PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köklü bir sunucu ve gelişmek için elinden geleni yapıyor. UnioCraft efsanesi tekrar canlanır umarım.

MountBANK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2014'den beri oyuncularına değer veren bir sunucu. Eskisi gibi yüksek online ve en iyi oyunlara sahip olmak dileğiyle!

UvenixGFX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve sunucu çok hoş,buralar değerlenir.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Online sayısı üzücü... Türkiye'de minecraftın çöküşünü simgeliyor server:D İsim yapmış serverlar bir bir solmuş ağaç yaprakları gibi düşüyor :(

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çok çile çektiğim bir sunucu survivalda kale yapmıştık kalemizi çalmışlardı o günden sonra sunucunun önünden bile geçmiyorum. :) evimin üstüne claim atmışlardı söylemiştim uniodex'e çözdüm demişti. birkaç hafta sonra girdiğimde evimi çalmışlar.
claimi kaldırmışlar ? çok saçma eğlenceliydi de herneyse.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu gün tekrar sunucunuzu ziyaret etim, çok uzun süredir Lobby sisteminiz değişmemiş yenilikler yapmanızı öneririm.

1 Lobby haritasını değiştirip ferah ve güzel bi harita ekleyin (Çakma Lobby iyi ona dokunmayın :) )
2 Tab mesajları duyuru mesajlarında değişiklik yapın.
3 Faction SkyBlock gibi sunucularınız hazır pakete benziyor daha fazla özen göstererek geliştirin ve ya her sunucuda olan skyblock faction gibi klasik oyunlar yerine aktif oyuncu sağlayan oyuncu modlarını getirin (Gelişmiş : EggWars, SkyWars, BedWars,) gibi.
4 İyi güncellemelerden sonra sunucu iconu değişmesi iyi olabilir.
5 HackPvP gibi şeylere sunucu ayırmaktansa FarmHunt Herobrine chember ve sair mini oyunlara önem verin ki canı sıklan gel unioda minigames takılak gibi desin

Bu şahsi fikrimdir. istediğiniz öneriyi dikkate alıp güncelleme yapın.
Eskiden iyi bir online kitleniz vardı şu an ise kötü durumda olmasının sebebi yeniliğin oyunculara az hitap etmesidir.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Bu gün tekrar sunucunuzu ziyaret etim, çok uzun süredir Lobby sisteminiz değişmemiş yenilikler yapmanızı öneririm.

1 Lobby haritasını değiştirip ferah ve güzel bi harita ekleyin (Çakma Lobby iyi ona dokunmayın :) )
2 Tab mesajları duyuru mesajlarında değişiklik yapın.
3 Faction SkyBlock gibi sunucularınız hazır pakete benziyor daha fazla özen göstererek geliştirin ve ya her sunucuda olan skyblock faction gibi klasik oyunlar yerine aktif oyuncu sağlayan oyuncu modlarını getirin (Gelişmiş : EggWars, SkyWars, BedWars,) gibi.
4 İyi güncellemelerden sonra sunucu iconu değişmesi iyi olabilir.
5 HackPvP gibi şeylere sunucu ayırmaktansa FarmHunt Herobrine chember ve sair mini oyunlara önem verin ki canı sıklan gel unioda minigames takılak gibi desin

Bu şahsi fikrimdir. istediğiniz öneriyi dikkate alıp güncelleme yapın.
Eskiden iyi bir online kitleniz vardı şu an ise kötü durumda olmasının sebebi yeniliğin oyunculara az hitap etmesidir.
Önerileriniz için teşekkürler, mutlaka değerlendireceğiz. Fakat hiçbir sunucumuzda hazır paket kullanılmamaktadır tamamı bizim tarafımızdan yapıldı ve birçok custom plugin mevcut. Fakat böyle göründüğünü bildirdiğiniz için teşekkürler. Düzenleme yapılacaktır.
[automerge]1523552080[/automerge]
Skywars yarın 18:00'da 2.sezonuna başlıyor! Sıralamalarda üst sıralara çıkmak için kapışmaya hazırlanın! Güncelleme notları, 1.sezon ödülleri ve daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Ayrıca yetkili alımları başlamıştır ⇒ Duyuru - Yetkili Alımları Başladı!

Son düzenleme:

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun daha da iyi yerlere gelmesini, yeni lobinin sunucu için köklü bir değişikliğin simgesi olduğunu belirtmek istiyorum. Umarım daha da iyi bir oyuncu sayısına kavuşması dileğiyle.

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3 yıldır Uniocraft'ta oynuyorum. 4. yılına girdi umarım güzel bir yıl olur...

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim Lobby'de 2 kez oyun çöktü, görüş açısı ve diğer şeyleri kısıp girdim biraz gezince tekrar takıldı ve yanıt vermedi
Bence bu durumları iyi kontrol ederek harita ekleyin.

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben bu sunucuyu çok eskiden(2015 in ağustos ayında)tanıyordum.özellikle skyblock çok iyiydi ve halen öyle.Eskilerden kim bilir serverin zengini olan zatek5 i.Hep ondan kasılıp skyblockta zengin olurduk :)
[automerge]1526833038[/automerge]
Sunucuya girdim Lobby'de 2 kez oyun çöktü, görüş açısı ve diğer şeyleri kısıp girdim biraz gezince tekrar takıldı ve yanıt vermedi
Bence bu durumları iyi kontrol ederek harita ekleyin.

bende hiç oyundan atmıyor sabit 60 fps ile oynuyorum ve bilgisayarım iyi değil bence sende bir sorun var

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben bu sunucuyu çok eskiden(2015 in ağustos ayında)tanıyordum.özellikle skyblock çok iyiydi ve halen öyle.Eskilerden kim bilir serverin zengini olan zatek5 i.Hep ondan kasılıp skyblockta zengin olurduk :)
[automerge]1526833038[/automerge]

bende hiç oyundan atmıyor sabit 60 fps ile oynuyorum ve bilgisayarım iyi değil bence sende bir sorun var
Nedense bendede bir tek Unio Lobby'sinde çöküyor eskidende oluyordu hatta mesajlarda olucaktı.