Play.VortexNW.Net | 1.8.X - 1.9.X | Factions | SkyBlock | KitPvP | SpeedBuilders | +50 |

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aga serverde admin isen bi gizlice gelirmisin 2 adam aim hack gibi taş kırıyor.
Merhabalar, Serverde Yetkiliyim Fakat Bunu Böyle Diyeceğinize Video Alırsanız Hile Olduğuna Dair Bu Konuda Daha İyi Yardımcı Olabiliriz, İyi Forumlar.

Emre5151

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
TeamSpeak3 deyim şuanda fakat bir ts3 yetkilisi yok galiba.

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
TeamSpeak3 deyim şuanda fakat bir ts3 yetkilisi yok galiba.
KitPvP İle Uğrastığımız İçin TS3 İle Fazla İlgilenemiyoruz, KitPvP'Yi Ekledikden Sonra İlgilenmeye Başlicaz, SS'Ler Skype Üzerinden Gönderiliyor, İyi Forumlar

Güncel

Güncel

Güncel

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Profil fotoğrafın beni üzdü. Sırf bu yüzden profil fotoğrafımı değiştireceğim...

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

fortunate186

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Şu anda bakımda mı acaba?
Sabahtan Beri Açılmasını Bekliyorum...:(:(

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bundan Önce Güzel diye Yorum Yapmısım Fakat Biraz Buildlerde Emek Gösterseydiniz Keske Direk Almıssınız Yazıları Degistirmissiniz Mapler Alıntı Sadece Yazılar Degismis Biraz Kendi Emeklerinizle Yapın Mapleri

BraveHearth59

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda isteğe göre klan kapatılıyor sebebini anlayamadım? Ve çok hile var her seferinde pvpden kaçıyorlar Vipleri hiç söylemiyorum bile.....

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bundan Önce Güzel diye Yorum Yapmısım Fakat Biraz Buildlerde Emek Gösterseydiniz Keske Direk Almıssınız Yazıları Degistirmissiniz Mapler Alıntı Sadece Yazılar Degismis Biraz Kendi Emeklerinizle Yapın Mapleri
Kaç Defa Diyorum Maplar MythCrawler Ve Builderine Ait, İnanmiyorsanızda MythCrawleri Ekleyin Skype Adresi: crawlergame29
Sunucuda isteğe göre klan kapatılıyor sebebini anlayamadım? Ve çok hile var her seferinde pvpden kaçıyorlar Vipleri hiç söylemiyorum bile.....
İsteğe Göre Klan Kapatmıyoruz Bir İki Tane Açıkdan Çoğu Oyuncu Faydalandığı İçin Sunucuyu Geri Yükleme Yaptık 1 Gün Geriye Alındı, Ondan Dolayı Klananız Kapanmış Olabilir Ne Kadar Koruma Eklesekde Yasak Dediksede Anlamıyorlar.

Güncel

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç Defa Diyorum Maplar MythCrawler Ve Builderine Ait, İnanmiyorsanızda MythCrawleri Ekleyin Skype Adresi: crawlergame29

İsteğe Göre Klan Kapatmıyoruz Bir İki Tane Açıkdan Çoğu Oyuncu Faydalandığı İçin Sunucuyu Geri Yükleme Yaptık 1 Gün Geriye Alındı, Ondan Dolayı Klananız Kapanmış Olabilir Ne Kadar Koruma Eklesekde Yasak Dediksede Anlamıyorlar.

Güncel
Kardesim Seni Kandırmıslar Ozaman Gecmis Olsun :)