum yapman hem forum kurallarına aykırı hem de hiçbir sorunu çözmüyor.

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son Yenilikler:

Daha fazlası - www.facebook.com/uniocraft adresinden tüm güncellemeleri takip edebilirsiniz.
12.01.2015 - SurvivalGames açıldı!
01.01.2015 - Çekiliş bitti.
15.12.2014 - Bedava VIP çekilişi başladı. Detaylar için tıklayın.
15.12.2014 - Sunucu 1.8 ile uyumlu bir hale getirildi. Sunucumuz artık hem 1.7 hem 1.8 ile uyumludur.
26.10.2014 - Survival açıldı!
BİRİSİ BENİM ADIMA KAYITO LMUŞ NASIL DÜZELTECEĞİM KENDİ PREMİU HESABIM

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eski bir kullanıcıyım bu serverde ve eski hesabımın şifresini unuttum hotmailimide unuttum ama tüm hotmaillerime şifremi unuttum a yazdım hepsine baktım gelmemiş sayfayı yeniledim mozilladan girdim ama yoktu.Rica etsem hesabımın şifresini bulabilirmisiniz ? Evet ise özelden mesaj atın.

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu tebrikler +800 online az bir sayı deil bakıyorumda bu sene içinde açılan hubların hepsi tuttu :)

RüzgarGüneyNS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ibretlik sunucu clailerimi çaldılar adamın heryeri kilit yaptılar
bıraktım survivallda kale yaptım 4 günümü aldı yazıklar oolsun okadar iletisime gectim skaypeden siteden 1 kere bile bakmadılar :(

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
ibretlik sunucu clailerimi çaldılar adamın heryeri kilit yaptılar
bıraktım survivallda kale yaptım 4 günümü aldı yazıklar oolsun okadar iletisime gectim skaypeden siteden 1 kere bile bakmadılar :(

Survival'a destek vermediğimiz oyun seçim menüsünde de yazıyor. Ayrıca bölüm yeni üyelere de kapalı. Bu konuda şikayet etmeniz gereksiz. Bir ayrıca daha, Skype üzerinden destek vermiyoruz boşuna yazmayın.