Playstation 4 almalı mıyım?

Sizce ne yapmalıyım?

• 200TL'ye 2. el Playstation 3 al

Kullanılan: 1 9.1%
  • Playstation 4 Al

Kullanılan: 3 27.3%
  • Playstation 3 Al

Kullanılan: 1 9.1%
  • Xbox 360 Al

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xbox One Al

Kullanılan: 2 18.2%
  • Yenilerin çıkmasını bekle

Kullanılan: 4 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    11

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ps 4 Neo ve Xboxun yeni konsolu sadece 4k izleme desteği sunuyor. Sana şöyle diyim. Gtx 1080 4 k'da ultra ayarda 60 fps zor görebiliyor. Nvidia 1080 ekran kartını 2k için öneriyor ve 2k için yaptıklarını söylüyor. Konsollarda AMD rx480 kullanıldığına göre yeni konsollar gereksiz. Yeni konsolun amacı VR desteği vr hem pahalı hemde 30 dakikadan sonra genel olarak baş ağrısı gibi sorunları var. Göz sağlıgınıda bozma ihtimali yüksek. Ps4 halen oyun çıkıcak. Konsol alınırmı. Oyun paraları 250 den başlıyor. Oyun oynuyorsan 30 fps yada 60 fps takılmassın. (Herkes aynı fpsde oynuyor.) Eğer bir oyundan uzun süre sıkılmıyorsan almanda bir sıkıntı yok.

Son düzenleme:

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Ps 4 Neo ve Xboxun yeni konsolu sadece 4k izleme desteği sunuyor. Sana şöyle diyim. Gtx 1080 4 k'da ultra ayarda 60 fps zor görebiliyor. Nvidia 1080 ekran kartını 2k için öneriyor ve 2k için yaptıklarını söylüyor. Konsollarda AMD rx480 kullanıldığına göre yeni konsollar gereksiz. Konsol alınırmı. Oyun paraları 250 den başlıyor. Oyun oynuyorsan 30 fps yada 60 fps takılmassın. (Herkes aynı fpsde oynuyor.) Eğer bir oyundan uzun süre sıkılmıyorsan almanda bir sıkıntı yok.
Oyunlardan sıkılırsam plus alıp online oynarım. Zaten evde kardeşimle falan da Fifa atarsak sıkılacağımı düşünmüyorum. Zaten full ps4 oynamam. Sıkılırsam arada PC girip MC atarım. Yorumun için teşekkür ederim. İyi forumlar..

Anketi cevaplarsanız sevinirim..

mustafaxxk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PS 4 Alma 4.5 Cıkacak 4K İçin Yada Xbox da 4K versiyonu Cıkacak

mustafaxxk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Degil sadece 4K Ya cıkacak ShiftDelete Haberi <3

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Konsolla ne yapacaksın ne oynayacaksın neye ihtiyacın var bana de ben konsol seçeyim sana.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Konsolla ne yapacaksın ne oynayacaksın neye ihtiyacın var bana de ben konsol seçeyim sana.

Konsolla ne yapacaksın: Oyun oynayacağım
ne oynayacaksın: Gta 5, Fifa 16-17, (belki watch dogs 2), ve fazlası
neye ihtiyacın var: Oyunları rahatça oynayabilecek fazla pahalı olmayan bir cihaz
bana de ben konsol seçeyim sana: tamam
Yorumun için teşekkürler, iyi forumlar..

10 Karakter? Yorumun için teşekkürler, iyi forumlar..

Edit: Satır atlamışsın.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Eğer Exclusive oynama gibi bir derdin yoksa Xbox One da alınabilir.Kumandası çok rahat.Xbox Live Gold, PS Plustan daha karlı bir servis. Xbox Live daha iyi.
Tabi Playstayion 4 bulmam daha kolay Türkiye'de

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Eğer Exclusive oynama gibi bir derdin yoksa Xbox One da alınabilir.Kumandası çok rahat.Xbox Live Gold, PS Plustan daha karlı bir servis. Xbox Live daha iyi.
Tabi Playstayion 4 bulmam daha kolay Türkiye'de

Playstation kollarında 3 ten itibaren çok büyük bir yeniliğe gitmediyse rahatlık konusunda sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak birçok kişi senin dediğin gibi xbox ın kollarının çok rahat olduğunu söylüyor. ıYorumun için teşekkür ederim. İyi forumlar..

++

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence, Gidip PS4'e 2000-3000 tl para vermektense, o paraya hıyvan gibi bilgisayar toplarsın her şey 60 fps ultrada keyfine bakarsın. 1080 ti'den bahsetmiyorum. Ama zaten o kadar iyi bir bilgisayarın var ise pek karışmam. Ama yoksa bence PC topla. 3000 tlye efsane şeyler toplarsın. GTA V'yi ULTRA 60 fps sabit aksiyon anları dahil bi pc bile toplarsın. Sadece biraz yardım alman gerekecek belki. Şunuda hatırlatayım, Konsollar çoğunlukla 30 FPS sabittir. 60'a çıkabilecek gücü olsada 30 fps kalır. Nedenini bende pek bilmiyorum. Ama bir şey 30 fps sabit ve altına 0.01 fps bile düşmezse 60 fps gibi olmaktadır.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Bence, Gidip PS4'e 2000-3000 tl para vermektense, o paraya hıyvan gibi bilgisayar toplarsın her şey 60 fps ultrada keyfine bakarsın. 1080 ti'den bahsetmiyorum. Ama zaten o kadar iyi bir bilgisayarın var ise pek karışmam. Ama yoksa bence PC topla. 3000 tlye efsane şeyler toplarsın. GTA V'yi ULTRA 60 fps sabit aksiyon anları dahil bi pc bile toplarsın. Sadece biraz yardım alman gerekecek belki. Şunuda hatırlatayım, Konsollar çoğunlukla 30 FPS sabittir. 60'a çıkabilecek gücü olsada 30 fps kalır. Nedenini bende pek bilmiyorum. Ama bir şey 30 fps sabit ve altına 0.01 fps bile düşmezse 60 fps gibi olmaktadır.
Öncelikle yorumun için teşekkürler. PS4 ün fiyatı 1TB 1300. 3000-4000 olsa fiyatı elbette bilgisayar alırım. Fiyatı makul olduğu için ps4 u tercih ediyorum. İyi forumlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yorumun için teşekkürler. PS4 ün fiyatı 1TB 1300. 3000-4000 olsa fiyatı elbette bilgisayar alırım. Fiyatı makul olduğu için ps4 u tercih ediyorum. İyi forumlar

1300 tlye'de rahat güzel pc toplarsın ki. Arkadaşımda 8 GB RAM + 750 ti Strix OC Edition ASUS + i5 6600k var bide anakartı var toplam 1150 TL ?

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar alırsam kardeşimle birlikte kullanmak zorunda kalacağım. O yüzden konsol istiyorum. Yorumun için teşekkürler iyi forumlar...