Playstation 4 almalı mıyım?

Sizce ne yapmalıyım?

• 200TL'ye 2. el Playstation 3 al

Kullanılan: 1 9.1%
  • Playstation 4 Al

Kullanılan: 3 27.3%
  • Playstation 3 Al

Kullanılan: 1 9.1%
  • Xbox 360 Al

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xbox One Al

Kullanılan: 2 18.2%
  • Yenilerin çıkmasını bekle

Kullanılan: 4 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    11

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba. Son günlerde ps4 almalı mıyım diye düşünmeye başladım. Çünkü bilgisayarım çoğu oyunu kaldırmıyor. Yeni bir bilgisayar almayı da düşünmüyorum. Eğer alırsam 1 TB Edition + 2. kol + Fifa 16 şeklinde almayı düşünüyorum. Temmuz sonundada gta 5 alırım. Xbox one ı tanıdıklarım pek önermedi. Her neyse başlıkta dediğim gibi, sizce vereceğim paraya değermi, artı ları eksileri neler. Birde ps4 neo çıkacak gibi bir söylentiler var ne kadar doğru. Beklemeli miyim. Şimdiden görüşleriniz için teşekkürler. İyi Forumlar..

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Oyun koluyla düzgün oyun oynanmaz :( Sırf bu yüzden şimdiye kadar hiç konsol kullanmadım.
Çok bir şey almak istiyorsan PC'ni güçlendir
Öncelikle yorumun için teşekkürler. Playstation 1 ve 2 ye sahiptim. Rahatça oynuyordum. Ancak 3 ten sonra pahalılaşmaya başladı. Alamadım. Uzun süre oynamayınca unutmuş olabilirim ancak tahminimce alışırım. Yorumun için tekrar teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle yorumun için teşekkürler. Playstation 1 ve 2 ye sahiptim. Rahatça oynuyordum. Ancak 3 ten sonra pahalılaşmaya başladı. Alamadım. Uzun süre oynamayınca unutmuş olabilirim ancak tahminimce alışırım. Yorumun için tekrar teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...
O zaman kolla oynamayı seviyorsan yine de bekle derim. PS4 Neo vb. çok muhabbet var şu an

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Önemli olan PS4 almak değil ona oyun alacak parayı bulmak malum bir oyunu 150 - 200 lira.
Kol ile oyunlardan zevk alan biriysen ve konsola özel oyunlardan hoşlanıyorsan hele ki onlara verecek paran varsa koltuğa oturup oyunumu oynarım arkadaş diyorsan almaya değer.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Önemli olan PS4 almak değil ona oyun alacak parayı bulmak malum bir oyunu 150 - 200 lira.
Kol ile oyunlardan zevk alan biriysen ve konsola özel oyunlardan hoşlanıyorsan hele ki onlara verecek paran varsa koltuğa oturup oyunumu oynarım arkadaş diyorsan almaya değer.
Muhtemelen hoşuma giden oyun bulursam alırım. O konuda pek sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. (ayda en fazla 2 tane) Ancak bekleyip beklememe düşüncesindeyim. Kimi sonraki ps 2019 da çıkacak al diyor. Kimi bekle diyor. Kimi ise xbox one al diyor. Arada kalmış durumdayım. Yorumun için teşekkür eder iyi forumlar dilerim...

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tercihim xb1 den yana olurdu. Tabii hangi konsoldaki özel oyunlar ilgini çekiyorsa onu al :( Oyunlar da pahalı, pek indirim de olmuyor. Ama xb live şeysi psn+ dan daha iyi durumda şu an :( Ayrıca xb360 oyunları da ağırdan olsa da desteklenmeye başladı hani 215 oyun var :( Yakın zamanda da RDR eklenecekmiş (eklenmiş de olabilir) :( Şahsen xb1 oyunları daha ilgi çekici olduğu için söylüyorum ps4 oyunları senin için daha iyi durumdaysa ps4 al :/

Tek önemli konu oyunlar sen hangisinin oyunları ilgi çekici ona bak :(

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
PS4 alınmaz. Sebebi ise daha 1080P'de 30 FPS zor alıyorsun adamlar Playstation 4.5 (Neo) için 4K ekran alın diyorlar. Ha God of War serisi için alırsın orasını bilmem ancak onun yerine PC'ni güçlendirirsen daha makbul olacaktır.

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç sene oldu bilmiyorum ama baya uzun bir zamandır sanırım 4 senedir ps3 kullanıyorum gayet memnunum ama (bence) 3 ve 4 arasında çok fazla bir fark olmadığı için 4 ü almadım bir sonrakini bekliyorum ama eğer oyun konsolun yoksa ve alcaksan ps4 almanı öneririm bu arada diğer playstationların aksine oyunları multiplayer oynayabilmen için aylık para ödemen gerekiyor biliyorsundur heralde ama mesela gta 5 artık ps3 de update gelmiyor yeni konsollar için yapıyorlar tüm yeni oyunları xbox kesinlikle almanı önermem.

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç sene oldu bilmiyorum ama baya uzun bir zamandır sanırım 4 senedir ps3 kullanıyorum gayet memnunum ama (bence) 3 ve 4 arasında çok fazla bir fark olmadığı için 4 ü almadım bir sonrakini bekliyorum ama eğer oyun konsolun yoksa ve alcaksan ps4 almanı öneririm bu arada diğer playstationların aksine oyunları multiplayer oynayabilmen için aylık para ödemen gerekiyor biliyorsundur heralde ama mesela gta 5 artık ps3 de update gelmiyor yeni konsollar için yapıyorlar tüm yeni oyunları xbox kesinlikle almanı önermem.
cümlene hayran kaldım.

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun koluyla ne kadar iyi oynayabilirsin bilmiyorum fakat ben yeni bilgisayar almanı öneririm.Eğer yeni bilgisayar almak istemiyorsan bu senin kararın PS4 al değer bence.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Tercihim xb1 den yana olurdu. Tabii hangi konsoldaki özel oyunlar ilgini çekiyorsa onu al :( Oyunlar da pahalı, pek indirim de olmuyor. Ama xb live şeysi psn+ dan daha iyi durumda şu an :( Ayrıca xb360 oyunları da ağırdan olsa da desteklenmeye başladı hani 215 oyun var :( Yakın zamanda da RDR eklenecekmiş (eklenmiş de olabilir) :( Şahsen xb1 oyunları daha ilgi çekici olduğu için söylüyorum ps4 oyunları senin için daha iyi durumdaysa ps4 al :/

Tek önemli konu oyunlar sen hangisinin oyunları ilgi çekici ona bak :(
Yorumun için teşekkür ederim.. Zaten ps4 ü Fifa ve gta5 için istiyorum diyebilirim. Arada indirimde oyunlarda alabilirim tabii. Bu konuda emin değilim ancak bir arkadaşım xbox kullanıcıları ps 4 e göre daha az ve de gta5 online de örneğin ps4ün varsa sadece ps4 ü olanlarla online atabiliyorsun xboxda zor kişi bulursun demişti. (ne kadar doğru bilemiyorum bana böyle söyledi) O yüzden şu an ps4 almayı düşünüyorum. Ancak böyle bir şeyin alakası yoksa xbox da alabilirim. İyi forumlar...

PS4 alınmaz. Sebebi ise daha 1080P'de 30 FPS zor alıyorsun adamlar Playstation 4.5 (Neo) için 4K ekran alın diyorlar. Ha God of War serisi için alırsın orasını bilmem ancak onun yerine PC'ni güçlendirirsen daha makbul olacaktır.
Bana ps4 ün fiyatı sıfır bilgisayarlara göre daha makul olduğu için düşünüyorum. Ayrıca neo zaten alamam 4k ekrana sahip değilim. Ayrıca almam gerekir. Yorumun için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim..

Babamın bir tanıdığı ps3 ü 2. el oyunsuz 500GB 200 e bırakırmış. Ancak almışken yenisini almak istiyorum. Evet online oynamak için psp almam gerekiyor. Tek başıma sıkılırsam alırım zaten. Yorumun için teşekkürler, iyi forumlar..

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkür ederim.. Zaten ps4 ü Fifa ve gta5 için istiyorum diyebilirim. Arada indirimde oyunlarda alabilirim tabii. Bu konuda emin değilim ancak bir arkadaşım xbox kullanıcıları ps 4 e göre daha az ve de gta5 online de örneğin ps4ün varsa sadece ps4 ü olanlarla online atabiliyorsun xboxda zor kişi bulursun demişti. (ne kadar doğru bilemiyorum bana böyle söyledi) O yüzden şu an ps4 almayı düşünüyorum. Ancak böyle bir şeyin alakası yoksa xbox da alabilirim. İyi forumlar...

Bana ps4 ün fiyatı sıfır bilgisayarlara göre daha makul olduğu için düşünüyorum. Ayrıca neo zaten alamam 4k ekrana sahip değilim. Ayrıca almam gerekir. Yorumun için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim..
Farkındaysanız ''PC'nizi güçlendirmeniz daha makbul olacaktır.'' yazdım ._.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Farkındaysanız ''PC'nizi güçlendirmeniz daha makbul olacaktır.'' yazdım ._.
Bilgisayarım oldukça eski ve özellikleri çok kötü, zaten bilgisayarı 2 kişi kardeşimle kullanıyoruz. 1 yıldır biriktirdiğim parayla eskisini kardeşime verip kendime ayrı almayı düşünüyorum. Oyunun en önemli anında beni bilgisayarın başından kaldırması sinir bozucu bir şey. Yorumun o kısmını görmemişim özür dilerim.. Tekrar yorumun için teşekkür eder iyi forumlar dilerim..

Oyun koluyla ne kadar iyi oynayabilirsin bilmiyorum fakat ben yeni bilgisayar almanı öneririm.Eğer yeni bilgisayar almak istemiyorsan bu senin kararın PS4 al değer bence.
Yukardada belirttiğim gibi fiyatı daha makul olduğu için PS4 düşündüm. Yorumun için teşekkür eder iyi forumlar dilerim..