Premium Almak Hakkında Yardım!

mertmete57

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Hesap 1 Eylül 2015'de aktif edildi dio süre sınırsız diyo güvenlik sorulurı koydum ilk evcil hayvanın felan. mojang.com'da böle dio

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
en iyisinin o olduğunu biliyorum ama imkanım buna elveriyor
İmkanın yoksa alma kardeşim o zaman seçim senin 2-3 ay sonra aldıgın minecraft*ty premiumun gidince burada çok isyan edebilirsin adamlar kullanılmıs hesap satıyor...[DOUBLEPOST=1441125320,1441125230][/DOUBLEPOST]Adamlar kendi söylüyor 2.el diye inanmıyorsan attığım fotoğraftaki mavi alana bakarsın.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak kardeşim. Minecraft a öyle indirimler falan gelmiyor. Ayrıca hesap bilgilerini değiştirsen bile, hesap fişi onlarda olduğundan diledikleri gibi kapatabilmekteler. Oyuncular sıkılıyor, hesabını oraya satıyor, tabi ucuza 5-10 TL'ye, sonra bunlarda alıyor, sana satıyorlar.
Diyelim ben minecrafttan sıkıldım, o kadar da para verdim, boşa gitmesin, satayım o siteye diyorum. Satıyorum. Sonra sen alıyorsun. Sen gayet güzel oynarken canım sıkılıyor, minecraft oynayasım geliyor. Ve tabi şifre falan değişmiş. Ben de Mojang'a ticket atıyorum, kredi kartı kayıtları ile hesabımı kanıtlıyorum, ve hesabımı alıyorum. Senin paran da boşa gidiyor. Bu olabilecek bir şey.
45 tl'm var ************den alabilirdim ama biraz daha birikmesini bekliyorum sitesinden almak için
Kesinlikle başka yerden mi alsam deme ve hedefine odaklan, minecraft.net'ten al :D

mertmete57

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an Gayet İyi Rahatça Oynuyorum İnşallah hep böyle olur

emreucan2003

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş beni dinle Minecraf tity den alma yarın bir bakmışsın çalmışlar...

seprius

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
malum sitenin kullanım koşullarından bir alıntı

"Elmas Paket dışında satılan ürünlerin kalıcılık garantisi yoktur. Ürünlerde oluşan hasarlardan kullanıcı sorumludur."

Yani hesabın birden giderse bir bardak soğuk su içmeni tavsiye ederim.

mertmete57

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çalma ihtimalleri nasıl olabilir? şifre değiştirdim e posta değiştirdim kullanıcı adı değiştirdim güvenlik sorusu koydum?

seprius

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çalma ihtimalleri nasıl olabilir? şifre değiştirdim e posta değiştirdim kullanıcı adı değiştirdim güvenlik sorusu koydum?
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ticket yolu ile hesap geri alınabilir.
Unutma kimse nedensiz yere oyunu yarı fiyatına vermez. Oyunu orijinal siteden almadığın taktirde her daim çalınma riski var.

mertmete57

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün Skinimi Değiştirdim Hala Sorun Yok Biri Şifremi bilse bile minecraft.nete grirerken güvenlik soruları koydum