Premium alırken hata

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
İninal kartımda 83.70 TL var, premium 23.90 €, bu da 80,42 TL'ye denk geliyor fakat yine de satın alma işlemi yapamıyorum, her şeyi kabul etmesine rağmen bu hata geliyor "An error occurred while placing order, please verify credit card info and try again", bir bilgisi olan var mı?

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Sabah bir arkadaş daha böyle bir konu açmıştı bu heralde şuanlık bir sorun yarın veya ertesi gün tekrar dene. çünkü bende ininal vs aldım. heralde sunucularda bakım var.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Sabah bir arkadaş daha böyle bir konu açmıştı bu heralde şuanlık bir sorun yarın veya ertesi gün tekrar dene. çünkü bende ininal vs aldım. heralde sunucularda bakım var.
Anladım teşekkürler.
Yine de, belki bilen vardır diye soruyorum, başka çözüm yolu bilen varsa yazabilir mi?

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Anladım teşekkürler.
Yine de, belki bilen vardır diye soruyorum, başka çözüm yolu bilen varsa yazabilir mi?
Çözüm yolu yok ya bakım var yada bir sorun çözülene kadar almayı deneme bence. para falan çeker başın yanmasın kardeşim.

MeloMelih1134

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle hayırlı olsun.
http://www.minecraftforum.net/forum...craft-client/2459903-minecraft-purchase-error Bu konuda çözüm mevcut.

Kardeşim Ben Bu Konudan Bir Şey Anlamdım Siz Bana şunu anltırmısınız ? İnial Kartımda 83,41 Tl Var SON KULLANMA TARİHİ İSE 01/26 Ama banada aynı hata geliyor saat : 12.30 sıralarında sitesinden alamadım tarih : 3 ağustos yardım edenden ALLAH RAZI OLSUN 3-4 Aydır Preminum Almaya Çalışıyorum Lütfen Yardım Edin ?

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O sayfadaki çözüme göre denen şey bu

Kredi Kartımı Nasil Onaylarım ?
kredi kartı onaylama sayfasına gidin ve onaylayın kartın onaylanması için kartınızdan minik miktarlar çekilecektir sonrasında geri gönderilicektir.. steam misali diyor yani.

MeloMelih1134

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O sayfadaki çözüme göre denen şey bu

Kredi Kartımı Nasil Onaylarım ?
kredi kartı onaylama sayfasına gidin ve onaylayın kartın onaylanması için kartınızdan minik miktarlar çekilecektir sonrasında geri gönderilicektir.. steam misali diyor yani.
Peki Nasıl Alıcam Preminum ?

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
acikliyor kardeşim işte dediklerini yap adamın onayla kartını...

MeloMelih1134

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben başka bir siteden aldım 74TL'ye, sana mail adresi ve şifre falan değil, Gift Code veriliyor, ardından sen Mojang'ın sitesinden tüm bilgilerini kendin belirliyorsun, özelden mesaj atarsan siteyi iletebilirim.
özelden nasıl yazıcam skype Varmı ? sende

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen g2a bynogame gibi yerlerde olması lazım diye düşünüyorum gift code olarak g2a ininal'ı destekliyor zaten ben birkaç kez oradna öyle almıştım önerimdir..

MeloMelih1134

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
acikliyor kardeşim işte dediklerini yap adamın onayla kartını...
ben bu kartı kullandım onaylanmış kart yane alışveriş yaptım :)

aynen g2a bynogame gibi yerlerde olması lazım diye düşünüyorum gift code olarak g2a ininal'ı destekliyor zaten ben birkaç kez oradna öyle almıştım önerimdir..
g2 a sitesini atarmısınız

Arkadşlar Yardımn Edin ?Nasıl Alıcam ?

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Lütfen BU konumu nereden Minecraft alacağınızı öğrenmek için inceleyin. Sonra burada "Yav Mayıngıraft hesabım gullanılmıyor yaaaaaaaa" diye üzülmeyin.
BU konuyuda sorunun çözümü için ziyaret edebilirsiniz.
Mojang'ın kendi kaynağından çözüm için BU linki ziyaret edin.
Eğer hala sorununuz çözülmediyse BU linkten Mojang ile iletişime geçebilirsiniz.