PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok çok ufak bir bug / hata düzeltmesi...

90+ kişide ani bir TPS düşüşü yaşadığımız için ufak bir bakım yapıldı. (92 kişide TPS: 18.75)

Steal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server önceden herkesin birbirine saygılı oldugu küfürlerin direk engellendiği ve yetkililerin aktif oldugu bir serverdı(sınav haftası vs olabilir belki bilemiyorum ama)Fakat bu ozelligi gitti.xFallPvP'nin eski iyi kitle ve gücüne dönmesini dilerim :(

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Server önceden herkesin birbirine saygılı oldugu küfürlerin direk engellendiği ve yetkililerin aktif oldugu bir serverdı(sınav haftası vs olabilir belki bilemiyorum ama)Fakat bu ozelligi gitti.xFallPvP'nin eski iyi kitle ve gücüne dönmesini dilerim :(
Eskileri geri getirecek kadar düştüğümüzü sanmıyorum. Ben de eskileri arayan biriyim ancak her daim modern olmak gerekir. Sınav haftamız bitti ancak oyuncuların küfürleri ile ve hileleriyle uğraşmanın zamanı olmuyor. Söylendiği kadar kolay olsaydı kimse mağdur olmazdı.

Steal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eski derken xFallPvP'nin saygın oyuncu kitlesiden bahsetmiştim.xFallPvP eski tadını vermiyor şahsen.Belki de bu görüşüm minecrafttan artık yavaş yavaş bıkmam sonucu oluşmustur bilemiyorum.Ayrıca yetkililerinizin sanırsam 2-3 tanesi mod ve bu tür küfür,hack vs olayları ilgilenmesi gerek.Onlar zaten bu işin kolay olmadıgını xFallPvP gibi büyük serverda mod olduklarının farkındalardır.Ayrıca ilgilenip cevap yazdıgınız için teşşekkürler.Burdan iFrozen'e selam olsun.Seviyoruz seni :)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eski derken xFallPvP'nin saygın oyuncu kitlesiden bahsetmiştim.xFallPvP eski tadını vermiyor şahsen.Belki de bu görüşüm minecrafttan artık yavaş yavaş bıkmam sonucu oluşmustur bilemiyorum.Ayrıca yetkililerinizin sanırsam 2-3 tanesi mod ve bu tür küfür,hack vs olayları ilgilenmesi gerek.Onlar zaten bu işin kolay olmadıgını xFallPvP gibi büyük serverda mod olduklarının farkındalardır.Ayrıca ilgilenip cevap yazdıgınız için teşşekkürler.Burdan iFrozen'e selam olsun.Seviyoruz seni :)
xFall sunucusu kaliteli olduğu gibi yetkilileri de Bağcılar çocuğu değil. Ekipteki herkes yeterince bilgili. Sunucudan sıkıldığın için böyle bir yorum yaptığını düşünüyorum. Eski zamanları ve eski oyuncuları ben de özledim ancak elde olan oyuncuları da hiçe sayamayız. Yorum için teşekkür ederim, saygılar.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Şahsen görüşünüze katılmıyorum. Çünkü server içinde bol bol elinden geleni yapan yetkililer var. Ancak sizler gibi serverde aktifliğini az tuttuktan sonra gelincede "Olaylarla ilgilenmesi gerek" diyorsunuz. Gelelim şu eski xFall Ortamına ve oyun sistemine. Ekipçe oyuncuların istediklerini yapıyoruz. Peki kanıt sunarmısınız ? Diye soru sorucaksanız tek bir cevabım vardır. Server içersinde görülen linkler sizi oylamaya yönlendiriyor. Gelelim Hakaret, küfür ve saygısız ortama. Server gittikçe gelişiyor. Bunun üzerine minecraft küçük oyunculara hitap ettiği için bu olaylar ortaya çıkıyor. Bunun hakkında ancak aile kişiyi kontrol altına alması gerek diye düşünüyorum. Not : 4-6 Ay kadar xFall serverindeyim. Serverde rehber yetkisine sahibim. Şahsen oyunculardan yana servere daha çok değer veriyorum. Aşağıladıysam affola.

Steal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cqrrot evet biliyorum seni.İlk rehber oldugunda sanırsam iFrozenle aynı yada bi kaç gün arayla olmustun.Dediklerinde haklısın.Serverde fazla aktif olamıyorum.xFallPvp'nin ne kadar kaliteli server oldugunu acıklamama gerek yok.Bütün yetkililerin emek verdiginden zaten şüphem olamaz.Oyunda chatte fazlaca küfür görünce artık gıne geldi biraz sert çıkıştım.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
18.75 gayet iyi bir TPS ama :/
Bana göre düşük kalıyor ama onu ne yapacağız ;(

Hemen kısaca özet geçeyim, yazdığım çoğu skripti hangi kafayla yazdıysam artık bende anlam veremedim (1200 satırcık) fazla kod yazmışım bunları kaldırdım.
TPS düşüren kontroller kapatıldı.
Ufak tefek iyileştirmeler yapıldı. Artık olabildiğince aktif olacağım. (Önümüzde ki 2 hafta için)

Küçük bir konfigürasyon sorunu düzeltildi.

xScips

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok başarılı bir server.Her daim en iyisini isteyen ve bu istegide oyunları sunan ender sunuculardan.10/10
Bu arada donorlarda renk ozelligi kalktı mı?

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Türkiye'nin Zirvesi Çok Abartılı Ve Gereksiz Bir Başlık Olmuş
Onun Haricinde Güzel Bir Sunucu Başarılar Diliyorum...
Bir dağ düşün, kendimizi zirvesine koyduğumuz. Daha yukarıda görebildiğin bir PVP sunucusunu bize örnekle rica edersem :)