Plugin Komut Düzenleme - Ekstra Komut Ekleme - Komut Türkçeleştirme

cabbul25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Dogac35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bende "Aliases" yok "Usage" yi değiştirsem oluyo mu?

Dogac35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yapıyorum olmuyor!!!!! /kayit anan anan yazıyom yazı felan çıkmıyo ama kayıt da olmuyo

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Fazladan plugin gerektirmeyen pratik bir yoldur bu
şahsen fazladan pluginden ise bu yolu tercih ederim

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Fazladan Olması Daha İyi Her Eklentinin Plugin.yml'sinden Değişmeyebilir.
SimpleAliases'in Özelliklerini Okuyup Bu Yaptıgın İşlemle Karsılastırırsan Anlayabilirsin.
Ben o pluginide onun gibi onlarca plugini kullandım kardeşim.
fazladan plugin hiçbir zaman iyi değildir.
Ve ayrıca, plugin yazılırken komutların "plugin.yml" geçirilmesi mecburidir. Ve orada olan tüm komutlara alias belirlememiz mümkündür. Eleştirmeden önce iki kere düşün

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Fazladan Plugin bir şey Değiştirmez Sadece Sunucunun Kalitesini Arttırır Ve Plugin.yml'den Geçirilmesi Mecburi Değildir Yazı Yazmadan Sende 2 Kere Düşün Ben Simdi Sana Plugin.yml'si Olmayan Kendi Kodladıgımız Plugini Atarım Susarsın.
SimpleAlliases Plugini 2 Komutuda Kullanmamızı Sağlıyor Plugin.yml'de Sağlıyor Diyceksin Fakat SimpleAlliases Mesela /give Yazdıgımıda /yolla Yazmalısınız Gibi Uyarılar Verebiliyor Yetki Eklememizi Sağlıyor.
Kardeşim ben sana ne anlatıyorum
SimpleAlias plugini bir komuta farklı bir yol oluşturur. Senin taktığın isimle "2 komut" sistemi. tek komut üzerine bağlanmış farklı bir komuttur.
Ve ayrıca kardeşim burada ben ekstra plugin gerektirmeden komut türkçeleştirme anlattım dimi. Örneğin ben türkçeleştirdiğim hazırladığım bir plugini sunacağım, tek bir plugin sunuyorum şimdi ben o pluginin yanına bide "SimpleAlias" mı koyayım ne kadar saçma bir şey.

Ayrıca o "plugin.yml" siz kodladığın plugini en yakın zamanda istiyorum.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
1. Senin Kardeşin Falan Değilim Düzgün Konus.
2.2 Komuta Falan Takmadım Senin Türkçelestirdigin Yöntem Plugin.yml'den Adam Türkçelestirdigini nereden Bilicek /give Yazar Çalısmaz Komut Doğrusunu Bilemez!
3. Forumda Mevcut Niye Paylastın?
4. Evet Türkçelestirilmis Plugin Sun Yanına SimpleAlias Koy.

Kapalı Kodlu Plugin.yml'den Değiştiremeyeceğin Pluginmi Atayım İlla Cahil Java Bilmeden Konusma Herseyini plugin.yml'den Düzenleyemezsin.
Bilmiyorsun, anlatıyorum, anlamak istemiyorsun
daha fazla muhatap olmak istemiyorum.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
1. Senin Kardeşin Falan Değilim Düzgün Konus.
2.2 Komuta Falan Takmadım Senin Türkçelestirdigin Yöntem Plugin.yml'den Adam Türkçelestirdigini nereden Bilicek /give Yazar Çalısmaz Komut Doğrusunu Bilemez!
3. Forumda Mevcut Niye Paylastın?
4. Evet Türkçelestirilmis Plugin Sun Yanına SimpleAlias Koy.

Kapalı Kodlu Plugin.yml'den Değiştiremeyeceğin Pluginmi Atayım İlla Cahil Java Bilmeden Konusma Herseyini plugin.yml'den Düzenleyemezsin.

1. ''Kardeşim'' Kelimesinin Mecaz Anlamlı Olduğunu Bilmiyorsan Yazık.

2. /give Yazarsa Komutun Doğrusu Çıkar Adam Onu Yazar.

3. Daha iyi bir anlatım yapmışsa koyabilir.Benim WorldGuard konum var diye başkasının daha güzel bir şekilde açmasına bir şey demiyorum.

4. Bu yöntem Daha Lagsız Bir Şekilde SimpleAlias Görevini Yapıyor.SimpleAlias çok lag yapan bir plugindir.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
1. Kardeşim Kelimesini Kullanmasını İstemiyorum? Benden 6 Yaş Küçük Çocuk Ne Haddine?
2. /give Yazarsa Doğrusu Çıkmaz.
3.SimpleAlias Lag Yapmaz Benim Sunucumda Kullanmadıgım Halde Duruyor.

Ve Farkındaysanız Ben Sadece İlk Yorumumda SimpleAlias Kullanılabilir Dedim Bu Boyuta Sizler Getirdiniz Bilmeyenler İçin Yazdıgım Bir Yorumdu.
Plugin yazan adam nasıl "/give" yazınca doğrulama mesajını ayarlayabildiğini bilemez

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
@GhostHunters, sen ne kadar gereksiz trol birisin yahu. Her konuda trollüklerini görüyorum. Hadi bir şey bildiğin olsa amenna.

plugin.yml'ye işlemeden komut çalıştırdığımız plugin var demişsin. Bukkit ve biz yanlış biliyoruz, siz doğru biliyorsunuz tabi.

You will also need to add the command to your plugin.yml file. Add the following to the end of plugin.yml:
Kod:
commands:
basic:
description: This is a demo command.
usage: /<command> [player]
permission: <plugin name>.basic
permission-message: You don't have <permission>
  • basic - the name of the command.
  • description - the description of the command .
  • usage - the help dialog that users will see when you return false in the onCommand method. Write clearly, so that others can discern what the command is and how to use it.
  • permission - This is used by some help plugins to work out which commands to show to the user.
  • permission-message - This is output when the player attempts but does not have permission to use the command.
Note that yml files use 2 spaces for tabs, as the tab character will cause problems.[DOUBLEPOST=1386507063,1386506941][/DOUBLEPOST]Ekleme:
Bu yöntem çok faydalı bir yöntem, argümentsiz komutlar için kesinlikle en iyi yoldur. Ancak argümentli komutlar için Skript öneririm.