PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu gereksiz yere hortlatıp çamur atmaya gerek yok. Antihile her gün geliştiriliyor ve çoğu kişi memnun. Atılan kişiler hile veya makro silebilirse rahatça oyun oynayabilirler. Sunucu 1.5 yıldır devamlı olarak aynı çizgide gidiyor ve öyle olmaya da devam edecek. Sunucu hakkındaki soruları özelden @GameKingTr59 adlı arkadaşa sorabilirsiniz.
Benim amaçım çamur atmak değil sunucunuz güzel ama pvp de sebepsiz yere atması çok sinir ediyor bende biraz sert bi dilde konuştum ama sizin için dedim . Çünkü arkadaşlarım sunucuyu bırakıyordu ben bırakmadım düzeltirler dedim ama olmadı bende forumdan biraz sert dil oldu ama geliştirin dedim bütün olay bu

İyi oyunlar

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuyu baltalamanızın sebebi nedir arkadaşlar ???
Buraya yazıyorum ve altını çiziyorum.

Bu adamlar sizin eğlenmeniz için kaliteli bir sunucu açmışlar, oynayın ve eğlenin diye.
'Hile korumanız berbat' kelimesi de ne demek oluyormuş ? Bir antihile dediğin hileyi engellemez, onu ALGILAR!
Eminim SonOyuncu sunucusunu biliyorsunuzdur, adamlar sırf hilesiz bir oyun olsun diye özel launcher yaptılar. Ve bu launcher'ın içine hile de yüklüyemiyoruz. Sırf hile koruması olsun diye adamlar eskiden çektikleri +2000 onlinenin şimdi sadece %60'nı görüyorlar, ahh ahh nerde o eski SonOyuncu, +2000 online ile ne zevkliydi, şimdi ise o launcher sayesinde online düşük ama hilede korumalı.
O launcher'ı kullanıyor olmalarına rahmen yine de hile kullanmayı başaranlarda mevcut, yani şunu lütfen anlayın.
hiçbir hile %100 kesin ENGELLENEMEZ!

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu adamlar sizin eğlenmeniz için kaliteli bir sunucu açmışlar, oynayın ve eğlenin diye.
'Hile korumanız berbat' kelimesi de ne demek oluyormuş ? Bir antihile dediğin hileyi engellemez, onu ALGILAR!
Eminim SonOyuncu sunucusunu biliyorsunuzdur, adamlar sırf hilesiz bir oyun olsun diye özel launcher yaptılar. Ve bu launcher'ın içine hile de yüklüyemiyoruz. Sırf hile koruması olsun diye adamlar eskiden çektikleri +2000 onlinenin şimdi sadece %60'nı görüyorlar, ahh ahh nerde o eski SonOyuncu, +2000 online ile ne zevkliydi, şimdi ise o launcher sayesinde online düşük ama hilede korumalı.
O launcher'ı kullanıyor olmalarına rahmen yine de hile kullanmayı başaranlarda mevcut, yani şunu lütfen anlayın.

SonOyuncu zaten hileleri azalltmak için ''SonOyuncu Launcher'' adlı programı getirdi ve o launcher ile sonoyuncu'ya giriş yapılıyor ama o launcher ve sonoyuncu'nun kendi koruması bile engelleyemiyorsa burada konuyu baltalamaya da gerek yoktur. AntiAura adlı hile koruması iyi olabilir ama o pluginin özelliklerini biraz kurcalamassanız eğer gerçekten çok zararı dokunur. AAC, PAC, AntiAura vb. hile koruması pluginleri küçük çaplı 0 ve 500 arası aktif oyuncu sunucuları için uygun olabilir. :)

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

SonOyuncu'daki gördüğüm tek hile koruması NoCheatPlus. Üstelik NoCheatPlus'un çoğu özelliği sanırsam devre dışı bırakılmış. Onun dışında kendi yaptıkları "SOGameFramework, SoPermissions" gibi pluginlerin içerisine anti-hile koymadılarsa ya da client'in içinde bir hile engeli yoksa tek hile koruması NoCheatPlus.
Eğer kendi koydukları .jar ile girmeyi zorladığını diyorsan benim gözümde o bir anti-hile değil :p (DLL Injection varken kim .jar değiştirsin ki)

Şimdi sonuçları değerlendirelim
SonOyuncu'da hile kullanan yok.
xFallPvP'de hile kullanan var.

xFallPvP'nin iyi bir koruması var. SonOyuncu'nun koruması yok bile diyebiliriz.
Oynayan kitle hile açmasını bilmiyor SonOyuncu'da demekki. Şimdi denilebilir mi "xFallPvP hile koruması kötü bir sunucu" ?

Jessuqa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni Antihack satın alındı.
Yanlış negatif hataları azaltıldı.
Ping kontrol metodu eski haline çevirildi.

Yeni antihack ile ilgili bir bug düzeltildi.
1.7 Vuruşları sunucumuza eklendi.
Benım Basvuruma Herhangı Birsey Denmedi Nezaman Acıklanır ?

Ne yazık ki uzun süre yaşıyorlar, bizden ban yiyen oyuncu gidip o sunucularda oynuyor..
Onların Kitlesi Cogunlukla Ban Yedıklerınde Bu Yuzden Gıdıyorlar: Bu Sunucuyla Hasret Kalanlar Oluyor .Ban Yemeyi Yediremeyip gidenler Yada Hile Acıp Banlandıgında Amaaan Diyip Diger Svlerde Hile Acım Kendını Pro Zannedenler İcinizi Ferah Tutun Gecıp Gidenler Onlar

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benım Basvuruma Herhangı Birsey Denmedi Nezaman Acıklanır ?
Cevap vermediysek değerlendirme listesine almışızdır. @CowboyBebopTR

SonOyuncu'daki gördüğüm tek hile koruması NoCheatPlus. Üstelik NoCheatPlus'un çoğu özelliği sanırsam devre dışı bırakılmış. Onun dışında kendi yaptıkları "SOGameFramework, SoPermissions" gibi pluginlerin içerisine anti-hile koymadılarsa ya da client'in içinde bir hile engeli yoksa tek hile koruması NoCheatPlus.
Eğer kendi koydukları .jar ile girmeyi zorladığını diyorsan benim gözümde o bir anti-hile değil :p (DLL Injection varken kim .jar değiştirsin ki)

Şimdi sonuçları değerlendirelim
SonOyuncu'da hile kullanan yok.
xFallPvP'de hile kullanan var.

xFallPvP'nin iyi bir koruması var. SonOyuncu'nun koruması yok bile diyebiliriz.
Oynayan kitle hile açmasını bilmiyor SonOyuncu'da demekki. Şimdi denilebilir mi "xFallPvP hile koruması kötü bir sunucu" ?
Mantıklı açıklama için teşekkürler, AAC bıraktıktan sonra çok yol katettik.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
AntiHack bu sıralar kafama çok takıldı bu gün çok fazla şikayet aldığım için üstünde bayağı çalıştım.
Skriptlerde ufak fakat gözle görülür bug düzenlemeleri yapıldı.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Mysql ile ilgili bir kaç sorun yaşadığım için bazı fonksiyonlar devre dışı kaldı (AntiHack fonksiyonları değil)
Bu gece düzeltmeye çalışacağım.

MySql sorunları düzeltildi.
Tüm fonksiyonlar aktif.

Pluginler güncellendi.

Ufak bir bug çözüldü.

FFA kit kaydetme için farklı bir sistem kodlandı (Görünüş değişikliği yok)
Optimizasyon değişkenleri yeniden ayarlandı.

Girişte sorun yaratan ufak bir sorun çözüldü.

AntiHack güncellendi.

AntiHack geliştirmeleri yapıldı.
Skin değiştirme ücreti 400 bounty yapıldı.

Kayıt olma sorunu çözüldü.

Movement korumaları biraz daha iyileştirildi.
Exploit kullanınca otomatik ban sistemi getirildi. (Her exploit için değil)

Boşluğa düşüp ölme sorunu giderildi.

Girişlerde ki problemler çözüldü.
Optimizasyon iyileştirildi.
AntiHack iyileştirildi. (NoKnockBack)
Ufak gözle görülmeyen değişiklikler yapıldı.

AntiKnockBack sorunsalı çözüldü.
Ping sorunu çözüldü.
Konsol hataları giderildi.

Slot 100 olarak ayarlandı.
AntiHack sorunları giderildi.
Ping kontrol metodu değiştirildi.
Bounty gönderme eklendi.
Arenalarda komut kullanma eklendi.
Pingden gereksiz yere atmalar giderildi.
/Fix eklendi.
Kötü ima içeren bounty puanları engellendi.
Bounty bugu çözümlendi.

İlk girişte boşluğa atma sorunu düzeltildi.
Duyurularda çok ufak bir değişiklik yapıldı. (Gözle görülmeyen değişiklik)
Havada duran oklar düzeltildi. (Umuyorum)
Report sisteminde yetkililer için düzenlemeler yapıldı. (Gözle görülmeyen değişiklik)
AntiHack açısından yetkililerin daha az haksız ban atabilmesi için değişiklikler yapıldı. (Gözle görülmeyen değişiklik) @ErenOzsahin
Birkaç ufak değişiklik yapıldı.
BuildUHC kitine kırılmazlık3 eklendi.

AntiHack güncellendi. (Machine Learning)
Birkaç ufak sorun çözüldü.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dün gece bazı özellikleri yeniden kodladım. Koddan tasarruf sağlandı.

Haksız atılmalar bir nebze de olsa azaltıldı.

Ping problemleri küçük oranda da olsa çözüldü.
Lobi haritamız yaz temasına göre yeniden inşa edildi.
Kit belirleme yerleri yeniden yapıldı.
Tabela ile kit kaydetmeye gitme eklendi.
Ufak tefek küçük yenilikler getirildi.