Yardım PRE. Hesabım ÇALINDI, Sizinkide ÇALINABİLİR!

HIFZI

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar birisi hesabıma girip ismimi ve şifremi değiştiemiş. Minecraftın kendi launcheri ve Titan Launcher var. Kendi launcherinden girip oynuyordum, titandan da girdim ama başka bir yerden girmedim. Pc yi virüs varmı diye tarattım, yok. Hesabım nasıl çalındı? Yardım edin. Tedirginim

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Hesabın eski hesapsa Mojang hesabı olarak 'Migrate' etmen gerekiyordu. Onu yaptın mı?

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Bunu duyduğumuza üzüldük. Bazı olaylarda, gizliliği ifşa edilmiş hesaplardan ziyade, genellikler basit bir giriş sorunudur

İlk önce, şifrenizi değiştirmeyi deneyin. Giriş yaptığınız her şey den (web sayfası, oyun başlatıcısı) çıkış yapın, sonra eğer şifrenizi değiştirebilmişseniz, tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer eposta yerine kullanıcı adı ile girilen eski bir Minecraft hesabınız varsa, şifrenizi sıfırladıktan sonra, daha yeni olan Mojang hesabı formatına taşımalısınız.

Eğer Mojang hesabın varsa, sahip olduğun başka bir eposta adresi ile giriş yapmayı deneyebilirsin.

Eğer eposta adresinizi ya da kullanıcı adınızı kullanmak konusunda emin değilseniz, Minecraft hesap tipleri başlığına göz atabilirsiniz.

Eğer birkaç dakika içinde şifre sıfırlama postaları almıyorsanız, ya da hesabınızın gizliliğinin kesinlikle ifşa edildiğini düşünüyorsanız, işlem kimliğinizi ya da hediye kodunuzu bulun ve müşteri desteği ile iletişime geçin.

Eğer hesabınızı Minecraft.net üzerinden aldıysanız hemen destek siteleri üzerinden iletişime geçin.

Eğer üçüncü parti bir siteden hesap satın aldıysanız geçmiş olsun, Mojang bu tür yerlerden alınan hesaplara destek vermiyor.

Ek olarak gördüğüm kadarıyla Titan Launcher resmi olarak onaylanmayan korsan oynamak için kullanılan bir başlatıcı. Hesap bilgilerinizin bu başlatıcı yüzünden ortaya çıkmış olma ihtimali çok yüksek. Ek olarak hesap bilgilerinizi girdiğiniz başka resmi olmayan Minecraft odaklı site varsa oradan da hesap bilgilerinizin çalınmış olma ihtimali var.

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak Minecraft Desteği ile iletişime geçin.​

HIFZI

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Eğer hesabınızı Minecraft.net üzerinden aldıysanız hemen destek siteleri üzerinden iletişime geçin.

Eğer üçüncü parti bir siteden hesap satın aldıysanız geçmiş olsun, Mojang bu tür yerlerden alınan hesaplara destek vermiyor.

Ek olarak gördüğüm kadarıyla Titan Launcher resmi olarak onaylanmayan korsan oynamak için kullanılan bir başlatıcı. Hesap bilgilerinizin bu başlatıcı yüzünden ortaya çıkmış olma ihtimali çok yüksek. Ek olarak hesap bilgilerinizi girdiğiniz başka resmi olmayan Minecraft odaklı site varsa oradan da hesap bilgilerinizin çalınmış olma ihtimali var.

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak Minecraft Desteği ile iletişime geçin.​
mojangın kendi sitesinden aldım, nereye başvırcam